Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

İple Yüz Germe

İple Yüz Germe

  İple Yüz Germe; En popüler ameliyatsız cilt germe prosedürü olan İple Yüz Germe – İple Yüz Asma yöntemi, ameliyat ipleri kullanılarak cildin sarkan bölgelerinin daha elastik bir görünüme sahip olmasını sağlayan yöntem olup, cilt ve yüz analizi ile klinik değerlendirme öncesinde merak edilen İple Yüz ve Cilt Germe Nasıl Uygulanır? Etkileri ve Kimler Yaptırabilir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Zamanla birlikte cildin elastikiyet özelliğini kaybetmesi, kırışıklıkların meydana gelmesi ve cilt sarkması gibi problemler estetik açıdan rahatsız edici bir boyuta ulaşabilir. Yaşlanma belirtisi olarak da geçebilen bu problemler, kişilerin kendilerine olan güvenlerini zedelemekte ve bu sebeple de ortadan kaldırılmak istenmektedir. Günümüzde ameliyat olmaya gerek kalmadan uygulanabilen birbirinden farklı ameliyatsız yüz germe yöntemi bulunmaktadır. İple Yüz Germe işlemi de, ameliyatsız yüz germe işlemlerinden biridir.

  İple Yüz Germe

  Ameliyatsız yüz germe operasyonları, cerrahi bir müdahale olmadan kısa süre içerisinde cilt problemlerinin ortadan kaldırılmasıdır. İyileşme süreci ve işlem sonrasında normal hayata daha kolay adapte olabilme gibi avantajlarından dolayı son yıllarda çok sayıda kişi tarafından bu yöntemler tercih edilmeye başlanmıştır.

  Kırışıklık Tedavileri
  BENZER TEDAVİLER
  Kırışıklık Tedavileri
  Kırışıklık Tedavileri, yaşlanma ile yüz bölgesinde meydana gelen kırışıklık ve ince çizgi probleminin botoks maddesi ile giderilmesi tedavilerini kapsamaktadır.

  İple Yüz Germe – İple Yüz Asma

  Bıçak altına yatmadan ve konforlu bir şekilde cildindeki problemlerden arınmak isteyen kişiler için geliştirilen İple Yüz Germe – İple Yüz Asma yöntemi, kılçıklı veya düz iplerden oluşmak üzere farklı tiplerdeki ameliyat iplerinin kullanılarak cildin sarkan bölgelerinin daha gergin ve elastik bir görünüme sahip olmasını sağlayan yöntemdir.

  İple cilt germe ya da örümcek ağı yüz asma gibi farklı isimlere sahip olan bu yöntemde, cilt üzerinde meydana gelen deformasyonun tipine ve şiddetine göre işlemler yapılmaktadır. Siz de cildinizin yeniden genç görünüme sahip olmasını istiyorsanız, kliniğimize gelerek ücretsiz muayenemizden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki iletişim formunu kullanarak İple Yüz Germe fiyatları hakkında bilgi alabilir ve size uygun bir tarihte randevu oluşturabilirsiniz.

  İple Yüz Germe – İple Yüz Asma Nasıl Yapılır?

  İple Yüz Germe – İple Yüz Asma işlemi esnasında kullanılan ipler, farklı türlere sahip olsa da her biri polidioksanon ameliyat ipleridir. Bu ipler, sağlık açısından uyumluluğu kanıtlanmış olan bu iplerdir. İşleme başlamadan önce sorunlu olan bölge test edilmeli ve uygun tedavi planlaması oluşturulmuş olmalıdır. Daha sorunlu işlem yapılacak olan bölge dezenfekte edilir ve cilt altına özel kanüller yerleştirilerek ameliyat ipleri ile cildin asılması sağlanmaktadır. Bu işlemde genellikle lokal anestezi uygulanmaktadır. İşlemi sonlandırmak için cilt içerisinde yer alan kanüllerdeki ipler çekilmekte ve işlem bitirilmektedir.

  İple Yüz Germe – İple Yüz Asma Kimlere Uygulanabilir?

  İple Yüz Germe – İple Yüz Asma işlemi genellikle yaşlanmaya bağlı olarak gelişen cilt problemlerinde uygulandığından dolayı daha çok 35-50 yaş arasındaki kişilere uygulansa da, 18 yaşını geçen herkese uygulanabilmektedir. Yine diğer tüm estetik türlerinde olduğu gibi İple Yüz Asma işlemi de hem kadınlara hem de erkeklere uygun bir yöntemdir.

  İple Yüz Germe – İple Yüz Asma Hangi Problemlerde Uygulanır?

  İple Yüz Germe – İple Yüz Asma yöntemi daha çok boyun, yanak ve gıdı bölgesine uygulansa da, dudak ve ağız kenarı bölgesine de uygulanabilmektedir. Bütün bunların yanı sıra çene yapısını düzeltme, düşük kaş problemi, yüz konturu oluşturma gibi farklı sorunlara karşı farklı bölgelere de uygulanabilmektedir.

  İple Cilt Germe – İple Yüz Asma Yan Etkileri

  İple Yüz Asma işlemi her ne kadar ameliyatsız bir işlem olsa da, işlem sonrasında morarma ve kızarıklık gibi yan etkiler meydana gelmektedir. Aynı zamanda işlem sonrasını takip eden ilk birkaç gün hafif bir kaşıntı da görülebilmektedir. Tüm bu yan etkiler birkaç gün içerisinde geçmektedir. İşlem sonrasında uygulama yapılan bölgenin darbelerden, aşırı soğuk ve sıcak sudan, o bölgenin üzerine yatılmasından ve bu gibi basın etkili hareketlerden muhakkak uzak durulması gerekmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  İple Yüz Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button