Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Lazerle El Gençleştirme

Lazerle El Gençleştirme

  Lazerle El Gençleştirme; Cilt gençleştirme uygulamaları içerisinde yer alan Lazerle El Gençleştirme el sırtı üzerinde oluşan kırışıklık ve güneş lekesi gibi cilt sorunlarının ortadan kaldırılması amacıyla uygulanan tedaviler olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen El Gençleştirme Nasıl Uygulanır? Kullanılan Yöntemler Nelerdir? ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  İnsan vücudu yıllar geçtikçe yaşlanmaya bağlı olarak bir takım deformasyonlara maruz kalmaktadır. Yaşlanmanın en çok hissedildiği bölgelerden biri yüz ve diğeri ise ellerdir. Estetik ve kozmetik uygulamalarının çoğu genellikle yüz bölgesinde yapılmış olsa da, son yıllarda ellerin daha genç ve estetik bir görünüm kazanması için el gençleştirme uygulamalarına sıkça başvurulmaktadır.

  Eller yaşlanmaya bağlı olmanın dışında güneş ışınları, aşırı soğuk hava ve kimyasal ürünler ile temas halinde olmasından dolayı daha hızlı bir şekilde yıpranmaktadır. El üzerinde meydana gelen yıpranmalar genellikle yaşlanmaya bağlı olarak kuruma, cilt kırışıklıkları ve cilt lekeleri olarak gözlenmektedir.

  Lazerle El Gençleştirme

  Yüz bölgesine her ne kadar estetik uygulama yapılırsa yapılsın, el bölgesinde oluşan deformasyon onarılmadığı sürece, yapılan estetik uygulamalar her ne kadar doğal olursa olsun kendini ele verecektir. Bu yüzden el gençleştirme uygulamalarının atlanmaması gerekmektedir. El gençleştirme alanında birçok tedavi yöntemi kullanılmaktadır.

  Elbette el gençleştirme alanında en etkili ve başarılı sonuçlar elde edilen yöntem Lazerle El Gençleştirme yöntemidir. Kliniğimizde uygulamış olduğumuz lazer ile el gençleştirme tedavisi için, ücretsiz ön muayenemizden yararlanabilir ve ön kontrol gerçekleştirerek tedavi planlaması oluşturabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim formu üzerinde Lazerle El Gençleştirme fiyatları hakkında bilgi edinebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  Cilt Gençleştirme
  BENZER TEDAVİLER
  Cilt Gençleştirme
  Cilt Gençleştirme işlemleri cilt ve cilt altı dokularının onarılması ve hücre yenilenmesinin sağlanması amacı ile yapılan medikal estetik uygulamalardır.

  Lazerle El Gençleştirme ile Giderilen Sorunlar

  Lazer tedavisi ile vücudumuzun hemen her gün bölgesinde birçok cilt problemine çözüm bulunmaktadır. Dolayısıyla el üzerinde oluşan deformasyonlarda da lazer etkin bir çözüm sağlamaktadır. Özellikle el üzerinde kırışıklık, lekeler ve çizgiler lazer ile tedavi edilebilmektedir. Bu sayede ileri ki yaşlarda bile eller olduğundan daha genç ve estetik bir görünüm kazanarak yaşlanma problemlerinin önüne geçilmektedir.

  Lazerle El Gençleştirme Nasıl Yapılır?

  El gençleştirme tedavisinde en etkin çözüm lazer yöntemidir. Lazerle El Gençleştirme işlemi öncesinde ellere anestezik krem uygulaması yapılmaktadır..Daha sonra ellerde oluşan sorunlu bölgelere üzerinde lazer ışık atımları yapılmaktadır. Cildin üst tabakasına lazer ışık atımı yapılarak ısı verilmekte ve bölgede buharlaşma sağlanmaktadır. Bu sayede lekeler ve kırışıklıklar giderilmiş olacaktır.

  Lazer tedavisi sırasında herhangi bir acı veya ağrı hissedilmediğinden oldukça konforlu bir tedavi süreci sağlanmış olacaktır. Lazerle El Gençleştirme tedavisi yaklaşık 30-45 dakika sürmektedir. Seans süreleri genellikle 1-2 seansta tamamlanabilmektedir. Fakat oluşan deformasyonlar kişiden kişiye değişkenlik göstereceğinden, kliniğimizde yapılan ön kontrol esnasında tedavi için gerekli seans planlaması yapılacaktır. Her seans arasında 1-1,5 ay süre verilmektedir.

  Lazerle El Gençleştirme Sonrası Görülen Etkiler

  Diğer tüm lazer işlemlerinden olduğu gibi, Lazerle El Gençleştirme tedavisi görecek olan kişilerin işlemden en az 1 ay önce solaryumdan ve güneşlenmeden uzak durmaları gerekmektedir. Tedavi sonrasında kişilerin 1 gün banyo yapmaması gerekmektedir. Tedaviden 1 gün sonra ılık bir duş alabilmeleri mümkündür. Tedavi sonrasında ellerin kimyasal maddelerden uzak durması gerektiğinden, medikal eldivenlerin kullanılması gerekmektedir.

  Lazer ile el gençleştirme tedavisi sonrasında, uygulama yapılan bölgede kabuklanma ve kızarıklık oluşması normaldir. Bunun için doktor tarafından önerilen nemlendirici kremlerin uygulanması gerekecektir. Tedaviden 1 hafta sonra eller olduğundan daha genç ve sıkı bir görünüme kavuşmuş olacaktır.

  Sizlerde yaşlanmaya veya diğer faktörlere bağlı olarak ellerinizde oluşan deformasyondan kurtulmak, daha estetik ve genç görünümde ellere sahip olmak istiyorsanız, kliniğimizin ücretsiz ön muayene fırsatından yararlanarak ön kontrolden geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden Lazerle El Gençleştirme fiyatları hakkında bilgi alabilir ve randevu talebinde de bulunabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lazerle El Gençleştirme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button