Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Lazer Epilasyon Nerelerde Yapılır?

Lazer Epilasyon Nerelerde Yapılır?

  Lazer epilasyon Nerelerde Yapılır: Lazer epilasyon işlemleri genel olarak güzellik ve estetik merkezleri olmakla birlikte dermatoloji klinikleri ve medikal spa merkezlerinde profesyonel uzmanlar tarafından uygulanan bir cilt tedavisi yöntemi olup Lazer Epilasyon Nerelerde Yapılır, Lazer Epilasyon Yapan Yerler? ve Lazer Epilasyon Merkezi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler hakkında merak ettiğiniz konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Lazer Epilasyon Cihazları
  BENZER TEDAVİLER
  Lazer Epilasyon Cihazları
  Cilt rengi, kıl rengi, kıl kalınlığı, kıl kökünün derinliği, cilt hassasiyeti ve işlem bölgesi gibi parametrelere göre geliştirilmiş olan bu yeni Lazer Epilasyon Cihazları bulunmaktadır.

  Lazer Epilasyon Nerelerde Yapılır?

  Lazer epilasyon genellikle güzellik ve estetik merkezleri başta olmak üzere dermatoloji kliniklerinde, ve diğer medikal merkezlerde yapılan bir prosedürdür. Profesyonel uzmanlar tarafından gerçekleştirilen bu işlem cilt ve kıl karakterine uygun tedavinin planlanarak güvenli, etkili ve etkin sonuçların alınmasını amaçlamaktadır.

  Güncel lisans ve sertifikalara sahip olan merkezlerde yapılan lazer epilasyon işlemlerinin daha güvenli olduğunun altı çizilmektedir. Lazer epilasyon işleminin uzman sağlık profesyonelleri tarafından uygulanması güvenlik ve etkinlik açısından önemli olduğu gibi oluşabilecek risklerin de en aza inmesine katkı sağlamaktadır.

  Lazer Epilasyon Nerelerde Yapılır konu başlığında detaylara erişirken aynı sırada polikliniğimizden cilt ve kıl tipinize uygun kişiselleştirilmiş lazer epilasyon hizmeti alarak daha pürüzsüz cilde kavuşmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir, test atımı sonrasında etkin cihaz, doğru dalga boyu parametreleri ile periyodik seans planlamanızı oluşturmamıza olanak  sunabilirsiniz.

  Günümüzde hem kadınlar hem de erkekler için en etkin ve ideal epilasyon işlemi olan lazer epilasyon öncesinde kullanmış olduğumuz lazer epilasyon cihazları, sertifikalarımız ve uzmanlarımız hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim formunu kullabilir, iletişim numaralarımızdan polikliniğimizi arayabilirsiniz.

  Lazer Epilasyon Yapan Yerler

  Lazer epilasyon işlemleri profesyonel sağlık merkezlerinde ya da güzellik/estetik merkezlerinde uygulanmalıdır. Günümüzde güvenilmeyen ve düşük standartlara sahip lazer epilasyon hizmeti sunan yerlerde vardır. Ancak dikkat edilmelidir ki lazer epilasyon hizmeti veren her merkez, salon veya poliklinik lisans ve sertifika sahibi değildir.

  Alanında uzman sağlık profesyonelleri ile gerekli lisans ve sertifikaya sahip olmayan kurumlardan veya kişilerden alınan lazer epilasyon tedavileri ekonomik olması sebebi ile daha sık tercih edildiğinin altı çizilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki işlemin doğru, güvenli ve etkin uygulanabilmesi için bu yetkinliklere sahip olan özellikle referans sahibi kurumların tercih edilmesi yüz güldüren tedavi sonuçlarını ifade etmektedir.

  Yeterli donanım ve teknolojiye sahip olmayan, lisans ve yetkisi bulunmayan yerlerde yapılan lazer epilasyon tedavilerinin güvenlik, doğru işlem ve güvenli seans hizmetleri düşündürücüdür. Bununla birlikte lazer epilasyon işlemleri sırasında kıl ve cilt tipi analizi etkin bir şekilde yapılmadığı için beklenmeyen ve istenmeyen olası yan etkiler de görülebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra yanlış uygulamalar sonrasında daha yoğun ve tetiklenmiş bir tüylenme ve kıllanma durumu da söz konusudur.

  Lazer Epilasyon Merkezi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Lazer Epilasyon Nerelerde Yapılır konu başlığında ele alınacak en önemli nokta lazer epilasyon merkezi seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğidir. Lazer epilasyon merkezi seçerken ilk olarak yukarıda da ifade ettiğimiz gibi lisans ve sertifika öncelikli olmalıdır. Söz konusu merkezdeki çalışan uzmanın lisanslı ve sertifikalı olmasına dikkat edilmelidir. Lisans ve sertifika sahibi uzmanlar, doğru analiz ve cihaz seçimi ile doğru ve güvenli işlem gerçekleştirirler.

  Lazer Epilasyon merkezlerinde referanslar ve incelemeler çok değerlidir. referanslar ve değerlendirmeler kontrol edilerek hizmet alınacak merkezin genel profili hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Bir diğer husus ise kullanılan teknolojiler. Lazer epilasyonun en önemli basamağı bilindiği gibi cihaz seçimidir. Lazer epilasyon işlemi öncesinde yapılan test atımı seçilecek cihazdan lazerin dalga boyuna kadar belirlenmesini sağlamaktadır. bu test atımı sonrasında elde edilen verilerin değerlendirilmesi yine sağlık profesyonelinin uzmanlığı ile alakalıdır.

  Tercih edilen merkezde kullanılan teknolojilerin güncel ve kaliteli olması da seanslar sonunda alınacak yanıt ile doğru orantılıdır. Ekipmanların veya cihazların düşük kalitede olması işlemin etkinliğini direkt olarak azaltmaktadır. Lazer Epilasyon Nerelerde Yapılır sorusuna ek olarak lazer epilasyon hizmeti almak istediğiniz merkezlerin veya polikliniklerin hijyen standartlarına çok dikkat edilmelidir. Temizlik ve sterilizasyonun doğru ve güvenli prosedürler ile yapılmadığı yerlerde yüksek risk faktörleri bulunmaktadır.

  Estetik prosedürlere odaklanmış, güven ve hijyen standartlarında hizmet veren polikliniğimizde lisanslı uzmanlar tarafından yapılan, güncel teknolojik cihazlarımız ile işlem yapan polikliniğimizden randevu alarak ücretsiz muayenemizden yararlanmak;test atımı yaptırarak kişiselleştirilmiş seans planlamanızı oluşturmak için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.Ayrıca cihazlarımız ve lisanslı uzmanlarımız hakkında merak ettiğiniz konular hakkında da ulaşabilir, aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lazer Epilasyon Nerelerde Yapılır Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button