Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Genital Bölge Beyazlatma

Genital Bölge Beyazlatma

  Genital Bölge Beyazlatma; Cilt tonu eşitleme tedavisi olan Genital Bölge Beyazlatma dermis tabakasındaki koyulaşmaya yol açan melanosit hücrelerinin lazerle tahrip edilmesini amaçlayan cilt beyazlatma işlemi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Genital Bölge Kararması Tedavisi Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kadınların estetik görünüm alanında sıkça yaşamış olduğu sorunlar arasında genital bölge kararması yer almaktadır.

  Genital Bölge Beyazlatma

  Kadınların genital bölgesi zaman içerisinde yaş ilerledikçe koyulaşmaya ve renk değiştirmeye başlayabilmektedir. Genital bölgede oluşan bu koyulaşma, kadınların kendilerini hem cinsel yaşamda hem de sosyal yaşamda kötü hissetmelerine neden olmaktadır.

  Koltuk Altı Beyazlatma
  BENZER TEDAVİLER
  Koltuk Altı Beyazlatma
  Lazerle Koltuk Altı Beyazlatma cilt tonunu eşitleyen ve bölgede oluşan kararmaları gidererek yenilenmiş bir cilt dokusu ortaya çıkaran cilt tedavisidir.

  Genital Bölgede Kararmaya Yol Açan Faktörler

  Kadınların genital bölgesinde oluşan cilt kararması ve koyulaşması altında, elbette birtakım etken faktörler yer almaktadır. Genital bölgenin koyulaşmasına neden olan faktörleri sıralayacak olursak;

  • Ergenlik ve gebelik döneminde artan östrojen hormonu
  • Yaşlanma
  • Cilt kuruluğu
  • Vitamin eksikliği
  • Kıyafetlerin dar olması
  • Kalitesiz iç çamaşır kullanımı
  • Hormonal bozukluklar
  • Vücutta aşırı miktarda melatonin hormonu üretilmesi
  • Aşırı kilo artışı
  • Düzensiz beslenme
  • Genital bölgenin traş edilmesi sonucu oluşan ölü deriler
  • Doğum kontrol hapı kullanılması
  • Polikistik Over Sendromu

  Genital Bölge Beyazlatma Yöntemleri

  Genital bölgenin giderek koyulaşması kadınların hem cinsel hayatlarında kendilerini güvensiz hissetmelerine ve özellikle yaz aylarında mayo giyecekleri zaman kendilerini estetik görünüm açısından kötü hissetmelerine neden olmaktadır. Genital bölgede oluşan koyulaşmanın beyazlatılması ve eski görünümüne kavuşması için birçok yöntem kullanılmaktadır. Sabunlar, kremler veya kimyasal birtakım ürünler genital bölge beyazlatılmasında kullanılmış olsa da alınan sonuçların yeterli ve kalıcı olmaması sebebiyle tercih edilmemektedir.

  Bu yüzden son yıllarda pek çok cilt sorununun tedavisinde kullanılan ve genital bölge koyulaşmasında da etkili sonuçlar elde edilen yöntem lazer ile genital beyazlatma yöntemidir. Kliniğimizde de sıkça tercih ettiğimiz Lazerle Genital Bölge Kararma Tedavisi yöntemi çoğunlukla “Labial Whitening” ve “Vulvar Whitening” olarak da geçmektedir.

  Oldukça basit ve etkili bir işlem olan Lazer ile genital beyazlatma işlemi için kliniğimizin ücretsiz ön muayenesinden yararlanarak, tedavi planlaması oluşturabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bize ulaşarak Genital Bölge Beyazlatma fiyatları hakkında bilgi alabilir ve randevu talebinde de bulunabilirsiniz.

  Genital Bölge Beyazlatma Nasıl Yapılır?

  Kliniğimizde Genital Bölge Cilt Beyazlatma için tercih ettiğimiz Lazer yöntemi, seanslar halinde uygulanmaktadır. Lazerle cilt tonu açma işlemi öncesinde, genital bölgeye anestezi krem uygulanmaktadır. Bu sayede kişiler işlem sırasında herhangi bir ağrı veya acı duymayacak ve oldukça konforlu bir şekilde tedavi olmuş olacaklardır.

  Lazer tedavisi yöntemi ile genital bölgede, cildin dermis tabakasında koyulaşmaya neden olan melanosit hücrelerinin tahrip edilmesi amaçlanır. Sonuç olarak genital bölgenin beyazlatılması sağlanmış olmaktadır. Lazerle cilt beyazlatma işlemi ağrısız ve oldukça konforlu bir işlem olduğundan, kişiler işlem sonrasında sosyal hayatlarına rahatlıkla geri dönebilmektedir.

  Genital Bölge Beyazlatma Seans Süresi ve Aralığı

  Lazerle Genital Bölge Beyazlatma işlemi seans şeklinde uygulanan bir yöntemdir. Lazer yöntemiyle çoğunlukla tek seansta olumlu sonuçlar alınan bir yöntem olmasına karşın, kişilerin genital bölgesinde oluşan koyulaşma ve cilt yapısına bağlı olarak birden fazla seans uygulamasına ihtiyaç duyulabilmektedir. Dolayısıyla seans süreleri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Lazerle Genital Bölge Beyazlatma için her seans arasında 1 ay bekleme süresi bulunmaktadır.

  Lazerle Genital Bölge Beyazlatma İşlemi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Genital bölge beyazlatma işlemi sonrasında doktor tarafından önerilen kremlerin düzenli bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Lazer işlemi sonrasında genital bölgede hafif kızarıklık veya şişlik oluşması normaldir. Bazı kişilerde bölgede su toplaması da görülebilmektedir. Fakat cilt kısa sürede kendini toparlamaya başlayacak, alttan daha parlak ve canlı bir cilt ortaya çıkacaktır. Kişilerin cinsel yaşamlarına geri dönmesi için 1 hafta geçmesi önerilmektedir. Fakat genital bölgede şişlik, kızarıklık veya su toplaması gibi durumlar oluşmuş ise mutlaka doku iyileşmesi gerçekleştikten sonra cinsel yaşama geri dönmeleri gerekmektedir.

  Genital Bölge Beyazlatma İşlemi Zararlı Mı?

  Kliniğimizde alanında uzman kişiler tarafından uygulanan Lazerle Genital Bölge Beyazlatma işleminin zararı bulunmaktadır. Lazerin cilde penatrasyonu 3 mm’yi geçmez ve dolayısıyla işlemin genital bölgeye veya sağlığa herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Genital Bölge Beyazlatma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button