Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Hifu ile Cilt Germe

Hifu ile Cilt Germe

  Hifu ile Cilt Germe; Fokus Ultrason teknolojisi olan Hifu ile Cilt Germe odaklanmış ses dalgalarının kullanıldığı medikal estetik bir ameliyatsiz cilt sıkılaştırma, toparlama ve gençleştirme yöntemi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Hifu ile Cilt Germe Tedavisi Nasıl Uygulanır? Hangi Bölgelere Uygulanır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Çevresel faktörler ve genetik faktörler, belirli bir yaştan sonra cildin aşağı doğru sarkmasına, elastikiyetini kaybetmesine ve bununla birlikte estetik görünümde deformasyonların olmasına yol açmaktadır. Yaşlanma karşıtı uygulamalar ve önlemler ile cilt kırışıkları ve deformasyonlarının önüne geçilerek daha genç bir cilt dokusu ortaya çıkarılabilmektedir.

  Hifu ile Cilt Germe

  Yaşlanma karşıtı tedaviler içerisinde yer alan ve medikal estetik uygulamalar çerçevesinde kullanılmakta olan Hifu teknolojisi, odaklanmış ses dalgaları olarak bilinmektedir. Hifu Fokus Ultrason Sistemi ile uygulanan Hifu ile Cilt Germe tedavisi odaklanmış ses dalgalarının kullanıldığı ameliyatsiz cilt sıkılaştırma, toparlama ve cilt gençleştirme yöntemidir. Odaklanmış ses dalgaları ile cilt germe etkisine sahip olan Hifu; kaş kaldırma, gıdı toparlama, vücut kontürü düzenlemeleri için üstün başarılı sonuçlara sahip etkili bir sistemdir.

  Yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan fiziksel deformasyonların hayatımızı etkilemeden cildin kaybettiği enerjiyi geri kazanmasını sağlayan Hifu Fokus Ultrason Sistemi öncesinde ameliyatsız cilt genleştirme tedavisine ilişkin ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir; cilt deformasyonlarına uygun özelleştirilmiş tedavi planlaması oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz. Aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunabilir, Hifu ile Cilt Germe fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Cilt Germe Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Cilt Germe Tedavisi
  Ameliyatsız Cilt Germe Tedavisi cilt ve cilt altı dokusundaki hacim eksiklikleri, ince kırışıklıklar ve elastikiyet kayıplarını önleyen uygulamalardır.

  Hifu ile Cilt Germe Nasıl Uygulanır?

  Tek seans şeklinde uygulanan Hifu ile Cilt Germe uygulaması, ameliyatsız germe işlemi olduğu için her mevsim uygulanabilen oldukça hızlı ve konforlu bir işlemdir. Uygulama, temiz bir cilde yapıldığı için cilt ilk olarak temizlenmekte ve cilt temizliği yapıldıktan sonra tedavi bölgesine jel sürülerek işleme geçilmektedir.

  Uygulama esnasında tedavi bölgesine ultrasound başlık cilde temas ederek işlem yapılmaktadır. Hifu ile Cilt Germe işlemindeki atışlar cildin 3 mm, 4.5 mm, 6 mm ve 9 mm altına fokuslanmış termal enerji gönderilerek cildin ses dalgalarından olumlu anlamda faydalanmasını sağlanmaktadır. Bu olumlu etkisi sonrasında cilt altında kollajen ve elastin hücrelerinde aktivite artarak, cilt dokusunda hücre yenilenmesi oluşmaktadır.

  Tedavi süresi ortalama 30 – 45  dakika sürmektedir. İşlem bittikten sonra cilt yüzeyinde kızarıklık ve ödem etkisi bulunmaktadır. Ancak bu görülen etkiler 1 – 2  saat sonra cilt yüzeyinden kendiliğinden kaybolmaktadır. Tedavinin ilk etkileri ise uygulamadan 3 – 6 ay sonra kendini göstermekte; cilt sıkılaşarak ve kendini yenileyerek daha formda bir görünüm oluşturmaktadır.

  Hifu ile Cilt Germe Uygulama Amacı

  Ciltte yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan ince kırışıkların, sarkmaların ve gevşemelerin olduğu her bölgeye uygulanan yeni nesil bir teknolojidir. Cilt germe ve sıkılaştırma tedavileri içerisinde en çok tercih edilen bu işlem; cilt doku hücrelerinin yenilenmesini ve aktivitesini arttırarak cildin sağlığını yeniden kazandırmayı hedefleyen bir işlem olup; cilt dokusunda kaybolmuş elastikiyetin arttırılarak gerilmiş ve sıkı bir cilt yüzeyinin oluşturulması amacı ile uygulanmaktadır.

  Hifu ile Cilt Germe Hangi Bölgelere Uygulanır?

  Uygulama bölgesine göre özel başlıklara sahip olan Hifu ile Cilt Germe, çevresel ve genetik faktörler sonucunda sarkma ya da elastikiyet kaybı gibi cilt problemlerinde vücudun her bölgesinde uygulanabilmektedir. Özellikle yüz bölgesindeki sarkmalarda, gıdı bölgesindeki problemlerde, koltukaltı sarkmalarında ve bacak sarkmalarında sıkça uygulanmaktadır.

  Hifu ile Cilt Germe Tedavisi Yan Etkileri

  Hifu fokus uygulaması cilt katmanına uygulanan bir işlem olduğu için sinirlerin geçtiği bölgede herhangi bir etki oluşmamaktadır. Bu nedenle cilt germe tedavisi sonrasında işlemden beklenilen kızarıklık ve ödem dışında herhangi bir yan etki oluşmamaktadır. Bununla birlikte ameliyatsız cilt germe tedavisi olmadığı için cerrahi işlemlerin içerisinde barındırdığı; kesi, dikiş veya komplikasyon riski de bulundurmamaktadır. Bu nedenle işlem sonrasında sosyal hayata kesintisiz dönüş yapılabilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Hifu ile Cilt Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button