Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi

IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi

  IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi; Saç ekim tekniği olan IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi donör alandan alınan greftlerin işleme kadar özel solüsyonda bekletildiği ve greft kaybının en aza indirildiği prosedür olup, saç analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen IceGraft Yöntemi Nedir? Saç Ekimi Nasıl Yapılır? ve Kimlere Uygulanabilir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Saç dökülmesi problemi son yıllarda kadın erkek demeden herkesin yaşamış olduğu bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Saç dökülmesi problemine karşı uygulanan en etkili tedavi yöntemi ise saç ekimi işlemidir. Saç ekim tedavisinde amaçlanan, kişilere sağlıklı saç köklerinden elde edilen donörler ile saç dökülmesi ve kelleşme meydana gelen bölgelere ekim yapılarak oldukça doğal bir görünüm elde etmektir.

  IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi

  Saç ekim tedavisinde, kişilerin yaşamış oldukları probleme uygun olarak saç ekim yöntemleri uygulanmaktadır. Son yıllarda oldukça başarılı sonuçlar elde edilen yöntem ise IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi tedavisidir.

  Kliniğimizde uygulamış olduğumuz IceGraft Yöntemiyle saç ekim işlemi için, ücretsiz ön muayenemizden yararlanarak tedavi hakkında bilgi alabilir ve ön kontrolden geçebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi fiyatları hakkında bilgi alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  Kök Hücre Destekli Saç Ekimi
  BENZER TEDAVİLER
  Kök Hücre Destekli Saç Ekimi
  Kök Hücre Destekli Saç Ekimi yöntemi ileri derecede saç dökülmesi problemlerinde ekim yapılan saçların kalitesini arttırmak amacıyla uygulanan tekniktir.

  Ice Graft Yöntemi ile Saç Ekim Nedir?

  IceGraft Yöntemi İle Saç Ekimi işlemi adını, tedavi sırasında kullanılan IceGraft solüsyonundan almaktadır. IceGraft solüsyonu oldukça özel bir solüsyondur ve yalnızca saç ekim tedavisinde değil, birçok alanda kullanılabilmektedir. Solüsyon içeriğinde doku ve hücre kaybını önleyen özel bir karışım bulunmaktadır.

  Saç ekim işlemi öncesinde donör bölgeden alınan sağlıklı saç kökleri, daha güçlü ve canlı tutulmak için IceGraft solüsyonunda bekletilmektedir. Bir süre solüsyon içerisinde bekletilen saç kökleri daha sonra soğutma işleminden geçirilmektedir. IceGraft işlemi saç ekim işleminden önce uygulanmakta olup, saç ekim işleminden daha başarılı sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktadır.

  Saç Ekim Tedavisinde IceGraft Uygulaması Neden Tercih Edilir?

  Saç ekim tedavisinde sıkça tercih edilen IceGraft uygulaması, donör bölgeden toplanan saç köklerinin doku kaybının önüne geçerken, özel solüsyon sayesinde saç kökleri daha güçlü olmaktadır. Solüsyon içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller, saç hücrelerini besleyerek daha parlak ve gür saçlar elde edilmesini sağlamaktadır. IceGraft Yöntemi ile saç kökü kaybı en aza indirilerek, toplanan tüm saç köklerinin sağlıklı bir şekilde gerekli bölgelere ekimi gerçekleştirilmektedir.

  IceGraft Yöntemi İle Saç Ekimi Nasıl Uygulanır?

  Icegraft yöntemi saç ekim tedavisi esnasında uygulanan bir yöntemdir. Saç ekim işlemi için, donör bölgeden alınan sağlıklı saç kökleri, saç dökülmesi ve kelleşme oluşan bölgede kanal açılma işlemi esnasında Icegraft solüsyonunda bekletilmeye alınır. Icegraft yöntemi saç ekim işlemi süresine etki etmemekle birlikte, tüm saç ekim tedavilerinde kullanılabilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

  IceGraft Yönteminin Etkileri

  IceGraft solüsyonu özelliği bakımından hücre içi pH’ı dengeleyerek, düşük sıcaklık altında serbest radikalleri temizlemektedir. Donör bölgeden alınan greftlerin düşük sıcaklık altında uzun ömürlü olması sağlanır ve saç hücrelerine enerji vermektedir. Solüsyon içeriğinde yer alan mineraller ve güçlü antioksidanlar sayesinde, toplanan greftler uzun süre canlı kalmaktadır. Saç ekim işlemi sırasında IceGraft solüsyonunda bekletilen greftler hem daha çok beslenmiş hem de canlılığını koruyarak, saç kökü kaybı olmadan saç ekim işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

  IceGraft Yöntemi Kimlere Uygulanabilir

  Saç dökülmesi ve kelleşme problemi ile karşı karşıya kalan herkes, saç ekim tedavisi yaptırabilmektedir. IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi saç ekim tedavisi içinde kullanılan yardımcı bir yöntem olduğundan, tüm bireyler rahatlıkla bu yöntemden faydalanabilmektedir. Icegraft yönteminin saç ekim işleminin yöntemine veya işlem sonrasında iyileşme süresine hiçbir etkisi bulunmamaktadır. Yöntemin tek amacı, donör bölgeden toplanan greftlerin doku kaybını engellemek ve saç ekimi yapılan alanda daha sağlıklı ve gür saçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

  Kliniğimizde uygulamış olduğumuz IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi için, ücretsiz ön muayenemizden fırsatımızdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak IceGraft Yöntemi İle Saç Ekimi fiyatları hakkında bilgi alabilir, soru sorabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button