Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Gıdı Eritme

Gıdı Eritme

  Gıdı Eritme; Ameliyatsız Gıdı Estetiği işlemi olan Gıdı Eritme çene altında depolanan yağların parçalanmasını sağlayan yeni nesil teknolojik sistemlerin kullanıldığı ameliyatsız medikal estetik işlemler olup, yüz analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Gıdı İnceltme Tedavileri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? Özellikleri ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Gıdı, çene altındaki yağ dokusudur. Bu yağ dokusunun fazla olması kişinin yüz ovalinin bozulmasına, ya da daha yaşlı veya kilolu görünmesine yol açabilmektedir. Bununla birlikte gıdı yoğunluğunun fazla olması çene ve boyun arasındaki açının bozulmasına da yol açarak estetik görünümün ve dinamik duruşun kaybolmasına neden olabilmektedir.

  Gıdı problemi olarak karşımıza çıkan çene altı yoğu dokusunun ve dolgunluğunun yol açtığı estetik problemler Gıdı Eritme ve toparlama yöntemleri ile ortadan kaldırılabilmektedir. Medikal estetik uygulamalar içerisinde kullanılan bu tedavi yöntemleri çene altı bölgesinde oluşan yağlanma sorununu hedef alan yöntemleri içermektedir.

  Gıdı Eritme

  Yüz kavisini ve ifadeyi olumsuz yönde etkileyen; kilolu, yaşlı ya da çene kavisinin bozulmasına yol açan gıdı probleminde cerrahi operasyonlara gerek duyulmadan teknolojik sistemler ve enjeksiyon uygulamaları ile ortadan kaldırılabilmektedir. Bunun sonucunda da yüzün kaybetmiş olduğu V şekli yeniden kazandırılmaktadır.

  Kliniğimizde Gıdı Eritme tedavileri içerisinde uygulanan teknikler hakkında detaylı bilgi almak, yağlanma derecesi ve cilt kalitesine uygun doğru tedavi yönteminin belirlenmesine olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Gıdı toparlama ve eritme tedavileri içerisinde kullanılan yöntemler ve tekniklere ilişkin soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Gıdı Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği
  BENZER TEDAVİLER
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği depo yağları bölgeden parçalayarak uzaklaştıran, sarkmış yada gevşemiş cilt dokusunun yenileyerek sıkılaştıran uygulamalardır.

  Gıdı Eritme Tedavileri

  Gıdı bölgesindeki yoğunluğun azaltılması amacı uygulanan cerrahi operasyonlar ve liposuction uygulamalarına alternatif olarak kullanılmakta olan geliştirilmiş sistemler ve teknolojik yenilikler ameliyatsız Gıdı Eritme uygulamalarına olanak sunmaktadır. Ameliyat, dikiş ve komplikasyon riski olmadan gıdı bölgesindeki kümelenmiş ve genişlemiş yağ hücrelerinin başarılı bir şekilde bölgeden uzaklaşmasını sağlayan bu yöntemler ile fazla yağ dokuları çene altından uzaklaştırılırken, cilt kalitesi de iyileştirilerek daha dinamik bir yüz formu oluşturulmaktadır.

  Soğuk Lipoliz ile Gıdı Eritme

  Gıdı bölgesinde probleme yol açan ve yüz formunun değişmesine yol açan yağların yok edilmesinde tercih edilen en etkili yöntemlerden biri Soğuk Lipoliz uygulamasıdır. Soğuk Lipoliz ile Gıdı Eritme yöntemi, çene altındaki yağların eritilebilmesi amacı ile tasarlanmış özel başlığı ile bölgeyi kontrollü bir şekilde soğutarak etkinliğini göstermektedir.

  Yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını sağlayan Soğuk Lipoliz, cilt yüzeyinde tahriş oluşturmadan ve zarar vermeden soğuk etkisi ile yağ hücrelerinin zarlarının bütünlüklerinin bozulmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda soğuk etkisi ile ölen yağ hücreleri metabolize olarak atılırken çene altı formu düzenlenmiş olmaktadır.

  Gıdı bölgesindeki yağlanmayı güvenli ve konforlu bir şekilde ortadan kaldıran bu sistem, aynı esnada cilt elastikiyetini de arttırmaktadır. Bunun sonucunda da yağ fazlalığı bulunan çene altı dokusunun boşalması ile birlikte dokunun da iyileşmesi sağlayarak belirgin bir çene hattı ortaya çıkarmaktadır.

  Fokuslu Ultrason ile Gıdı Eritme

  Fokuslu Ultrason teknolojisi, antiaging teknolojiler içerisinde kullanılmakta olan son jenerasyon bir sistemdir. Bu sistem, Gıdı Eritme ve gıdı toparlama alanında üstün etkilere sahip ve başarılı sonuçlar veren etkilere sahiptir.

  Güvenli ve etkili işlem olanağı sunan Fokuslu Ultrason, mikro ve makro fokuslanma ile cilt altına odaklanmış ses dalgaları göstererek kümelenmiş yağ hücreleri üzerinde ısı artışına yol açmaktadır. Bu ısı artışı sonucunda gıdı bölgesindeki yağ hücrelerinin yapısı bozulmaktadır. Yapısı bozulan hücreler ise parçalanarak bölgeden uzaklaşmaktadır.

  Cilt yüzeyinde ısınma ve titreşim olarak etkinliğini hissettiren, işlem esnasında cilt yüzeyini etkilemeyen bu teknolojik sistem, yağ dokularını hedef alırken aynı esnada cilt dokusundaki kollajen liflerini ve doku hücrelerini de harekete geçirmektedir. Bu nedenle yağları parçalayıp bölgeden uzaklaştırırken aynı esnada hücre yenilenmesini sağlayarak gıdıyı toparlamaktadır. Böylece yenilenmiş bir cilt dokusu ile dinamik bir çene hattı oluşturmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Gıdı Eritme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×