Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Kaş Arası Lazer Epilasyon

Kaş Arası Lazer Epilasyon

  Kaş Arası Lazer Epilasyon; Genellikle Kaş Üzeri Lazer Epilasyon ile birlikte seçilen Kaş Arası Lazer Epilasyon kadın ve erkeklerde estetik problemlere yol açan kaş ortası kıllarının lazer teknolojisi ile giderildiği epilasyon yöntemi olup, cihaz seçimi, test atımı ve seans planlaması öncesinde merak edilen Kaş Ortası Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Aralıkları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Yüz ve bakış estetiğinde önemli bir yere sahip olan kaşlar hem kadınlar hem de erkekler için form ve şekilleri itibari ile özenli oldukları bölgedir. Bu nedenle ip, cımbız ve ağda gibi tekrarlayan klasik kıl alma yöntemleri ile düzenli olarak kaşın formu korunmak istenmektedir.

  Bununla birlikte çatık kaş ya da bitişik kaş olarak ifade edilen kaş arasındaki kıllar da sert mizaç yaratması, ifadeyi bozması ve estetik görünümü bozması nedeni ile problem oluşturmaktadır. Kaş ortasındaki kıllar da cımbız, ağda ve ip gibi yöntemler ile düzenli olarak alınmaktadır. Bu epilasyon teknikleri kısa süreli estetik sağlasa da etkili bir sonuç vermemekle birlikte kaş ortasındaki kılların yapılarının değişmesine, sert ve yaygın bir hale dönüşmesine sebep olmaktadır.

  Kaş Arası Lazer Epilasyon

  Günümüz lazer epilasyon teknolojileri sayesinde kaş ortasında şikayete neden olan derin yerleşimli yüz kılları acısız, ağrısız ve güvenli bir şekilde yok edilebilmektedir. Kaş ortasındaki istenmeyen kıllardan kurtulmayı sağlayan ve aynı zamanda şekil bozukluğunu da gideren Kaş Arası Lazer Epilasyon ile sürekli tekrarlayan klasik epilasyon yöntemlerine ihtiyaç kalmadan etkili sonuç alabilmek mümkündür.

  Derin yerleşimli ince ya da sert yapılı kaş ortası kıllarını lazerin kıl köklerini tahrip etme etkisi ile ortadan kaldıran kaş ortası lazer epilasyon tedavisi öncesinde ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Ön kontrol esnasında cilt tipi, kıl karakteri ve kıl yoğunluğuna uygun lazer epilasyon cihazı seçilerek test atışı yapılmaktadır. Cildin ve kıl köklerinin bu test atışına vermiş olduğu yanıt değerlendirilerek ideal seans planlaması oluşturulmaktadır.

  Yeni nesil lazer epilasyon teknolojileri ile uygulamış olduğumuz kaş ortası lazer epilasyon tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve ön kontrol için randevu talebinde bulunmak ya da Kaş Arası Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Kaş Üstü Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Kaş Üstü Lazer Epilasyon
  Kaş Üstü Lazer Epilasyon, dağınık ve şekilsiz kaşların lazer epilasyon yöntemi ile yeniden şekillendirildiği hızlı, pratik ve güvenli bir epilasyon yöntemidir.

  Kaş Arası Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Kaş Arası Lazer Epilasyon işlemi öncesinde hastaların uygulama bölgesindeki kılları cımbız ya da ip gibi kılları köklerinden koparan uygulamalardan kaçınması istenmektedir. İşlemden en az 4 hafta önce kaş ortasındaki kıllara herhangi bir müdahale yapılmamasına özen gösterilmelidir.

  İşlem esnasında kaşlar ve kaş ortasında makyaj ve kirden arındırılmak için temizlenmektedir. Daha sonrasında lazer ışınlarından gözleri koruyabilmek için uygulamayı yapan ve yaptıran kişilere koruyucu gözlük takılmaktadır.

  Lazer epilasyon işlemine ait tüm prosedürlerin tamamlanması ile birlikte cihazdaki sistem ayarlamaları yapılmakta ve kaş ortasına uygun başlık kullanılarak atışlar yapılmaktadır. Düzenli ve kontrollü tekli atışların yapılmasının ardından seans tamamlanmış olmaktadır. Kaş ortasına nemlendirici uygulanarak cildin yatıştırılması sağlanmakta ve bir sonraki seans planlaması kişiye aktarılmaktadır.

  Kaş Ortası Lazer Epilasyon Seans Süresi, Sayısı ve Seans Aralıkları

  Kaş Arası Lazer Epilasyon işleminin seans planlaması diğer vücut bölgelerine göre farklıdır. Yüz bölgesinde ortaya çıkan tüylenmeler ve derinlikleri fazla olduğu için ortalama olarak 8 ila 10 seans arasında etkili sonuç alınabilmektedir. Bununla birlikte ortalama 10 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanan işlemin seans sıklığı ise 4 haftadır.

  Kaş Ortası Lazer Epilasyon Riskli Midir?

  Kıl üretimini sağlayan hücrelerin yapılarını ve uzama fonksiyonlarını bozarak etkinliğini gösteren lazer medikal estetik, kozmetik ve cilt tedavisi alanlarında güvenle tercih edilen bir teknolojidir. Cilt ve cilt altı dokularında herhangi bir hasar ya da risk oluşturmadan etkinliğini yalnızca kıl köklerindeki melanin pigmentleri üzerinde gösteren bu tedavi vücudun her bölgesinde güvenle tercih edilmektedir. Ancak işlemden sonra görülmesi beklenen olası geçici yan etkiler bulunmaktadır.

  Kızarıklık, ödem ve hassasiyet gibi bu etkiler buz uygulaması ve nemlendirici desteği ile ortalama 24 saat içerisinde hafifleyerek kendiliğinden kaybolmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Kaş Arası Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button