Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama

Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama

  Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama; Cilt altına iletilen ses dalgaları ile etki mekanizmasını çalıştıran Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama geleneksel kilo verme yöntemlerine direnç gösteren bölgesel yağların vücuttan atılımını kolaylaştıran etkin tedavi yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Kavitasyon Nedir? Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? Seans Aralıkları ve Kavitasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücudun herhangi bir bölgesinde artan yağlanma oranı olarak adlandırılan bölgesel kilo problemleri beden ve ruh sağlığı açısından oldukça önemlidir. Özellikle estetik ve iyi bir görünüme sahip olmak isteyen kişiler herhangi bir bölgede artan yağlanma sorununu diyet ve egzersiz programları ile çözüme kavuşmak istemektedirler. Ancak vücuttaki yağ hücresi yoğunluğu bölgelere göre değişiklik gösterdiği için doğru beslenme ve yüksek eforlu egzersizler ile başarı sağlanamamaktadır.

  Beslenme alışkanlıkları, hormonal düzensizlikler, fazla kalori alımı ve vitamin dengesizliklerine kadar pek çok faktörün neden olduğu bölgesel yağlanmalar yağ hücrelerinin yoğunluğuna ve yapılarına uygun planlanacak bölgesel zayıflama tedavileri ve metotları ile etkili bir şekilde çözümlenebilmektedir. Son dönemde en popüler ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkaran Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama tedavisi ile bölgesel yağlanma problemini ortadan kaldırarak daha iyi bir görünüme sahip olmak mümkündür.

  Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama

  Bölgesel zayıflama ameliyatlarına ya da cerrahi prosedüre gerek kalmadan ultrasonik ses dalgaları ile yağları parçalayarak sıvılaştıran ve lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımına yardımcı olan Kavitasyon ile zayıflama tedavisi öncesinde vücut analizi yaptırarak kişisel tedavi planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Bölgesel zayıflamanın yanı sıra boşalan dokuda ve kaslarda şekillendirme ve sıkılaştırma etkinliği ile vücut şeklinin daha dinamik bir formda olmasına yardımcı olan Kavitasyon teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz klinik muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Lenf Drenaj
  BENZER TEDAVİLER
  Lenf Drenaj
  Lenf Drenaj ayak parmak uçlarından bel bölgesine veya boyuna kadar uygulanan yoğun basınçlı masaj tekniği esasına dayanan bölgesel zayıflama yöntemidir.

  Kavitasyon ile Zayıflama Nedir?

  Geleneksel kilo verme yöntemlerine direnç gösteren bölgesel yağların vücuttan atılımını kolaylaştıran Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama işlemi oldukça güvenli ve konforu bir uygulamadır. Ultrasonik incelme olarak da adlandırılan bu tedavide ultrasonik ses dalgaları kullanılmaktadır. Sistem başlığından cilt altına iletilen ses dalgaları yağ hücrelerinin yapılarını ve duvarlarını hasara uğratarak parçalamaktadır. Bunun sonucunda da parçalanarak sıvılaşan yağ hücreleri akışkan alanlara sızdırılarak lenfatik dolaşım ile vücuttan atılmaktadır.

  Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

  Pratik ve konforlu işlem basamaklarına sahip olan Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama işlemi öncesinde yağlanma derecesine ve direncine göre ultrasonik ses dalgalarının gücü sistem üzerinden ayarlanmaktadır. Doğru sistem ve doz ayarlamalarının yapılamasının ardından işlem bölgelerine jel sürülmektedir.

  Cilt yüzeyine sürülen jel sistem başlığının cilde temas etmesi sonrasında daha kolay hareket etmesini sağlamaktadır. Kavitasyon başlıklarının bölgesel yağlanma alanlarında cilde temas ettirilerek gezdirilmesi ve bir doku masajı tekniği ile uygulanmasının ardından seans tamamlanmış olmaktadır.

  Kavitasyon ile İncelme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama ve selülit tedavisi seans şeklinde uygulanan bir işlemdir. Seans aralıkları ve seans sayısı klinik muayene ve vücut analizi sonrasında kişisel olarak planlanmaktadır. Ancak optimum başarı elde edilebilmesi için 6 ila 8 seans arasında 45 ila 60 dakikalık seans süresinde uygulanmaktadır. Seans süresi işlem bölgesinin genişliğine göre artabilmektedir. Seans aralıkları ise 3, 7 ya da 10 gün olarak değişmektedir.

  Kavitasyon ile Zayıflama Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Kavitasyon ile zayıflama tedavisinin etkinliğinin arttırılması ve parçalanan yağ hücrelerinin lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımının desteklenmesi için su tüketiminin arttırılması gerekmektedir. Sosyal ve günlük yaşamı olumsuz etkilemeyen bu tedavi seansları öncesinde ve sonrasında günde 2,5 litre su tüketimine özen gösterilmelidir. Böylece ses dalgaları ile parçalanan yağ hücresi içeriklerinin akışkan alanlara sızdırılması ve dolaşımla atılması hızlandırılmış olmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button