Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon; Kadın ve erkek lazer epilasyon bölgelerinden olan Koltuk Altı Lazer Epilasyon, koltuk altındaki istenmeyen tüyleri lazer teknolojileri ile kalıcı etkide azaltan ve yok eden güvenli bir uygulama olup, test atımı, cihaz seçimi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Koltukaltı Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Aralıkları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Koltuk altı tüyleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından önemli hiyjen ve estetik sorunlara yol açmaktadır. Terleme sonrasında koku, kıyafet seçiminde estetik problemler, klasik yöntemler ile alınmasının ardından koltuk altı kararması ve kıl yoğunluğunun artması gibi pek çok rahatsız eden sorunların oluşmasına yol açtığı için kesin ve kalıcı çözümler sunan Koltuk Altı Lazer Epilasyon yöntemi tercih edilmektedir.

  Gelişen teknolojisi sayesinde ağda, ip, jilet ve tüy dökücü kremler gibi klasik yöntemlerin zahmetli ve uğraştırıcı geçici etkileri ile uğraşmak yerine daha etkili ve kalıcı yöntemler ile koltuk altı tüylerinin çözümlenmesine olanak sunan lazer epilasyon yöntemleri ile daha pürüzsüz ve hijyenik bir görünüme sahip olmak oldukça kolaydır.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon

  Kadınlar ve erkekler tarafından en sık tercih edilen koltukaltı lazer epilasyon işlemi öncesinde cilt tipine ve kıl karakterine göre uygun cihaz ve doğru doz seçiminin yapılabilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışı yapılmasını sağlayabilir; test atışı sonrasında kılın ve cildin lazer ışınına vermiş olduğu yanıtın analiz edilerek kişiye özel seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

  Kıl köklerini lazer ışınları ile tahrip ederek fonksiyonlarını bozan ve uzama özelliğini yitiren en etkili epilasyon yöntemi olan lazer teknolojisi ve uygulama bölgeleri hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Koltuk Altı Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tüm Kol Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tüm Kol Lazer Epilasyon
  Tüm Kol Lazer Epilasyon kadın ve erkeklerde farklı yoğunluktaki kol kıllarının yok edilmesi ya da sıklığının azaltılması amacıyla uygulanan tedavidir.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon vücudun diğer bölgelerine kıyasla oldukça rahat ve kolay işlem olanağı olan bölgedir. Test atışı sonrasında bu bölgedeki kıl karakterine ve cilt tipine uygun lazer epilasyon cihazının ve doğru doz ayarlamalarının yapılmasının ardından işleme geçilmektedir.

  Her iki koltuk altı bölgesi lazer epilasyon cihazının sistem başlığı ile düzenli olarak taranmaktadır. Her bir lazer ışını tekli atımlar halinde cilt altındaki kıl köklerine iletilmektedir. Bu atımların her biri düzenli aralıklar ile gönderilerek tüm koltuk altı taranmaktadır. Tarama işleminin sonlanmasının ardından koltukaltı lazer epilasyon seansı tamamlanmış olmaktadır.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon seans sayısı ve seans aralıkları kullanılan lazer epilasyon teknolojisine, kıl karakterine, kıl yoğunluğuna, cilt tipine ve kılın lazer ışınına vermiş olduğu yanıta göre değişmektedir. Ancak istenilen olumlu etkiler için 6 ila 8 seans gereklidir. Koltukaltı lazer tedavisi için seans aralığı ise kıl uzama hızına göre 4 ila 6 haftadır.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyonda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon tedavisinin başarı oranı epilasyon öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken noktalar ile paraleldir. Bu nedenle bu parametrelerin özenle dikkat edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

  Öncelikle lazer epilasyon ışınlarının kıl köklerinde yer alan ve kıla rengini veren melanin hücrelerini hedef aldığı bilinmelidir. Bu nedenle her lazer epilasyon tedavileri öncesinde olduğu gibi koltukaltı lazer epilasyon uygulamasından en az 3 gün önce kılların köklerinden koparılmadan yalnızca jilet yardımı ile kısaltılması gerekmektedir. Böylece kıl köklerinin lazer ışınlarını daha etkin bir şekilde absorbe etmesi sağlanmaktadır.

  Lazer epilasyon uygulaması renk hücrelerini hedef alan bir işlem olması nedeni ile uygulamadan önce cildin bronzlaşmasına neden olan güneşlenme ya da solaryum gibi uygulamalardan kaçınılması gerekmektedir. Bu tip bronzlaştırıcı uygulamalar tedavi sonrasında cilt yüzeyinde pigmentasyon sorunlarının oluşmasına yol açabilmektedir.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon uygulaması sonrasında ise ışınlar kıl köklerinde emildiği için bir ısı artışı olarak kendini göstermektedir. Bu durum olası geçici yan etkidir. Bölgedeki sıcaklık artışının cilt tahrişi oluşturmaması nedeni ile bölgenin 24 saat süre ile sıcak su ile temasından kaçınılması gerekmektedir. Ancak cilt hassasiyetinin ve sıcaklık artışının en aza indirilebilmesi için buz uygulaması önerilmekte olup, herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan 1 ila 2 saat içerisinde kendiliğinden hafifleyerek kaybolduğu unutulmamalıdır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button