Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

EmSlim

EmSlim

  EmSlim; Son nesil teknolojik sistemlerden biri olan EmSlim cerrahi ve yorucu herhangi bir prosedür olmadan elektromanyetik yöntem ile kasları harekete geçiren ve yağ yakım hızını arttırarak vücudu sıkılaştıran ve şekillendiren bir tedavi prosedürü olup, vücut analizi ve klinik değerlendirme öncesinde merak edilen EmSlim Nedir? Kimlere ve Nasıl Uygulanır? Kaç Seans Uygulanır? ve Etkileri Ne Zaman Görülür? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genetik yatkınlık, metabolizmanın yavaş çalışması, hormonal düzensizlikler, aşırı kalori tüketimi, vitamin dengesizlikleri ve psikolojik etkiler gibi çeşitli faktörler vücudun herhangi bir bölgesinde yağlanma oranın artmasına yol açmaktadır. Bölgesel yağlanma olarak adlandırılan bu tablo uzun dönemli diyet ve yüksek eforlu egzersiz programları ile azaltılmaya çalışılmaktadır.

  Vücuttaki her bölgenin yağ hücre yoğunluğu farklı olduğu için yüksek eforlu fiziksel aktiviteler ve diyet programları bazı kişilerde optimum sonuç alınabilmesi için yeterli olmamaktadır. Bu nedenle günümüzde pek çok kişinin şikayetçi olduğu dirençli ve depo yağlarının yakım hızını arttırmak ve vücut şeklinin yeniden düzenlenmesini sağlamak amacı ile bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme tedavilerine başvurulmaktadır.

  EmSlim

  Ameliyatsız bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma tedavileri içerisinde çeşitli teknolojik cihazlar ve enjeksiyon uygulamaları bulunmaktadır. Herhangi bir cerrahi prosedürün bulunmadığı ameliyatsız bölgesel incelme tedavileri arasındaki son nesil teknolojik cihazlardan biri de EmSlim ile Bölgesel Zayıflama ve Vücut Sıkılaştırma işlemidir.

  Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme sistemleri arasında son nesil teknolojilerden olan EmSlim kas yoğunluğunu arttırarak istenilen görünüme kavuşmayı sağlamakta olup, anestezi, kesi veya dikiş gerektirmeden dirençli depo yağların vücuttan atılımını kolaylaştırmaktadır. Kişiselleştirilmiş tedavi seansları halinde uygulanan EmSlim ile Vücut Şekillendirme öncesinde vücut analizi yaptırarak kişisel seans takviminizin oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Günlük yaşam rutini içerisinde çok kısa seans sürelerinde ve seans sayısında uygulanan etkin bölgesel zayıflama teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz vücut analizi ve klinik muayene için randevu talebinde bulunmak ya da EmSlim Seans Fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi
  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi stokastik rezonans ve mekanik mesajla hücresel yenilenmeyi ve fibroblastik aktiviteyi düzenleyen cilt tedavisidir.

  Emslim Nedir?

  Em-Slim yüksek yoğunluklu elektromanyetik akım ile çalışan hem kas hem de yağ hücreleri üzerinde etkinliğini gösteren yeni nesil teknolojik bir sistemdir. Yüksek eforlu fiziksel aktivitelere kıyasla kasların daha etkin çalışmasını sağlayan yüksek yoğunluklu odaklı elektro manyetik akımlar ile bölgesel kilo probleminin olduğu bölgedeki kasları derinlemesine harekete geçirerek kas kütlesini arttıran ve yağ yüzdesini azaltan güvenli bir teknolojidir. Aktif bir yaşam konforu sunarken estetik ve dinamik görünüm için de avantaj sağlayan bu sistem oldukça kolay uygulanabilir özelliğe sahiptir.

  EmSlim Nasıl Uygulanır?

  Ameliyatsız Em Slim ile Zayıflama işlemi kişiselleştirilmiş seanslar halinde uygulanan bir prosedürdür. Vücut analizi ve klinik değerlendirme sonrasında vücut kas yoğunluğu, bölgesel yağlanma problemlerinin bulunduğu alanlar ve ihtiyaçlar belirlendikten sonra işlem alanları, seans sayıları ve seans süreleri oluşturulmaktadır.

  Kişisel programın oluşturulmasının ardından EmSlim teknolojisindeki yüksek yoğunluklu iki aplikatör başlık uygulama alanına yerleştirilmekte ve sabitlenmektedir. Yatış pozisyonunda oldukça konforlu bir şekilde gerçekleşen seans esnasında aplikatörlerden iletilen akımlar kaslar üzerinde titreşimler halinde hissedilmektedir.

  Hoş ve sakinleştirici masaj etkisi yaratarak kaslarda dinamik bir etki oluşturan tedavi belirlenen seans sonunda tamamlanmış olmaktadır. Özel bir hazırlık ya da iyileşme süreci gerektirmeyen tedavi sonrasında günlük rutin yaşama hemen dönmek mümkündür.

  EmSlim Kaç Seans Uygulanır?

  EmSlim Seans Sayısı, Süresi ve Tedavi Programı yağlanma derecesine, bölgesine, kas yoğunluğuna ve kişisel ihtiyaçlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak en etkin ve ideal sonuçlar için genellikle 30 dakikalık seanslar halinde haftada 2 -3 seans ya da 4 – 6 seans olarak önerilmektedir. Ayrıca ilk seans programlarından alınan yanıtlara göre seans sayıları azalabilmekte ya da artabilmektedir.

  EmSlim Ne Zaman Etki Eder?

  EmSlim uygulamasının rahatlatıcı ve sakinleştirici etkilerini ilk seanstan itibaren görmek mümkündür. Fiziksel aktivitenin vücutta oluşturmuş olduğu olumlu ve konforlu etkiyi seans esnasında ortaya çıkaran bu teknolojinin ilk incelme etkilerini ise kasların elektromanyetik akımlara adapte olmasını sağlayan düzenli seans takvimlerine uyarak görmek mümkün olup, ortalama 2 ila 6 hafta içerisinde sonuçlar gözle görülür hal almaktadır.

  EmSlim Hangi Bölgelere Uygulanır?

  Cilt ve vücut üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi bulunmayan Em Slim, pek çok kişinin şikayetçi olduğu bölgesel kilo problemlerinin bulunduğu çeşitli alanlarda kullanılabilir özelliğe sahiptir. Özellikle basen, kalça, kol ve bacaklarda kas yoğunluğunu arttırırken dirençli depo yağların parçalanmasını sağlayarak vücudun yeniden şekillenmesini sağlamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  EmSlim Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button