Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Mantis MR Bölgesel Zayıflama

Mantis MR Bölgesel Zayıflama

  Mantis MR Bölgesel Zayıflama; Çeşitli etkinlikleri ve çok yönlü etki mekanizmasına sahip Mantis MR Bölgesel Zayıflama, içerisindeki iki dev sistem ile dirençli yağların bölgeden uzaklaştırılmasını sağlayan yeni nesil teknolojik bir yöntem olup, Mantis MR ile Bölgesel İncelme Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Mantis MR bölgesel zayıflama, endomasaj ve rezonans pulse manyetik etkisi ile vücuttaki fazla yağların giderilmesini ve bölgesel incelmeyi sağlamaktadır. Hücresel seviyede faaliyet gösteren Mantis MR, cildin yenilenmesini sağlarken aynı zamanda gençleştirme etkisi de göstermektedir.

  Mantis MR Bölgesel Zayıflama

  Hareketli tekerlekler aracılığı ile yapılan endomasaj sistemi sayesinde uygulama yapılan bölgedeki dokuların uyarılması sağlanmaktadır. Aynı zamanda değişken rezonans pulse manyetik alanlar meydana getirerek dokuların aktif olmasına olanak tanımaktadır. Bu etkileri yaratan iki dev sistemin kullanılması ile bölgesel zayıflamaya destek olmaktadır.

  Zayıflama ve selülit konusunda oldukça başarılı olan Mantis MR tedavisi için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Tedavi kapsamında farklı programlar uygulanabileceği için seans süresi ve sayısı değişkenlik gösterebilmektedir. Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi konusunda destek almak isterseniz ücretsiz muayenemizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Mantis MR ile ilgili bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  LPG ile Bölgesel Zayıflama
  BENZER TEDAVİLER
  LPG ile Bölgesel Zayıflama
  LPG ile Bölgesel Zayıflama depo yağların eritilmesinde, zayıflama sonrasında sıkı bir vücut formunun oluşmasına olanak sunan bir lipomasaj tekniğidir.

  Mantis MR Nedir?

  Mantis MR Bölgesel Zayıflama yöntemi, doku üzerinde yarattığı etki ile dokudaki istenmeyen fazla ödemin vücut dışına atılmasını sağlamaktadır. Mekanik bir manipülasyon yaratan bu sistem yalnızca zayıflama konusunda değil estetik ve medikal alanda da oldukça başarılıdır.

  Bölgesel zayıflama konusunda son yıllarda kliniğimizde de çokça tercih edilen Mantis MR teknolojisi, sorunlu bölgedeki deforme olmuş olan hücrelerin yeniden şarj edilmesini ve bu sayede daha sağlıklı bir dokuya sahip olunmasında üstün etkilere sahiptir. Düzenli olarak yapılan seanslar sonrasında kişinin dokusu daha elastik olurken aynı zamanda var olan kırışıklık, selülit, cilt rengi eşitsizliği ve bu gibi tedavisi zor olan cilt problemlerini de ortadan kaldırmaktadır.

  Mantis MR Selülit Tedavisi

  Selülit problemi, kilo ve yaştan bağımsız olarak kişilerin yaşam standartları ile doğru orantılı olan bir cilt problemidir. Sağlıklı beslenme ile selülit oluşumu engellendiği gibi, var olan selülitler için kalıcı çözüm istenmesi durumunda ise muhakkak klinik işlemler yapılmalıdır.

  Selülit tedavisi kapsamında kullanılan en yeni teknolojilerden biri de Mantis MR teknolojisidir. Endomasaj temeline dayanan bu teknoloji, el ile yapılan selülit tedavilerinin çok daha etkili ve bir o kadar da kontrollü yapılmasıdır. Bu tedavi yöntemi ile selülitli olan bölge hedef alınır ve normal boyutundan daha büyük olan yağ hücrelerinin giderek küçülmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda doku üzerine fibroblast uyarımı yapmayı sağlayan MR selülit tedavisi sayesinde, yeni hücrelerin daha elastik bir şekilde oluşması da mümkündür.

  Mantis MR selülit tedavisi boyunca bölgeye ısı verilir ve böylelikle tedavinin etkisi daha da arttırılır. Uygulama başlıklarında yer alan silindirler ile birlikte sorunlu bölgedeki dokuya lipomasaj yapmaktadır. Uygulanan seanslar ile birlikte yağ hücreleri küçülür ve hem selülitli görünüm azalır hem de vücudun çok daha sıkı bir görünüme sahip olmasına olanak tanımaktadır.

  Mantis MR Bölgesel Zayıflamanın Etkileri Nelerdir?

  Mantis MR teknolojisi, bölgesel zayıflama başta olmak üzere estetik, selülit tedavisi ve sağlıklı yaşam alanlarında da oldukça etkili sonuçları beraberinde getirmektedir. Bu teknolojinin sunduğu faydalar ise şu şekildedir;

  • Vücudun dolaşım sistemini olumlu yönde etkiler.
  • Doku içerisinde biriken fazla ödemin ve toksin maddelerin vücut dışına atılmasına olanak tanır.
  • Vücutta etkisini yitiren mikro dolaşımın yeniden aktif edilmesini sağlar.
  • Vücut içerisinde metabolik alışveriş hareketlerinin daha hızlı olmasına olanak tanırken aynı zamanda yeni elastik hücre oluşumunu da hızlandırır.
  • Yağ hücrelerinin uyarılmasına ve vücudun incelmesine imkân tanır.
  • Vücudun metabolizmasını hızlandırmasından dolayı, morluklar ve cilt rengi eşitsizliklerinin de giderilmesini sağlar.

  Mantis MR Kimlere Uygulanabilir?

  Bölgesel zayıflamanın yanı sıra selülit tedavisinde de sıklıkla kullanılan Mantis MR teknolojisi, 18 yaşını geçen tüm kadın ve erkeklere uygulanabilir özelliğe sahiptir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Mantis MR Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button