Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır?

Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır?

  Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır?; Kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır başlığında özellikle taranacak alanda yara ve skar olması, egzama gibi cilt hastalığı bulunmaması oldukça önemli olup, sıklıkla araştırılan Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri Nelerdir? Hangi Cihazlar Kullanılır? gibi önemli konu başlıklarına ise yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  İnsan vücudu kıllar ile kaplıdır. Ancak vücut kılları biyolojik cinsiyet, ergenlik, menopoz, genetik faktörler, hormonal düzensizlikler, kıl bezlerinde oluşan problemler ya da hastalıklar, kortizon kullanımı ve yanlış epilasyon yöntemlerinin kullanılması gibi durumlarda vücudun farklı bölgelerinde çeşitli karakterlerde, uzunluklarda, kalınlıklarda ve renklerde uzamaktadırlar. Estetik, hijyen ve psikososyal sorunlara yol açan bu vücut kıllarında en etkin ve ideal çözüm ise lazer epilasyon tedavisidir.

  Aktif uzama evresinde yani büyüme ve gelişme fazında olan kıllardan kurtulmak için en etkili yöntem olan Kalıcı Lazer Epilasyon tedavisi geliştirilmiş sistemlerin sistem başlıkları ile uygulanarak kontrollü, kalıcı ve güvenli epilasyon seçeneği sağlayan en popüler bir işlemdir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından başvurulan bu tedavi kıl gelişimini tamamlamış her kişiye uygulanabilir olmasının yanı sıra kıllanma problemi bulunan tüm vücut bölgelerinde kullanılabilir olması oldukça avantajlıdır.

  Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır?

  Lazer epilasyon cihazlarından üretilen farklı dalga boylarındaki ışınların cilt altına iletilmesi ile kılın yapısında bulunan siyah boya maddesi yani melanin pigmentini hedef alan güvenli ve kalıcı Lazer Epilasyon tedavisi öncesinde kişisel ve özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atımı yaptırabilir; Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır ve lazer epilasyon bölgeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Nanometre cinsinden farklı dalga boyuna sahip lazer ışınları ile atış yapan Lazer Epilasyon Cihazları ile tüm cilt tipinde, işlem bölgesinde, kıl karakterinde ve kıl yoğunluklarında hedeflenen başarıda sonuçlar sağlayan lazer epilasyon tedavileri hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır öğrenmek, ücretsiz muayene ve test atımı için randevu almak ya da Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?
  BENZER TEDAVİLER
  Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?
  Başarılı ve hedeflenen etkin tedavi için uygun lazer epilasyon cihazının ve dozun belirlenmesi için kıl karakteri ve cilt rengi değerlendirilerek uygun dalga boyundaki lazer tipi seçilmektedir.

  Lazer Epilasyon Çeşitleri

  Lazer Epilason Nerelere Yapılır konu başlığı altında ele alınacak en önemli parametre kullanılan lazer tipleridir. Lazer epilasyon tedavilerinde kullanılan cihazlar farklı cilt rengi, kıl rengi, kıl kalınlığı, kıl derinliği ve cilt hassasiyetine göre özelleştirilmiş tedavi protokolünün uygulanmasına olanak sunmaktadır. Nanometre cinsinden farklı dalga boylarına sahip bu cihazlar şunlardır;

  Tüm vücut bölgelerinde kalıcı ve güvenli epilasyon yapılmasına olanak sunan bu cihazların seçimi klinik değerlendirme ve analiz sonrasında yapılmaktadır. İşlem bölgesi, kıl ve cilt analizi sonrasında doğru cihaz seçimi yapılarak test atımı yapılmaktadır. Test atımı sonrasında tedavi alanının vermiş olduğu yanıt değerlendirilerek kişisel tedavi planlaması oluşturulmaktadır. Böylece doğru doz, doğru cihaz ve doğru planlama ile hedeflenen başarı sağlanmaktadır.

  Lazer Epilasyon Bölgeleri

  Hem kadınlar hem de erkekler için estetik ve hijyen açısından önemli bir tedavi olan Lazer Epilasyon tedavisinde en merak edilen konu başlığı Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır sorusuna yanıt vermek gerekirse; yukarıda da ifade edildiği gibi geliştirilmiş sistemler sayesinde tüm vücut bölgelerinde işlem yapılabilmektedir. En sık tercih edilen lazer epilasyon bölgeleri ise şunlardır:

  Ancak tedavi alanında açık yara ve skar olması, egzama gibi cilt hastalığı bulunan alanlar, burun ve kulak içleri ile birlikte göz ve kirpik çevrelerinde lazer epilasyon tedavisi yapılmamaktadır. Tüm bunların yanı sıra dövme bulunan işlem alanlarında lazer dövmedeki siyah boya maddesini hedef alacağı için dövmenin şeklinde bozulmalara yol açacaktır. Bu nedenle dövme bulunan alanlara lazer atışı yapılması önerilmemektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button