Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Göğüs Ucu Lazer Epilasyon

Göğüs Ucu Lazer Epilasyon

  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon; Kadın ve erkek lazer epilasyon uygulamalarından olan Göğüs Ucu Lazer Epilasyon areola yani göğüs ucundaki koyu renkli halkaların çevresindeki kılların yok edilmesini amaçlayan güvenli epilasyon tedavisi olup, test atımı ve cihaz seçimi öncesinde merak edilen Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Riskli Midir? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Areola yani göğüs ucundaki koyu renkli halkaların etrafında görülen tekli ya da yaygın haldeki kıllar yalnızca erkeklerin değil kadınlar da şikayetçi olduğu bir tüylenme problemidir. Bazen ince karakterli ve açık renkli bir yapıda olabilen bu tüyler, sert ve koyu renkli bir karakterde de olabilmektedir.

  Meme estetiği ve hijyeni problemlerine yol açabilen bu göğüs ucu kılları özellikle kadınlarda psikolojik sorunlara da yol açabilmektedir. Hatta bu tüylerin koparılması ve yanlış epilasyon yöntemlerinin kullanılması meme ucundaki kıl yoğunluğunu tetikleyebildiği gibi meme enfeksiyonu oluşumuna da zemin hazırlayabilmektedir. Bu nedenle meme ucunda görülen istenmeyen tüy veya kıllarda en ideal ve en güvenli tedavi yöntemi lazer epilasyon işlemidir.

  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon

  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon uygulaması ile meme ucu dokusunda ve cilt altı dokularında herhangi bir olumsuz etki oluşturmadan istenmeyen tüy problemleri kalıcı etki ile çözüme kavuşmaktadır. Vücut bölgelerindeki kıllardan farklı yapıya sahip olan bu meme ucu kıllarının detaylı olarak değerlendirilip, cilt tipine ve kıl karakterine uygun seçilen cihazla test atışı yapılarak doğru doz ve doğru tedavi planlamasının oluşturulabilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Klasik epilasyon yöntemlerinin zahmetini ve risklerini ortadan kaldıran göğüs ucuna lazer epilasyon tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve test atışı yaptırmak için randevu talebinde bulunmak ya da Göğüs Ucu Lazer Epilasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Göğüs Arası Lazer Epilasyon

  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Genel olarak lazer epilasyon seansları öncesinde işlem bölgesindeki kılların bir jilet yardımı ile kesilerek tedaviye gelinmesi istenmektedir. Ancak göğüs ucundaki doku hassas bir yapıya sahip olduğu için bir makas yardımı ile seans öncesinde kesilmesi yeterlidir.

  Seans sırasında her iki meme ucu bölgesine lokal anestezik krem sürülmektedir. İşlem esnasında hissedilecek batma hissi lokal anestezik kremin de etkisi ile en aza indirilmiş olacaktır. Yeterli uyuşmanın elde edilmesinin ardından sistem doz ayarlamaları yapılmaktadır. Daha sonrasında da meme ucuna uygun sistem başlığı seçilerek kılların bulunduğu alanlara kontrollü atışlar yapılmaktadır. Her iki göğüs ucu çevresinin de taranmasının ardından Göğüs Ucu Lazer Epilasyon seansı tamamlanmış olmaktadır.

  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Lazer epilasyon seans sayıları kullanılan epilasyon cihazı tipine ve kıl yoğunluğuna göre değişmekle birlikte vücut bölgelerinde 6 ila 8 seans optimum başarı elde etmektedir. Ancak Göğüs Ucu Lazer Epilasyon ile göğüs ucu çevresinde görülen kıllar derin yerleşimli oldukları için bu epilasyon tedavisinin seans sayısı 10’a kadar çıkabilmektedir. Ortalama 15 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanan işlemin seans sıklığı ise kıl uzama hızına bağlı olarak 1 ila 2 ay arasındadır.

  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Riskli Midir?

  Lazer epilasyon cihazlarından cilt altına iletilen ışınlar yalınzca kıl köklerini hedef almaktadır. Kıl köklerindeki siyah boya maddeleri olan melanin pigmentlerinde etkinliğini göstererek istenmeyen tüylere çözüm sunan bu teknolojiler cilt altı dokularında ve organlarda herhangi bir etkiye sahip olmayan dalga boylarındadır. Bu nedenle güvenle tercih edilebilmektedir.

  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Yan Etkisi Var Mıdır?

  Cilt altına iletilen lazer ışınları kıl köklerinde emilim gösterdikten sonra bir ısı enerjisi oluşturmaktadır. Bu ısı enerjisi ile kök hücrelerinin yapıları tahribata uğramakta ve lazer epilasyon tedavisi etkinliğini göstermektedir. Bu etki mekanizması sırasında cilt yüzeyinde ısı artışı, hassasiyet, kabarıklık ve kızarmalar görülebilmektedir. Bu etkiler olası geçici yan etkiler olarak ifade edilmektedir. Cildin nemlendirici ile desteklenmesi ve buz kompresi yapılması sonrasında hafifleyerek kendiliğinden kaybolmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button