Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

HydraFacial Cilt Yenileme

HydraFacial Cilt Yenileme

  HydraFacial Cilt Yenileme; Cildin temizlenmesi ve arındırılması amacı ile uygulanan HydraFacial Cilt Yenileme, cilde basınç uygulayan sistem başlığı ile ölü dokuların aspire edilmesini sağlayan bir cilt yenileme ve cilt bakım işlemi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen HydraFacial Nedir? Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Estetik dermatoloji uygulamaları içerisindeki işlemlerden biri olan HydraFacial Cilt Yenileme, cilt yüzeyine bakım uygulanmasının ardından HydraFacial sistem başlığı aracılığı ile basınç uygulanarak ölü dokuların aspire edilmesini sağlayan bir cilt gençleştirme ve yenileme uygulamasıdır.

  Vakumlu sistem başlığı ile bakım yapılmış cilt yüzeyine aspirasyon uygulanmasına olanak sunan bu cilt yenileme tedavisi, cilt yüzeyini temizleyerek cilt altına hyalüronik asit, antioksidan ve peptidlerin iletilmesini sağlayan oldukça konforlu ve sağlıklı bir uygulamadır.

  HydraFacial Cilt Yenileme

  Cilt yüzeyindeki ölü dokuların temizlenmesi, cilt ve cilt altı dokularının yenilenmesi ve cilt sağlığının yeniden kazandırılması aşamasında her yaş grubuna ve her cilt tipinde farklı sonuçlar ortaya çıkararak parlak ve canlı bir cilt yüzeyi ortaya çıkaran HydraFacial cilt bakımı uygulaması öncesinde cilt analizinin yapılması ve özelleştirilmiş tedavi planın oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Leke, akne ve sivilce izi gibi pek çok cilt probleminde etkinliğini kanıtlamış HydraFacial cilt bakımı hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da HydraFacial Cilt Yenileme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cilt Gençleştirme
  BENZER TEDAVİLER
  Cilt Gençleştirme
  Cilt Gençleştirme işlemleri cilt ve cilt altı dokularının onarılması ve hücre yenilenmesinin sağlanması amacı ile yapılan medikal estetik uygulamalardır.

  HydraFacial Cilt Yenileme Nasıl Yapılır?

  HydraFacial Cilt Yenileme dört farklı aşamaya sahip bir cilt bakım tedavisidir. Bu tedavinin ilk aşamasında cilt temizleme ve peeling bulunmaktadır. Bu cilt temizleme uygulaması esnasında lenfatik damarlardaki dolaşım düzenlenmektedir. Daha sonrasında peeling uygulaması ile cilt yüzeyindeki ölü tabaka temizlenmektedir.

  İkinci aşamada HydraFacial Cilt Yenileme tedavisinde kullanılan sistem başlığı ile cilt vakumlanmaktadır. Bu vakum sayesinde gözeneklerin temizlenmesi sağlanmaktadır. Özellikle siyah nokta ve sivilce problemleri bulunan çitler güçlü bir vakum sistemi ile derinlemesine temizlemiş ve arındırılmış olmaktadır.

  Üçüncü aşamada temizlenmiş ve arındırılmış cilt yüzeyine onarım ve koruma için ürünler kullanılmaktadır. Hyalüronik asit, peptidler ve antioksidan içerikli ürünler temizlenmiş ve arındırılmış cilt yüzeyine sürülerek cilt altı dokusuna iletilmesini ve problemlere etki etmesi sağlanmaktadır.

  Son aşama led tedavisidir. Bu tedavide farklı dalga boylarına sahip led ışıklar ile cilt altı dokularının ve doku hücrelerinin uyarılması amacı ile uygulanmaktadır. Doku rejenerasyonunu tetikleyen bu işlem sonrasında yatıştırıcı etki ile cildin kendi kendini yenilemesi desteklenmektedir.

  Kimler HydraFacial Cilt Yenileme Yaptırabilir?

  Hem cilt bakımı hem de cilt tedavisi amacı ile kullanılabilen, cilt ve cilt altı dokularını yenileyerek ilk seanstan itibaren cilt dokusunda belirgin bir iyileşme etkisi ortaya çıkaran bu işlem; her yaştan tüm kadın ve erkeklere uygulanabilmektedir.

  HydraFacial Cilt Yenileme Sonrası Görülen Etkileri

  HydraFacial Cilt Yenileme olarak da adlandırılan bu işlem ince kırışıklıklara, yağlı ve akneli ciltlere ve genişlemiş gözeneklere direkt olarak etki etmektedir. Bununla birlikte cilt katmanlarının temizlenmesini ve arındırılmasını sağlarken, kullanılan ürünler sayesinde cilt kalitesini de arttırmaktadır. Özellikle kuru cilt tiplerine uygulandığında cildin nem dengesini sağlayarak lifting etkisi yaratmaktadır. Ayrıca vakum özelliği ile tıkanmış gözenekleri temizleyerek, formülasyonların cilt altına daha hızlı ve kolay iletilmesini sağlamaktadır. Bunun sonucunda da kullanılan ürünler sayesinde daha sağlıklı, yenilenmiş ve onarılmış bir cilt dokusu ortaya çıkmaktadır.

  HydraFacial Cilt Yenileme Seans Süresi ve Seans Aralıkları

  HydraFacial Cilt Yenileme işlemi, ortalama 30 ila 40 dakika gibi bir sürede uygulanan oldukça konforlu bir işlemdir. Kırışıklık tedavisi, leke tedavisi, sivilce ve akne tedavisi, güneş lekesi tedavisi ve cilt yenileme tedavisi gibi pek çok etkinliği bulunan bu işlem; tedavinin kapsamına göre farklı seans sayısı ve seans aralıklarına sahiptir.

  HydraFacial Cilt Yenileme Sonrası Görülen Yan Etkiler

  Oldukça konforlu, acısız ve ağrısız cilt bakımı olanağı sunan bu cilt yenileme tedavisinin bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. İşlem sonrasında cilt yüzeyinde ödem, morarma ve tahriş gibi etkileri olmayıp, işlem sonrasında sosyal ve profesyonel hayata dönülebilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  HydraFacial Cilt Yenileme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button