Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Lazer Epilasyon Cihazları

Lazer Epilasyon Cihazları

  Lazer Epilasyon Cihazları: Cilt rengi, kıl rengi, kıl kalınlığı, kıl kökünün derinliği, cilt hassasiyeti ve işlem bölgesi gibi parametrelere göre geliştirilmiş olan bu yeni Lazer Epilasyon Cihazları ve hangi dozda kullanılacağı klinik değerlendirme ve test atımı sonrasında kişisel olarak belirlenmekte olup Lazer Epilasyon Türleri ve Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar hakkında merak ettiğiniz konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Lazer Epilasyon Cihazları

  İstenmeyen vücut kıllarının alınması ya da cilt seviyesinde kısaltılması için kullanılan klasik kıl alma yöntemlerinin oldukça zahmetli ve uğraştırıcı olması kadın ve erkekler için can sıkıcı bir hal almaktadır. Ağda, epilatör, ip, cımbız, tıraş makinesi, jilet ve kimyasal kıl dökücü kremlerin bulunduğu bu yöntemlerin zahmetli olmasının yanı sıra yanlış kullanımda kılların tetiklenerek artmasına, kalınlaşmasına ve hatta ciltte leke ve tahrişe yol açması sebebi ile en etkin ve kalıcı çözüm olarak lazer epilasyon uygulamaları seçilmektedir.

  Günümüzde kadın ve erkeklerin yüz ve vücut kıllarını yok etmek amacı ile başvurmuş olduğu lazer epilasyon uygulamaları farklı cilt rengi, kıl karakteri ve işlem bölgesine göre uygulama yapmaya olanak tanıyan geliştirilmiş Lazer Epilasyon Cihazları kullanılmaktadır. Farklı dalga boylarına sahip bu sistemler ile güvenli bir epilasyon sağlanırken hedefe yönelik başarılı sonuçlar da elde edilmektedir.

  Kalıcı Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Kalıcı Lazer Epilasyon
  Kalıcı Lazer Epilasyon tedavilerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer parametre ise kılların bulunduğu anajen faz yani aktif büyüme evreleridir.

  Lazer Epilasyon Türleri

  Tüm vücut ve tüm yüz bölgesinde her mevsim lazer epilasyon yapmaya olanak tanıyan lazer epilasyon uygulamaları öncesinde kişiselleştirilmiş planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atımı yaptırabilir; lazer epilasyona uygunluğun değerlendirilmesi ile doğru cihaz, doğru doz ve seans takvimi ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

  İstenmeyen kılların yok edilmesinde ideal çözüm olarak tercih edilen lazer epilasyon ve Lazer Epilasyon Cihazları hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve ücretsiz test atımı için randevu almak ya da Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar Nelerdir?

  Lazer Epilasyon Cihazları içerisinde kullanılan çeşitli tipler bulunmaktadır. Cilt rengi, kıl rengi, kıl kalınlığı, kıl kökünün derinliği, cilt hassasiyeti ve işlem bölgesi gibi parametrelere göre geliştirilmiş olan bu yeni nesil lazer epilasyon sistemleri ve hangi dozda kullanılacağı klinik değerlendirme ve test atımı sonrasında kişisel olarak tercih edilmektedir. Lazer epilasyonun başarısı, yan etki olasılığının en aza indirilmesi ve kalıcı çözüm elde edilmesinde önemli bir yere sahip olan bu cihazlar şunlardır:

  • Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı
  • Diode Lazer Epilasyon Cihazı
  • Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı
  • Buz Lazer Epilasyon Cihazı
  • Tarama Lazer Epilasyon Cihazı

  Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

  Lazer Epilasyon Cihazları içerisinde melanin pigmentine yoğunlaşan Alexandrite Lazer Epilasyon cihazı 755 nanometre ışık dalga boyuna sahip bir sistemdir. Sistemin özellikleri sebebi ile yalnızca açık cilt renklerinde kullanılmakta ve uygulama sonrasında hızlı bir şekilde kılların vücuttan uzaklaşmasını sağlamaktadır.

  Diode Lazer Epilasyon Cihazı

  Alexandrite Lazer teknolojisinde olduğu gibi melanin pigmentini hedef alan Diode Lazer Epilasyon 810 nanometre ışık dalga boyundadır. Diğer sistemlere kıyasla daha uzun dalga boyunda olması derin yerleşimli kıl köklerine daha etkin bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Koyu cilt renklerinde de işlem yapılabilen bu cihaz ile tedavi ve seans sürelerine göre değişen etkili sonuçlar elde edilmektedir.

  Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı

  Hemoglobini hedef alarak kıl köklerini besleyen kılcal damarlar üzerinde etkinliğini gösteren Nd Yag Lazer teknolojisi 1064 nanometre ışık dalga boyunda bir sistemdir. Koyu ciltlerde kullanılan bu teknoloji test atımı sonrasında dikkatle ve doğru doz ayarlamaları ile kullanılmaktadır. Test atımı sonrasında kıl ve cildin vermiş olduğu reaksiyona göre kullanıldığında etkin ve başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

  Buz Lazer Epilasyon Cihazı

  3 dalga boyunu içerisinde barındıran Buz Lazer Epilasyon; Alexandrite Lazer, Nd Yag Lazer ve Diode Lazer sistemlerinin dalga boylarını tek cihazda kullanma olanağı sağlamaktadır. Tüm cilt tiplerinde ve kıl karakterlerinde işlem yapılmasına olanak sunan bu teknoloji Lazer Epilasyon Cihazları içerisinde kontakt soğutma sistemi bulunan sistem olması sebebi ile safir uç cilde temas ettirildiğinde işlemin daha konforlu, cilt hassasiyetini en aza indiren ve seans süresini belirgin seviyede kısaltan olumlu etkiler oluşturmaktadır.

  Tarama Lazer Epilasyon Cihazı

  808 nanometre ve 980 nanometre dalga boylarının kullanıldığı bu sistem açık tenlerde kullanıldığı gibi koyu ve bronz cilt tiplerinde de tercih edilebilmektedir. Cilt hassasiyeti yüksek olan bireylerde konforlu işlem olanağı sunan bu teknoloji scanner epilasyon olarak da adlandırılmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lazer Epilasyon Cihazları Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button