Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Dövme Sildirme Fiyatları

Dövme Sildirme Fiyatları

  Dövme Sildirme Fiyatları; Dövme Sildirme Fiyatları dövme boyası, bulunduğu bölge ve boyutları gibi faktörlere göre belirlenmekte kullanılan teknolojiye göre değişmekte olup, Kimler Dövme Sildirme Yaptırabilir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Dövme Sildirme, vücudunun herhangi bir yerinde olan dövmelerin ortadan kaldırılmasını öngören bir işlemdir. Bu işlem çok kolay olabileceği gibi uzun uğraşlar gerektirebilen bir işlem de olabilmektedir.

  Dövme sildirme işlemlerinin uzayıp kısalması kişinin vücudunun genel özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle de ilk önce kurumumuza gelip; dövmelerinizi ve vücudunuzu göstermeniz oldukça önemlidir. Ayrıca vücudunuzun dayanıklılığı ve cilt elastikliğiniz dövmenizin ortadan kaldırılmasını hızlandırılacaktır.

  Dövme Sildirme Fiyatları

  Dövme sildirme işlemi, doğru lazer teknolojisi seçimi ardından uzmanlarımız tarafından başarılı bir şekilde yapılabilmektedir. Bu işlem öncesinde ve sonrasında yapılması gereken bir takım işlemler yapılması gerekmektedir. Dövmelerin cinsi ve boyutları dövmenin sildirilmesi için oldukça önem arz etmektedir.

  Dövme sildirme işlemi yapılan ortamlarımız oldukça güzel ve kaliteli bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu konuda sizlerin ve çalışmaların hiçbir engeli bulunmamaktadır. Bu nedenle de yapmanız gereken herhangi bir işlem bulunmamaktadır. Kurumumuza başvurduğunuz sırada dövmeniz incelenecek, cildinizin genel durumu cilt görüntüleme sistemi ile detaylı bir şekilde incelenecektir. Ayrıca cilt durumunuzun genel durumu da dövmenin silindikten sonra cildin durumunu korumasına katkı sağlayabilecektir.

  Dövme Sildirme
  BENZER TEDAVİLER
  Dövme Sildirme
  Dövme Sildirme, dövmenin içeriğini oluşturan boyanın lazer ışınları aracılığı ile cilt altı dokusundan uzaklaştırılması esasına dayanan bir tedavidir.

  Kimler Dövme Sildirme Yaptırabilir?

  Dövme sildirme işlemlerini yaptırmanız için;

  • Cildiniz üzerinde enfeksiyon kapabilecek olan bir yaranızın olmaması,
  • Yaşınızın 65 ve üzerinde olmaması gerekmekte,
  • Cildinizin genel durumunun standart özelliklerinin altında olmaması,
  • Dövmenin renginin siyah olması,
  • Dövmenin hayati bölgelerde olmaması gerekmekte,
  • Dövmenin kaliteli ve uluslararası standartlara uygun malzemeler ile yapılmış olması gerekmekte,
  • Dövmenin yapıldığı tarihten sonra çok uzun bir süreç geçmemesi gerekmekte,
  • Dövmenin genel hatları itibariyle farklı renklere bulaşmamış olması gerekmekte,
  • Dövmenin yapıldığı bölgeye yakın bir ameliyat kesisi olmaması gerekmekte,
  • Dövme ve etrafında aktif dikiş ve yara olmaması gerekmekte,
  • Dövme renkleri siyaha yakın olsa bile silinmesi için bir ihtimal bulunmaktadır ancak bu renkler dışında olan dövmelerde silme işlemi sırasında zorlanmalar ve hatalar olabilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Dövme Sildirme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button