Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer?

Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer?

  Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer: Cilt rengi, kıl karakteri ve işlem bölgesi analiz edilerek farklı dalga boylarına sahip doğru cihaz tipi ve dozlar belirlenmekte; atım sonrasında kıl ve cildin vermiş olduğu yanıt değerlendirilerek lazer epilasyon seansları düzenlenmektedir. Bu çalışma prensibine bağlı olarak Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer? Lazer Epilasyon Bölgeleri, Seans Süreleri ve Seans Aralıkları hakkında merak ettiğiniz konu başlıkları hakkında merak ettiğiniz konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.   

  Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır?
  BENZER TEDAVİLER
  Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır?
  Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır başlığında özellikle taranacak alanda yara ve skar olması, egzama gibi cilt hastalığı bulunmaması oldukça önemlidir.

  Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer?

  Lazer epilasyon cihazlarından üretilen farklı dalga boylarına sahip lazer ışınlarının kıl köklerini tahrip etme ve uzama fonksiyonlarını bozma etkisinden yararlanıldığı Lazer Epilasyon tedavisi son dönemde hem kadınlar hem de erkekler için en ideal çözüm olarak tercih edilmektedir. Ağda, cımbız, ip, epilatör, jilet ya da kimyasal tüy dökücü kremlerin acılı, zahmetli olmasının yanı sıra istenmeyen kılların neden olduğu hijyen ve psikososyal problemlerin de son bulmasına yardımcı olan Lazer Epilasyon tedavileri doğru cihaz, doz ve seans planlaması ile uygulandığında etkin ve kalıcı sonuçlar ile başarı sağlamaktadır.

  Nd Yag Lazer Epilasyon, Alexandrite Lazer Epilasyon, Tarama Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon ve Diode Lazer Epilasyon tipleri ile tüm kıl karakterlerinde, cilt renginde ve vücut bölgesinde optimum başarı sağlayan Lazer Epilasyon tedavileri yalnızca kıla rengini veren melanin pigmentini hedef alarak etki mekanizmasını çalıştıran güvenli bir yöntemdir. Klinik değerlendirme ile olası yan etkiler değerlendirilerek oluşturulan seans planlamaları için test atımı yapılmakta ve Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer sorusuna yanıt alarak tedavi süreci oluşturulmaktadır.

  Lazer Epilasyon Kaç Dakika Sürer?

  Düzenli ve periyodik seanslar sonucunda uzun süreli ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkaran lazer epilasyon tedavisi öncesinde kişisel seans takviminin oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atımı yaptırabilirsiniz. Test atımı öncesinde cilt rengi, kıl karakteri ve işlem bölgesi analiz edilerek farklı dalga boylarına sahip doğru cihaz tipi ve dozlar belirlenmekte; atım sonrasında kıl ve cildin vermiş olduğu yanıt değerlendirilerek lazer epilasyon seansları düzenlenmektedir.

  Lazer epilasyon cihazlarından üretilen lazer ışınları ile kıl köklerini, kılların büyüme ve gelişme özelliklerini tahrip eden Lazer Epilasyon tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer öğrenmek, ücretsiz muayene ve ücretsiz test atımı için randevu almak ya da Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Lazer Epilasyon Seans Süreleri

  Lazer Epilasyon seans süreleri işlem öncesi hazırlık, epilasyon bölgesinin genişliği, kullanılan cihaz ve cilt hassasiyetine göre değişiklik göstermektedir. Seans öncesi kıl uzunluğu yeterli oranda olması ve işlemden en az 3 gün önce bir jilet ya da traş makinesi yardımı ile kılların kısaltılması seansın daha kısa sürelerde tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.

  Klasik kıl alma yöntemlerine kıyasla oldukça pratik ve kısa süreli işlem olanağına sahip lazer epilasyon tedavilerinde Lazer Epilasyon Tedavileri Ne Kadar Sürer sorusuna yanıt vermek gerekir ise en sık tercih edilen bölgeler ve seans süreleri aşağıda şu şekildedir;

  Lazer Epilasyon Seans Sayıları ve Seans Aralıkları

  Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer konu başlığında ele alınması gereken bir diğer konu ise seans sayıları ve seans aralıklarıdır. Oldukça pratik ve konforlu işlem olanağına sahip olan lazer epilasyon işleminde etkin ve kalıcı sonuçların alınabilmesi için periyodik seanslar halinde uygulanması gerekmektedir.

  Vücut kılları ve yüz bölgesindeki kıllar birbirinden farklı özelliklerde ve derinliklerde olduğu için bu alanlardaki kıllar için oluşturulan seans takvimi de değişmektedir. Vücut uygulamalarında 2 aylık seans aralığı ile 6 ila 8 seans önerilirken; yüz lazer epilasyon tedavilerinde seans sayısı 10’a çıkmaktadır. Seans sıklığı ise kılların uzama döngüsüne bağlı olarak 1 aydır.

  Kılların uzama evresi ise kılların ve kıl köklerinin gelişimlerini tamamladıkları ve uzamalarının durduğu evre olarak ifade edilebilmektedir. Anajen evre olarak adlandırılan bu fazda kıllar gelişimini tamamlarken kıl köklerindeki melanin pigmentinin en üst seviyede olması sebebi ile lazer epilasyon için en ideal fazdır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button