Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Emslim Kaç Seansta Etki Eder?

Emslim Kaç Seansta Etki Eder?

  Emslim Kaç Seansta Etki Eder: Karın, kalça, bacak ve kol gibi belirli bölgelerdeki dirençli yağları azaltmak ve kas kütlesini arttırmak amacı ile tercih edilen non-invaziv vücut şekillendirme teknolojisi Emslim genel olarak 4 ila 6 seans önerilmekte olup Emslim Nedir? Ne İşe Yarar? Kimler İçin Uygundur? ve Emslim Kaç Seansta Etki Eder? ile Sonuçları hakkında merak edilen konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  EmSlim
  BENZER TEDAVİLER
  EmSlim
  EmSlim cerrahi ve yorucu herhangi bir prosedür olmadan elektromanyetik yöntem ile kasları harekete geçiren ve yağ yakım hızını arttırarak vücudu sıkılaştıran ve şekillendiren bir tedavi prosedürüdür.

  Emslim Kaç Seansta Etki Eder?

  Emslim teknolojisinin etkileri genel olarak birkaç seanstan sonra kendisini göstermeye başlamaktadır. Tam ve optimum sonuç için belirli bir tedavi sürecinin takip edilmesi çok önemlidir. Özellikle önerilen seans sayısı 4 ila 6 seanstır. Seans aralıkları ise genel olarak 2 ila 3 gün ara ile ya da haftada iki kez olacak şekilde planlanmaktadır. Bu süre sonunda ise tedavi etkileri ortalama 2 ila 3 hafta sonrasında belirgin olmaktadır.

  Genel olarak ilk haftalar yani birkaç senas sonrasında kas tonusunda artış gözlemlenmektedir. Bu süreçte hafif yağ kaybı gibi etkiler başlamaktadır. ilk seanstan sonra ise kasların güçlendiğini ve daha sıkı bir forma girdiğini hissetmek mümkündür.

  Tedavinin tam ve maksimum etkileri genel olarak tedavi sürecinin bitmesi ile birlikte 2 ila 3 ay sonrasında belirgin hale gelmektedir. Bu süreç içerisinde vücut parçalanan yağ hücrelerini doğal olarak metabolize ederek atmaktadır.

  Depo yağların vücuttan atılımı ile birlikte kas yapısı ve tonusu düzelirken yağ azaltma etkileri ile birlikte vücut şekillenmekte ve yeni formunu almaktadır. Böylece hedeflenen bölgelerdeki yağ miktarı azalırken boşalan hedef bölgedeki kas grupları da güçlenerek çok yönlü etki sağlanmış olmaktadır.

  Yağ azaltma ve kas güçlendirme amacı ile kullanılan etkin ve non-invaziv Emslim ile Bölgesel Zayıflama  ve Emslim Kaç Seansta Etki Eder hakkında detaylı bilgi almak, merak ettiğiniz soruları iletmek veya ön kontrol – vücut analizi için randevu talebinde bulunmak için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilir veya iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Emslim İşe Yarıyor Mu?

  Emslim “Yüksek Yoğunluklu Elektromenyetik Enerji (HİFEM)” teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji kasları yoğun bir şekilde kasılmaya zorlarken aynı anda enerji tüketimini artırarak yağ hücrelerinin parçalanmasını ve vücuttan atılmasını sağlamaktadır. HIFEM teknolojisi ile kaslar yoğun bir şekilde kasılırken normal egzersiz ile elde edilemeyecek yoğun bir aktivite elde edilmektedir. Buna ek olarak Emslim etkinliği üzerine yapılan birçok klinik çalışmada bu aktivitenin kas kütlesini arttıran, güçlendiren ve yağ oranını azaltan etkin bir prosedür olduğu görülmektedir.

  Emslim Kimler İçin Uygundur?

  Ameliyatsız ve noninvaziv bölgesel zayıflama yöntemi olan Emslim, kasları güçlendiren ve yağları azaltan etkin bir prosedürdür. Herhangi bir kesik, yara izi veya uzun iyileşme süreci gerektirmeyen bu teknoloji hızlı ve etkili bir etkinliğe sahiptir. Ortalama 30 dakikalık seans süresine sahip olan Emslim kas kütlesini arttırmak ve karın, kalça, bacaklar ve kollar gibi  belirli vücut bölgelerindeki inatçı yağları azaltmak isteyen kişiler için uygun bir prosedürdür.

  Ayrıca Emslim Kaç Seansta Etki Eder konu başlığında ifade etmek gerekir ki bu teknoloji yalnızca bölgesel lokal yağlanma ve kas güçlendirme prosedürlerine ek olarak aktif yaşam tarzına sahip kişiler için de idealdir. Özellikle düzenli egzersiz yapan ancak belirli bölgelerdeki inatçı yağları ve kasları hedeflemek isteyen kişiler için de uygundur.

  Genel olarak sağlıklı her birey için etkin, güvenli ve konforlu bir sistemdir. Ancak hamileler, metal implantı olanlar veya belirli sağlık problemleri olan için önerilmemektedir.   

  Emslim Seans Sonuçları

  Emslim periyodik seanslar halinde uygulanan bir yöntemdir. İnatçı lokal yağlanma ve kas gruplarını güçlenme hedefi ile çalışan bu teknolojiden etkin sonuçların alınabilmesi için düzenli seanslara uyum sağlamak önemlidir.

  Hızlı ve ameliyatsız zayıflama özelliğine sahip bu teknolojiden en iyi sonuçları elde edebilmek için Vücut Analizi yaptırmak ve hedef bölgelerin doğru tespit edilerek kişisel seans planlamasının oluşturulmasına özen gösterilmelidir. Klinik muayene ve vücut analizi farklı bireylerin ihtiyaçlarına yönelik tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak vermektedir. Unutulmamalıdır ki her bireyin vücut tipi ve metabolizması birbirinden farklıdır. Bu nedenle Emslim Kaç Seansta Etki Eder sorusunun en ideal yanıtı klinik muayene ve vücut analizi sonrasında belirlenmekte diyebiliriz. Etkin ve doğru tedavi planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak, ön kontrol gerçekleştirmek ve vücut analizi yaptırmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Emslim teknolojisi ve seans ücretleri hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Emslim Kaç Seansta Etki Eder Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button