Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Mezoterapi ile Bölgesel İncelme

Mezoterapi ile Bölgesel İncelme

  Mezoterapi ile Bölgesel İncelme; Ameliyatsız zayıflama prosedürü olan Mezoterapi ile Bölgesel İncelme dirençli depo yağların parçalanmasını sağlayan etken maddelerin cilt altına iletildiği mikroenjeksiyon işlemi olup, vücut analizi, tedavi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Mezoterapi Nedir? Bölgesel İncelme Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? ve Nasıl Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Son dönemde yaygın olarak tercih edilen Bölgesel İncelme tedavileri, diyet ve egzersiz programlarına direnç gösteren yağlanma sorunlarında uygulanmaktadır. Vücudun belirli bölgelerinde birikerek vücut şeklini ve formunu bozan bu depo yağlar cerrahi uygulamalara alternatif olarak kullanılmakta olan ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri ile problemli alandan uzaklaştırılmakta ve vücut şekillendirme etkinliği ile istenilen estetik görünümün elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

  Dirençli ve depo yağların ve kilonun hedeflenerek incelme etkisi ortaya çıkaran yöntemlerden en popüler uygulamanın Mezoterapi ile Bölgesel İncelme işlemi olduğunu ifade edebiliriz. Selülit tedavisi, çatlak tedavisi ve daha pek çok cilt tedavisi içerisinde tek başına ya da kombine olarak tercih edilen mezoterapi tedavisi ile kişiye özel bir tedavi protokolü oluşturularak etken maddelerin depo yağların yıkılarak ve çözünerek bölgeden uzaklaştırılması sağlanmaktadır. Bunun sonucunda da dirençli yağlar boşalarak bölgesel incelme elde edilmektedir.

  Mezoterapi ile Bölgesel İncelme

  Cildin alt katmanlarına iletilen etken maddeler ile depo yağların çözünmesini sağlayan mezoterapi işlemi öncesinde klinik muayene ve vücut analizi gerçekleştirerek kişisel tedavi planlamanızı oluşturabilirsiniz. Detaylı ön kontrol ve vücut analizi için ücretsiz muayene olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Son derece başarılı ve kalıcı çözümler sunarak bölgesel incelme etkinliği gösteren mezoterapi tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Mezoterapi ile Bölgesel İncelme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

  LPG ile Bölgesel Zayıflama
  BENZER TEDAVİLER
  LPG ile Bölgesel Zayıflama
  LPG ile Bölgesel Zayıflama depo yağların eritilmesinde, zayıflama sonrasında sıkı bir vücut formunun oluşmasına olanak sunan bir lipomasaj tekniğidir.

  Mezoterapi ile Bölgesel İncelme Nedir?

  Geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan Mezoterapi işlemi, kişilerin şikayetlerine ve isteklerine göre şekillendirilen bir mikroenjeksiyon yöntemidir. Mezoterapi ile Bölgesel İncelme işlemi vitamin, mineral, enzim, aminoasit ve daha pek çok etken madde düşük dozlarda 4 ila 13 mm çapındaki iğneler ile depo yağların bulunduğu alanlara enjekte edilmesi esasına dayanan bir tedavidir.

  Akupunktur tekniğine benzeyen bir yöntemle uygulanan mezoterapi ile bölgesel zayıflama işlemi, vücut şeklinin bozulmasına neden olan depo yağların çözünerek bölgeden sistematik olarak uzaklaştırılmasını sağlarken aynı anda cildin ihtiyaç duyduğu besin öğelerini içerdiği için genetik ve çevresel faktörler sonucunda oluşan olumsuz etkilerin de azaltılmasını sağlayarak boşalan ve incelen cilt dokusunda yenilenme ve onarım sürecini de arttırmaktadır. Böylece bölgesel incelme ile sıkılaşma ve toparlanma etkileri gözlemlenmektedir.

  Mezoterapi ile Bölgesel İncelme Nasıl Uygulanır?

  Mezoterapi ile Bölgesel İncelme uygulamasından önce yapılan klinik muayene ve vücut analizi ile yağlanma bölgeleri, derecesi ve depo yağların dirençleri analiz edilmektedir. Bu analizler sonrasında yağ bantlarının parçalanabilmesini sağlayacak etken maddeler tek başına ya da özel bir karışım halinde hazırlanmaktadır. Daha sonrasında mikroenjeksiyon esnasında kullanılacak iğneler hazırlanarak işlem bölgeleri lokal anestezik krem sürülerek uyuşma için beklenmektedir.

  Yeterli uyuşmanın elde edilmesi ile ince uçlu mikroenjeksiyon iğneleri kullanılarak cildin orta katmanına belirli açılar ile enjeksiyon işlemi yapılmaktadır. Düşük dozlarda ve belirli açılarda etken maddelerin cilt altına iletilmesi ile birlikte herhangi bir yatış süresine ihtiyaç duyulmadan Mezoterapi ile Bölgesel İncelme seansı tamamlanmış olmaktadır. Ayaktan tedavi yöntemi olan bu işlem sonrasında sosyal ve günlük yaşama kesintisiz devam edilebilmektedir.

  Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama Seans Sayısı ve Seans Aralıklar

  Mezoterapi ile Bölgesel İncelme işlemi seanslar halinde uygulanan bir tedavidir. Yağlanma derecesi, depo yağların direnci ve seans sonunda elde edilen başarı gözlemlenerek seans sayıları kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Ancak optimum başarı için ortalama 4 ila 10 seans haftada bir uygulama yapılabilmektedir. Seans süresi ise işlem bölgesine bağlı olarak genellikle 30 ila 60 dakika arasındadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Mezoterapi ile Bölgesel İncelme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button