Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

LPG ile Bölgesel Zayıflama

LPG ile Bölgesel Zayıflama

  LPG ile Bölgesel Zayıflama; Etkin bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi teknolojilerinden olan LPG ile Bölgesel Zayıflama depo yağların eritilmesinde, zayıflama sonrasında sıkı bir vücut formunun oluşmasına olanak sunan bir lipomasaj tekniği olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen LPG Nedir? Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Bölgesel zayıflama ve selülit tedavileri içerisinde kullanılan LPG, döner motorize başlığa sahip ve bu başlıklar sayesinde lipomasaj tekniği kullanan bir cihazdır. Kendine özgü lipomasaj tekniğine sahip olan bu cihaz, bölgesel yağlanma ve selülit şikayeti olan bölgelerde bağ dokusu masajı yaparak doku hücrelerinin aktivitesini arttırarak etkinliğini göstermektedir.

  LPG ile Bölgesel Zayıflama ya da vakum yöntemi ile bölgesel incelme olarak adlandırılan bu tedavi; diyet ve egzersiz programlarından yanıt alınamayan depo yağların eritilmesinde, zayıflama sonrasında görülen sarkma ve gevşeklik problemlerinde kullanılmaktadır. Yağlanma ve temel cilt sorunlarının hafifletilmesinde üstün etkilere sahip olan bu yeni nesil teknolojik cihaz ile incelmiş ve daha sıkı bir forma kavuşmuş hatlara sahip olmak mümkündür.

  LPG ile Bölgesel Zayıflama

  Masaj tekniğine dayanan bir etki mekanizması ile dirençli depo yağların vücuttan atılmasına olanak sunan LPG tedavisi öncesinde yağlanma derecesi ve uygulama bölgesi gibi parametrelerin değerlendirilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak özelleştirilmiş seans planlamasının hazırlanmasına olanak sunabilirsiniz.

  Bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde etkinliğini kanıtlamış LPG tedavisi ve cihazı hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da LPG ile Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Velashape
  BENZER TEDAVİLER
  Velashape
  Velashape vücut şekillendirme, bölgesel zayıflama, sıkılaşma sağlamak ve selülit problemlerini hafifletmek için tercih edilen yeni nesil teknolojidir.

  LPG ile Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

  LPG ile Bölgesel Zayıflama tedavisi içerisinde kullanılan cihaz, emme ve dönme aksiyonlarını bir arada bulundurmaktadır. Bu aksiyonlar ile cilt ve cilt altı dokularında negatif basınç etkisi oluşturarak masaj uygulamaktadır. Bunun sonucunda da doku hücreleri arasındaki aktivitenin hızlanmasına olanak sunarak yağlanma ve selülit problemlerinde etki göstermektedir.

  Emme ve dönme aksiyonlarının oluşturduğu vakum etkisi ile masaj yapan bu tedavi öncesinde tedaviye özel bir çorap giydirilmektedir. Bu çorap sistem başlıklarının cilt üzerinde daha rahat hareket etmesine yardımcı olmaktadır. Çorabın giyilmesinin ardından kişinin sırtı üstü yatması ile birlikte cihaz üzerinden probleme uygun yoğunluk, hız ve yönler tercih edilerek uygulama başlatılmaktadır.

  LPG tedavisi esnasında cilt yüzeyinden cilt altı dokularına kadar ulaşan vakumlu bir masaj yapılmaktadır. Bu vakum cilt dokusunu içerisine çekip bırakmakta ve dokudaki kan akışı miktarını arttırmaktadır. Tüm tedavi bölgesine başlıklar aracılığı ile uygulama yapılmasının ardından işlem sonlanmaktadır.

  Kimler LPG ile Bölgesel Zayıflama Yaptırabilir?

  Yağlanma, selülit problemi, sarkma ve gevşeme bulunan tüm vücut bölgelerinde uygulama yapılmasına olanak sunan LPG ile Bölgesel Zayıflama tedavisi hem kadınlarda hem de erkeklerde tercih edilebilecek oldukça konforlu, acısız ve ağrısız bir işlemdir.

  LPG ile Bölgesel İncelme Seans Süresi ve Seans Aralıkları

  LPG – Bölgesel İncelme tedavisi seans seklinde uygulanan bir yöntemdir. Seans süreleri ve seans aralıkları problemin türüne, yağlanma derecesine ve tedavi bölgesine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle seans süreleri ve seans aralıkları kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Yağlanma ve selülit problemlerinde 2 – 3 gün ara ile 12 ila 20 seans şeklinde ortalama 30 dakikalık süreler ile uygulanan tedavilerde yağlanma problemlerinde başarılı sonuçlar alınmaktadır.

  LPG Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  Bölgesel yağ probleminin azaltılması ve selülitli görünümün hafifletilmesi amacı ile uygulanan LPG ile Bölgesel Zayıflama, işlem sonrasında emme ve dönme hareketlerinin yardımı ile depo yağları bölgeden uzaklaştırılarak istenilen formun elde edilmesine yardımcı olmaktadır. İncelme etkisinin yanı sıra boşalan yağ dokularının bulunduğu alandaki cilt ve cilt altı dokularını da iyileştirmektedir. Vakumlama özelliği sayesinde sıkışma etkisi ortaya çıkaran bu cihaz, kollajen ve elastin liflerini de harekete geçirdiği için istenilen inceliğin ve görünümün kazanılması sonrasında ciltteki deformasyonları da gidererek daha sıkı ve gergin bir vücut hattına sahip olunmasına olanak sunmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  LPG ile Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button