Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe

  Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe; Ameliyatsız Cilt Germe yöntemi olan Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe, ultrasonik ses dalgalarıyla cilt altı dokularında kollajen üretimini tetikleyen ameliyatsız cilt gençleştirme işlemi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Fokuslu Ultrason Nedir? Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? ve Yüz Germe Nasıl Yapılır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe ameliyatsız cilt germe tedavilerinde kullanılmaya başlanılan bir tekniktir. Medikal estetik işlemlerde cilt germe etkisi ile tercih edilen fokus ultrason teknolojisi, cildin en üst tabakasında hasar oluşturmadan cildin alt katmanlarında etkinliğini göstererek sıkılaştıran yeni nesil teknolojik bir sistemdir.

  Çene sarkması, gıdı oluşumu, yanak sarkması, boyun gevşemeleri ve cilt kırışıklıkları gibi olumsuz cilt problemlerini tek seansta azaltarak ortadan kaldıran fokus ultrason yani hifu teknolojisi, cildi yukarı doğru toparlayarak daha genç, dinamik ve sıkı bir cilt ortaya çıkarmaktadır. Kozmetik dermatoloji alanında yaygın olarak kullanılan Fokus USG ile iyileşme süreci gerekmeden cildin alt katmanlarındaki dokularda toparlanma oluşarak yüz germe etkisi elde edilmektedir.

  Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe

  Ameliyatsız yüz gençleştirme olarak da adlandırılan fokus USG ile yüz germe işlemi öncesinde cilt analizi yaptırarak cilt ve cilt altı dokularının genel sağlık durumları, cilt problemlerinin bulunduğu bölgelerin tespiti ve uygulama sonrasında elde edilecek başarının değerlendirilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Ultrasonik ses dalgaları ile cilt altındaki kollajen üretimini tetikleyerek germe etkisi oluşturan fokuslu ultrason teknolojisi ve cilt germe tedavileri hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve ön kontrol için randevu talebinde bulunmak ya da Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  İple Yüz Germe
  BENZER TEDAVİLER
  İple Yüz Germe
  İple Yüz Germe – İple Yüz Asma yöntemi, ameliyat ipleri kullanılarak cildin sarkan bölgelerinin daha elastik bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.

  Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Nasıl Yapılır?

  Tıp alanından kozmetik dermatolojiye kadar pek çok alanda kullanılan ultrason teknolojisi, an az risk barındıran ve zahmetsiz uygulama olanağına sahip bir özelliğe sahiptir. Ameliyatsız cilt germe tedavilerinde güvenle kullanılan bu işlem kesi, dikiş, iyileşme süreci ya da istirahat gerektirmeden cilt ve cilt altı dokularında yukarı kaldırma etkisi ortaya çıkarmaktadır.

  Fokuslu Ultrason teknolojisinin sistem başlığı kullanılarak cildin sıkılığını yitirmiş olduğu kaş, yanak, alın, ağız kenarları, yüz konturları, çene hattı, gıdı ve boyun, dekolte bölgesi ve göz çevreleri taranmaktadır. Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe işlemindeki tarama esnasında cilt yüzeyi etkilenmeden cilt altı dokulara odaklanmış ses dalgaları iletilmektedir. Bu ses dalgalar ise dokular arasındaki kollajen üretimini tetikleyerek ve güçlendirerek bağ dokusunu arttırmaktadır. Böylece daha sıkı ve toparlanmış bir cilt oluşmaktadır.

  30 ila 40 dakikaya sahip tek seanslık bu işlem, cihazın uygulama başlığının cilde temas ettirilmesi ile gerçekleştirilir. Belirlenen işlem alanlarının 3 ve 4,5 mm altına odaklanmış ses dalgaları iletilmektedir. Bu esnada bu ses dalgaları kontrollü ısı hasarları oluşturarak cildin rejenerasyon yani kendini yenileme mekanizmasını aktive etmektedir. Böylece cilt altı dokularının uyarımı sağlanmış olmaktadır.

  Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Hangi Bölgelere Uygulanır?

  Cilt gençleştirme uygulamaları içerisinde yar alan Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe, yüzde zamanla oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların bulunduğu alanlarda uygulanabilir özelliğe sahiptir. Göz çevresinde ışın şeklinde oluşan kaz ayaklarında, yaşlanma ya da zayıflama ile birlikte kendini gösteren çene, gıdı ve boyun sarkmalarında, hacim kayıplarına bağlı gelişen göz kapağı ve yanak gevşemelerinde tercih edilebilmektedir. Ayrıca dekolte bölgelerindeki cilt deformasyonlarında da tercih edilmektedir.

  Fokuslu Ultrason ile Yüz Gençleştirme Etkisi

  Tek seanslık uygulamaya sahip olan Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe işlemi, etkisini uygulamadan hemen sonra göstermektedir. Cilt ve cilt altı dokularındaki rejenerasyon sürecini uygulama ile birlikte aktive etmesi nedeni ile seans sonunda ciltte toparlanma ve gerilme hissedilmektedir. Hafif gerilme etkisi ile uygulamanın başarısını ortaya koyan bu işlemin ilk 1 haftalık süreci sonrasında belirgin etkiler kendini gösterirken, maksimum etkiler 1 ay sonra oluşmaktadır. Yani uygulamadan sonraki her bir gün cilt altı dokularındaki kollajen üretimi ve bağ dokusu desteğinin artması ile cilt tipine göre 6 ay sonunda belirgin farklar ortaya çıkmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button