Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme

Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme; Dondurarak Zayıflama olarak adlandırılan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme düşük sıcaklıkta vakum masajı sonrası bölgenin soğutulması ile yağ hücrelerinin yıkımını başlatmakta olup, vücut analizi, kol analizi ve kişisel seans planlaması öncesindne merak edilen Soğuk Lipoliz ile Kol Zayıflatma Nasıl Uygulanır? Etkileri ve Kalıcılığ gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Cilt altında tüm vücudu dolaşan yağ dokusu bir tabaka halindedir. Vücutta bağ dokusu olarak adlandırılan bu doku adipoz doku olarak da adlandırılmaktadır. Yağ hücrelerinden oluşan bu katman beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, genetik yatkınlık, metabolizmanın yavaşlaması ve daha pek çok çeşitli etkenler sonucunda vücudun belirli bölgelerine lokalize olarak bölgesel kilo problemlerine yol açmaktadır.

  Estetik kaygıları oluşturan ve genel görünümü bozan bu lokalize yağlanma problemleri vücudun farklı bölgelerinde yoğunlaşan sorun olurken; özellikle kol bölgesi depo ve yastık doku oluşumuna eğilimli olduğu için kadınlarda ve erkeklerde bölgesel kilo problemlerinin yaşandığı ve yağ hücrelerinin kalınlaşarak direnç gösterdiği alanlar arasında yer almaktadır.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme

  En yaygın bölgesel kiloların görüldüğü kollarda istenilen incelmenin ve estetik görünümün yakalanması için cerrahi yağ aldırma operasyonlarına alternatif olarak uygulanan ameliyatsız bölgesel incelme tedavileri kullanılmaktadır.

  Dirençli ve kalınlaşmış yağ depolarını hedef alarak hücre yoğunluğunu azaltan tedaviler arasında Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme işlemi bulunmaktadır. Lokal yağları dondurarak lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını sağlayan Cool Shaping Soğuk Lipoliz tedavisi öncesinde kişisel seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayene ve ücretsiz vücut analizi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Cryo, LED ve vakum teknolojilerini sinerjik olarak kullanarak doku masajı etkinliği ile hücresel düzeyde çalışarak yağ hücrelerini dondurarak kristalleştiren Cool Shaping Soğuk Lipoliz tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve ücretsiz vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Soğuk Lipoliz
  BENZER TEDAVİLER
  Soğuk Lipoliz
  Soğuk Lipoliz yeni nesil teknolojik sistem olup, depo yağları vakumlama özelliği ile dondurarak parçalayan ve bölgeden uzaklaştıran bir yöntemdir.

  Cool Shaping ile Kol İnceltme Nasıl Uygulanır?

  Vücudun farklı bölgelerinde işlem yapılmasına olanak sunan geniş aplikatörler ile uygulanan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme tedavisi acısız, ağrısız ve oldukça konforlu işlem basamaklarına sahiptir. Tedavi öncesinde kollardaki yağlanma derecesine göre vakum ve soğutma sıcaklığı belirlendikten sonra cihaz ve cilt arasına özel jel içerikli ped yerleştirilmektedir.

  Pedin yerleştirilmesinin ardından geniş vakum aplikatörler kol üst bölgelerine yerleştirildikten sonra yağ hücrelerinin vücut sıcaklığından izole edilebilmesi için ilk olarak 45 derece ısıtılmaktadır. Daha sonrasında kontrollü soğutma ile ani olarak ısı değişikliği uygulanmakta ve bölge – 5 ila – 10 dereceye kadar soğutulmaktadır.

  Kriyojenik reaksiyonun başlatılmasını sağlayan bu kontrollü ve hassas soğutma işlemi 45 ila 60 dakika arasında sürmektedir. Soğutma, vakum ve LED ile entegre olarak yağ hücrelerini hedef alan bu tedavide seans süresinin tamamlanması ile işlem sonlandırılmakta; sosyal ve günlük yaşama kesintisiz devam edilmektedir.

  Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Soğutma seviyesini otomatik olarak kontrol ederek yağ hücrelerinin kristalleşmesini ve hücre ölümünün gerçekleşmesini sağlayan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme işlemi seans protokolü ile uygulanan bir prosedürdür. Tek seansta ölçülebilir etkin sonuçlara sahip bu tedavide kalıcı etkinlik için 4 hafta aralıklarla 2 ila 3 seans uygulanması önerilmektedir.

  Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme Sonrası Görülen Etkiler

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme seansında düşük sıcaklıkta vakum masajı uygulanırken ani ısı değişikliği ile bölgenin soğutulması yağ depolarının apoptoza yani programlanmış hücre ölümüne girmesine neden olmaktadır. Bu etki mekanizması ile yağ hücreleri donarak kristalleşirken fonksiyonlarını kaybetmektedir. Apoptoz sürecinin başlamasının ardından da geri dönüşümsüz olarak kayıplara uğrayarak vücut tarafından atık olarak kabul edilmektedir. Bu atıklar ise lenfatik dolaşım ile elimine edilerek depo yastıklarda etkin bir incelme sağlanmaktadır.

  Tüm bunların yanı sıra aplikatörler aracılığı ile uygulanan kontrollü ve ani ısı değişiklikleri cilt katmanlarında fibroblastik aktivitenin hareketlenmesini ve uyarılımını sağlamaktadır. Cilt elastikiyetinde rol oynayan kollajen ve elastin hücrelerinin onarımı ve üretiminin tetiklenmesi sonrasında ise kollar sıkılaşarak incelme sonrasında gevşeme ve sarkma sorununu da iyileştirmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button