Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Gözaltı Morluk Tedavisi

Gözaltı Morluk Tedavisi

  Gözaltı Morluk Tedavisi; Kişinin yaşlı, yorgun ve mutsuz gözükmesine neden olan gözaltı halkalarında uygulanan Gözaltı Morluk Tedavisi, cilt tonunda pigmentasyon sorunlarına neden olan renk hücrelerini hedef alan ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlayan tedavi prosedürleri olup, yüz ve cilt analizi, klinik değerlendirme ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Göz Altı Morluk Tedavisi Nedir? Nasıl Uygulanır? Etkinlikleri ve Kalıcılığı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Gözaltında halka şeklindeki morluklar hem kadınlarda hem de erkeklerde estetik ve kozmetik sorunlara yol açmaktadır. Yorgun, yaşlı, mat ve karanlık bir görünüme yol açan bu morluklar göz çevresindeki yağ dokusunun azalması ve cildin incelmesi ile birlikte daha derin koyuluklara, gözaltı çukurluklarına ve çökmelere neden olmaktadır.

  İfadenin değişmesinde ve yüz dinamiğinin olumsuz yönde etkilenmesine neden olan gözaltı morlukları günümüzde uygulanan çeşitli tedavi yöntemleri ile giderilmekte ya da hafifletilebilmektedir. Bu tedavi yöntemleri içerisinde başarılı sonuçlara sahip olan ameliyatsız Gözaltı Morluk Tedavisi yöntemleri, morluğa neden olan sorunları çözüme kavuşturarak maksimum fayda elde edilmesine olanak sunmaktadır.

  Gözaltı Morluk Tedavisi

  Gözaltında torbalanma ve gölgeler şeklinde kendini gösteren morlukların tedavisi öncesinde şikayete neden olan bu problemin kaynağının araştırılması, cilt ve cilt altı dokularının analiz edilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir, doğru tedavi yönteminin tercih edilmesine olanak sunabilirsiniz.

  Gözaltındaki cilt tonunun açılması ve çevre doku ile eşitlenmesi amacı ile uyguladığımız gözaltı morlukları için tedavi yöntemleri hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Gözaltı Morluk Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Göz Altı Işık Dolgusu
  BENZER TEDAVİLER
  Göz Altı Işık Dolgusu
  Göz Altı Işık Dolgusu gözaltı çukurunun doldurulması, yapılandırılması ve morlukların giderilmesi amacı ile uygulanan dolgu enjeksiyonu işlemidir.

  Gözaltı Morluk Tedavisi Yöntemleri

  Göz altı ve çevresindeki cilt dokusu ince bir yapıya sahiptir. Aşırı kilo kaybı ya da yaşlanma gibi durumlar sonrasında ise bu ince yapılı cildin altında bulunan yağ dokusu azalmaktadır. Bu azalma göz altı ve çevresinde hacim kayıplarına yol açarken aynı esnada gölgeli ve torbalı bir görünümün ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

  Gözaltı Morluk Tedavisi de cilt ve cilt altı dokusunu destekleyerek cilt üzerinde koyu görünüme yol açan problemin giderilmesini amaçlamaktadır. Bu amaçla uygulanan ameliyatsız medikal estetik tedaviler ise aşağıda yer almaktadır.

  Kliniğimizde uygulamış olduğumuz her bir tedavi yöntemi sorunun altında yatan problemin çözümlenmesine yönelik uygulanmaktadır. Bu nedenle morlukların gelişim nedenlerinin belirlenmesi ve uygun metodun uygulanması için ön kontrol oldukça önemlidir.

  Gözaltı Işık Dolgusu

  Gözaltı Morluk Tedavisi içerisinde en sık kullanılan ve üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran gözaltı ışık dolgusu tedavisi, yağ dokusunun azalmasına bağlı gelişen hacim kayıplarında tercih edilen bir enjeksiyon uygulamasıdır. Bu işlem, göz altındaki ve çevresindeki dokunun hyalüronik asit içerikli dolgu maddesi ile doldurulması esasına dayanmaktadır.

  Bu işlem sonrasında gözaltında oluşan çukurluk yanaklar ile eşit bir seviyeye gelmektedir. Böylece çukurlaşmaya bağlı ortaya çıkan gölgeli ve mat görünüm ortadan kaldırılmış olmaktadır. Ayrıca hyalüronik asit ile cilt dokusunun nem tutma kapasitesi arttırılarak, dokunun hidrasyonu maksimum seviyeye çıkarılmaktadır.

  Lazerle Gözaltı Morluk Tedavisi

  Göz altı morluk tedavisi içerisinde en etkili ve en kalıcı yöntemlerden biri lazer tedavisidir. Lazerle Gözaltı Morluk Tedavisi, cilt tonunda pigmentasyon sorunlarına neden olan renk hücrelerini hedef alan ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlayan yeni nesil bir uygulamadır. Lazer ışınlarının kullanıldığı ve her bir atışta renk düzenleyici etkisini ortaya koyan bu tedavi, koyu renge hakim göz altının rengini açarken aynı esnada cilt ve cilt altı dokusunu desteklemektedir.

  Her bir lazer atışında cilt katmanlarında ısı artışı oluşturan bu işlem, doku hücrelerini aktive ederken gözaltı bağ dokusunun güçlenmesine de yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte özellikle kan damarlarının neden olduğu mor görünümlerde kalıcı, güvenli ve etkili bir tedavi olanağı sunarken, göz altı şişliklerine ve torbalanmalarına yol açan elastikiyet kayıplarını da çözüme kavuşturmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Gözaltı Morluk Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button