Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

İple Badem Göz Estetiği

İple Badem Göz Estetiği

  İple Badem Göz Estetiği; Bir cilt germe ve asma yöntemi olan İple Badem Göz Estetiği özel iplerin cilt altına yerleştirilmesiyle göz köşelerinin yukarı kaldırılmasını sağlayan ameliyatsız estetik tedavi prosedürü olup, yüz analizi, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Ameliyatsız Badem Göz Estetiği Nedir? İple Badem Göz Estetiği Nasıl Uygulanır? Kalıcılığı ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Yüz dinamiğinin ve görünüşün önemli bir hattı olan gözler genetik faktörler ve etnik kökenlere bağlı olarak farklılık şekillerde ve hatlardadır. Ancak göz konturlarında, göz kapaklarında ve gözlerin dış köşelerindeki zaman içerisinde ya da genetik olarak gelişen değişiklikler bakışların, ifadenin ve yüz dinamiğinin bozulmasına neden olmaktadır. Bu nedenle yüz güzelliğinin ve estetiğinin korunması amacı ile göz şeklinin yeniden düzenlenmesini sağlayan cerrahi prosedürler ve ameliyatsız medikal estetik uygulamalar kullanılmaktadır.

  Yorgun, yaşlı bir görünüme neden olan ya da yüz hatlarına uyum sağlamayan göz şeklini ve çizgisini değiştirmek isteyen kişilerin tercih etmiş olduğu bu estetik prosedürler içerisinde estetik ameliyatlara kıyasla oldukça pratik ve etkili sonuçlar ortaya çıkaran en popüler tedavi yöntemi İple Badem Göz Estetiği işlemidir. Badem göz ameliyatı olmak istemeyen kişilerin tercih ettiği bu medikal estetik tedavi badem şeklindeki gözlere sahip olmak isteyen kişiler için ideal bir alternatif tedavidir.

  İple Badem Göz Estetiği

  Etnik ya da genetik faktörlerden kaynaklı göz hatlarını badem göz estetiği ile değiştirerek yüzün orta hattında istenilen görünümün elde edilmesine olanak sunan ameliyatsız göz estetiği öncesinde altın oranın incelenerek kişisel tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak yüz analizi yaptırabilirsiniz.

  Göz şeklinden ve gözlerindeki asimetriden memnun olmayan kişilerin göz estetiği ameliyatlarına başvurmasına gerek kalmadan özel iplikler ile göz konturlarının yeniden düzeltilmesini ve istenilen badem göz formunun kazanılmasını sağlayan ameliyatsız iple badem göz tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene için randevu almak ya da İple Badem Göz Estetiği fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  İple Kaş Kaldırma
  BENZER TEDAVİLER
  İple Kaş Kaldırma
  İple Kaş Kaldırma çözünebilir iplerin minimal invaziv bir işlemle cilt altına farklı açılar ile yerleştirildiği bir cilt germe ve yenileme tedavisidir.

  İple Badem Göz Estetiği Nasıl Uygulanır?

  Estetik cerrahi ameliyatlarına alternatif olan İple Badem Göz Estetiği genel anestezi gerektirmeyen ve anestezinin beraberinde getirdiği komplikasyonları barındırmayan bir tedavi prosedürüdür. Lokal anestezi eşliğinde uygulanan bu tedavide göz dinamiği, göz çevresi, uygulama alanında kullanılacak ip sayısı ve iplerin yerleştirileceği alanlar belirlenerek işleme geçilmektedir.

  Çalışılacak ve iplerin yerleştirileceği alanlar özel solüsyonlar ile temizlendikten sonra lokal anestezi ile uyuşma sağlanmaktadır. Yeterli uyuşmanın elde edilmesi ile birlikte özel PDO ipler (polidiaxanon) cilt altına yerleştirilerek yukarı doğru çekilmektedir. Her iki göz çizgisinde istenilen simetri elde edildiğinde de tedavi sonlandırılmaktadır.

  İple Badem Göz Estetiği Sonrası Görülen Etkiler

  Cilt altına yerleştirilen iplerin göz köşelerini yukarı kaldırarak badem göz formunu oluşturan İple Badem Göz Estetiği işlemi sonrasında göz çevresindeki cilt toparlanarak yukarı kalkmaktadır. Genetik, etnik yatkınlık ya da yaşlanma ile gelişen göz dinamiğindeki değişiklikler bu estetik işlem ile düzeltilirken ve göz şekli yeniden düzenlenirken aynı anda göz çevresindeki cilt problemleri de cilt asma tedavisi etkinliği ile hafiflemektedir.

  İplerin cilt altına yerleştirilmesi ve cildin lifting etkisi ile yukarı kalkması sonrasında mimik hareketleri ile oluşan kaz ayakları ve ışınsal çizgilenmelerde açılma oluşmaktadır. Böylece göz estetiği yeniden düzenlenirken cilt problemleri de azaltılmış olmaktadır.

  İple Badem Göz Estetiği Etkinliği ve Kalıcılık Süresi

  İple Badem Göz Estetiği işleminde kullanılan ipler özel medikal ipliklerdir. Bu iplikler cilt altında çözülebilen ve eriyerek kaybolan materyallerdir. Bu nedenle kalıcı etkili bir göz estetiği prosedürü değildir. Kullanılan ipliklerin özelliklerine, mimik kaslarının kullanımına ve kişiye göre kalıcılık özellikleri değişmekle beraber ortalama 3 ila 7 yıl arasında etkinliğini göstermektedir.

  Tüm bunların yanı sıra göz estetiğinde elde edilen formun ve şeklin eski haline döndürülmesi ve işlemin geri alınması mümkündür. Yani ipler yerleştirildikleri alanlardan tekrar geri alınarak göz konturu ve şekli eski haline geri döndürülebilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  İple Badem Göz Estetiği Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button