Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Göbek Yağı Eritme Tedavisi

Göbek Yağı Eritme Tedavisi

  Göbek Yağı Eritme Tedavisi; Son dönemde hem kadınlar hem de erkekler tarafından yaygın olarak tercih edilen Göbek Yağı Eritme Tedavisi teknolojik sistemlerin ve enjeksiyon uygulamalarının bulunduğu üstün etkili bölgesel zayıflama yöntemlerin bütünü olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Göbek Yağı İnceltme Yöntemleri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücut şeklinin ve formunun bozulmasına neden olan lokalize yağlar beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, hormonal bozukluklar, vitamin eksiklikleri, metabolizmanın yavaşlaması ve genetik yatkınlık gibi pek çok faktörün rol aldığı kilo problemleridir. Vücut yağ oranına göre farklı yoğunluklarda bulunan bu lokalize yağlar özellikle göbek bölgesinde genel görünümü etkileyen bir problem olmakla beraber ciddi hastalıklar ve metabolik sendromlara yol açan tablolara da neden olmaktadır.

  Lokalize yağ hücrelerinin bulundukları alanlardaki yoğunlukları birbirinden farklı olduğu için bölgesel kilo problemlerinde yüksek eforlu egzersiz programları ve beslenme alışkanlıklarının düzenlenmesi ile başarılı yanıtlar alınamamaktadır. Vücut yağ oranında azalma sağlansa da lokal yağlanmalarda istenilen incelme elde edilemediği için bölgesel zayıflama tedavileri ile istenilen başarının elde edilebileceği ifade edilmektedir.

  Göbek Yağı Eritme Tedavisi

  Bölgesel zayıflama tedavileri genel görünümü ve beden sağlığını tehdit eden lokal yağları hedef cerrahi müdahale olmadan lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını kolaylaştıran tedaviler bütünüdür. En gelişmiş teknolojik cihazlar ve enjeksiyon uygulamalarının yer aldığı bölgesel zayıflama teknikleri ve Göbek Yağı Eritme Tedavisi ile ciddi hastalıklara kadar yol açabilen göbek bölgesindeki lokal yağları konforlu ve rahat bir planlama ile çözümlemek mümkündür.

  Vücut kusurlarında hücresel düzeyde çalışarak lokal yağların yapısını bozmayı ve göbek bölgesinden uzaklaştırmayı sağlamasının yanı sıra sıkılaştırıcı etki ile vücut şeklini yeniden düzenleyen ameliyatsız göbek eritme işlemleri öncesinde kişisel tedavi planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Cerrahi müdahale, anestezi ve komplikasyon süreci olmadan fazla kiloların bulunduğu lokal yağları hedef alarak incelme sağlayan göbek inceltme tedavileri hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu almak ya da Göbek Yağı Eritme Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Lenf Drenaj
  BENZER TEDAVİLER
  Lenf Drenaj
  Lenf Drenaj ayak parmak uçlarından bel bölgesine veya boyuna kadar uygulanan yoğun basınçlı masaj tekniği esasına dayanan bölgesel zayıflama yöntemidir.

  Göbek Yağı Eritme İçin Medikal Estetik Uygulamalar

  Göbek bölgesindeki yağlanma problemi hem kadınların hem de erkeklerin estetik olarak şikayetçi olduğu yağ depolarıdır. Yüksek eforlu karın egzersizlerinin ve beslenme alışkanlıklarının optimum başarı elde edemediği bu yağ depolarının çözümünde bölgesel zayıflama tedavileri kalıcı etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

  Doğrudan hedeflenen bölgedeki yağları yok etmeyi sağlayan ölçülebilir somut sonuçlar veren Göbek Yağı Eritme Tedavisi içerisinde gelişmiş cihazlar ve özel formülasyonların tasarlandığı enjeksiyon uygulamaları bulunmaktadır. Aşağıda yer alan bu tedavi protokolleri ile göbekteki dirençli yağ depozitleri çözülerek ihtiyaca uygun olarak vücut formu yeniden düzenlenmektedir.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme

  Tek seans protokolüne göre uygulanan Soğuk Lipoliz teknolojisi Göbek Yağı Eritme Tedavisi içerisinde en popüler yöntemlerden bir tanesidir. Dondurarak inceltme olarak da adlandırıla bu tedavi vakum ve yüksek soğukluk mekanizması ile yağ hücrelerini ani ısı değişimi ile kristalleştirerek hücreleri apoptoza yani programlı hücre ölümüne uğratmaktadır. Yağ hücrelerinin ısı değişimi ve yüksek soğuklukla donmasını sağlayan tedavi sonrasında ölen yağ depozitleri parçalanarak lenfatik dolaşım ile vücuttan atılmaktadır. Çevre dokularda herhangi bir hasar ya da işlem bölgesinde çökme oluşturmadan lokal yağları hedef alan tedavide doku katmanlarındaki ani ısı değişiklikleri hücresel düzeyde aktiviteyi de tetiklediği için incelme sonrası gevşeme ya da sarkma oluşturmadan ölçülebilir incelme ve sıkılaşma sağlamaktadır.

  Mezoterapi ile Göbek İnceltme

  Göbek Yağı Eritme Tedavisi içerisinde kullanılmakta olan Mezoterapi işlemi bir mikroenjeksiyon yöntemidir. Yağ depozitlerini hedef alan etken maddelerin özel bir karışım olarak hazırlanması ve daha sonra mezoterapi iğneleri ile cilt altına enjekte edilmesi esasına dayanan bu tedavide etken maddeler tek ya da özel formülasyon halinde kullanılırken; vitamin, mineral, antioksidanlar gibi maddelerin de kullanılması ile cilt katmanlarında hücresel düzeyde onarımı desteklemektedir. Böylece periyodik seanslar ile incelme elde edilirken bağ ve destek dokularındaki onarım mekanizması sayesinde yağların bölgeden boşalması ile sarkma problemini sıkılaştırıcı etki ile ortadan kaldırmaktadır.

  Theramegnetic ile Göbek İnceltme

  Vücut kusurlarının düzeltilmesi ve iyileştirilmesinde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran ve Göbek Yağı Eritme Tedavisi içerisinde en gelişmiş sistemlerden biri olan Theramegnetic cihazıdır. Teramanyetik Tedavi olarak da adlandırılan bu işlemde iki yüksek performansa sahip teknolojiden yararlanılmaktadır. İki yönlü motorlu silindirler ve stokastik rezonansın bulunduğu bu cihaz, sistem başlığının göbek bölgesindeki sıkıştırma ve bırakma hareketi ile düşük frekanslı atımları lokal yağların hareketlenmesine yardımcı olmaktadır. Rahatlatıcı bir7 emiş gücü ile mekanik masaj yapan tedavide yağlanma derecesine göre belirlenen atımlar yüksek ATP üretimi sağlamaktadır. Böylece egzersizlerde elde edilemeyen yağ yakımını sağlarken aynı anda bağ dokusu desteklerini düzenleyerek sıkılaştırma ve vücut şekillendirme etkisi göstermektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Göbek Yağı Eritme Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button