Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme

Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme: Vakum, LED ve Criyo teknolojileri ile sinerjik olarak çalışan ve yağ hücrelerini hedef sıcaklığa ulaşana kadar kriyo soğutma ile donduran ameliyatsız incelme tedavisi Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme güvenli bir prosedür olup Soğuk Lipoliz Nasıl Çalışır? Nasıl Uygulanır? ve Kimler Yaptırabilir gibi merak ettiğiniz konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme

  Vücuttaki yağ dokusu, tüm vücudu saran bir katman halinde yağ hücrelerinden oluşmaktadır. Genetik yatkınlık, metabolizmanın yavaş çalışması, beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, hormonal düzensizlikler ve vitamin eksiklikleri gibi çok çeşitli etken sonucunda bu yağ hücreleri farklı yoğunluklarda lokalize olarak geniş depolar ve yastıklar oluşturmaktadır. Bunun sonucunda da vücudun farklı bölgelerinde kalınlaşarak bölgesel kilo sorunlarına neden olmaktadır.

  Diyet ve yüksek eforlu egzersiz programlarına direnç gösteren bu lokalize yağlanma problemi kadın ve erkeklerde yaygın görülen bir sorundur. Bu sorun genellikle eğilimi fazla olan bel çevresinde karşımıza çıkmaktadır. Genel görünümü, vücut sağlığını hatta psikolojiyi olumsuz etkileyen geniş depo ve yağ yastıklarında diyet ve egzersiz programlarına ek olarak bölgesel zayıflama tedavileri tercih edilmektedir. Böylece vücut yağ oranında azalma elde edilirken dirençli lokalize yağların da optimum düzeyde yakılması ve vücuttan atılması sağlanmaktadır.

  Liposuction yani cerrahi yağ aldırma ameliyatlarına alternatif olarak tercih edilen ve kalıcı yağlanma sorunlarında optimum çözümler sunan ameliyatsız bölgesel incelme tedavileri arasında Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme bulunmaktadır. Bel çevresini hedef alarak yağ hücrelerini emen ve kontrollü olarak soğutan Soğuk Lipoliz – Cool Shaping öncesinde vücut analizi gerçekleştirerek kişiselleştirilmiş tedavi planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Vakum, LED ve Criyo teknolojileri ile sinerjik olarak çalışan ve yağ hücrelerini hedef sıcaklığa ulaşana kadar kriyo soğutma ile donduran ameliyatsız incelme tedavisi Cool Shaping Soğuk Lipoliz hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu almak ya da Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama
  BENZER TEDAVİLER
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama FDA onaylı non-invaziv bir tedavi prosedür olup lokal yağları hedef alan ameliyatsız zayıflama tedavisidir.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Nasıl Çalışır?

  Vakum, LED ve criyo ile entegre olarak çalışan Cool Shaping Soğuk Lipoliz teknolojisi yağ hücrelerini azaltmak ve lokalize yağ hücrelerinin fonksiyonlarını bozmak için kriyojenik soğutma sunmaktadır. Non-invaziv prosedür olan bu yöntemde geniş vakum başlıklar kullanılmaktadır. Bu başlıklar ile kontrollü güçlü soğutma ve kontrol edilebilir vakum etkisi elde edilmektedir.

  Cool Shaping ile Bel Çevresi Yağı Eritme Nasıl Uygulanır?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme tedavisi öncesinde kişiselleştirilmiş güç, sistem ve seans planlamasının yapılabilmesi için klinik değerlendirme ve vücut analizi yapılarak bel çevresindeki lokalize yağların dirençleri ve yağlanma derecesi tespit edilmektedir. Daha sonrasında özel jel ve losyon içeriği olan Soğuk Lipoliz pedi bel çevresine serilmektedir. Pedin yerleştirilmesi ile opsiyonel ana el aletleri basen bölgesine yerleştirilerek seans başlatılmaktadır.

  Ortalama 45 ila 60 dakikalık seans süresi içerisinde basen bölgesindeki lokalize yağlar vakum başlık ile vakumlanarak sıcak doku masajı uygulanmaktadır. Bu 45 dereceye kadar ulaşan sıcak doku masajı yağ hücrelerinin vücut sıcaklığından izole edilmesini sağlarken ani ısı değişikliğe ile -5 ila -10 dereceye kadar soğutulması sonrasında kriyojenik reaksiyon etkisi başlamaktadır.

  Cool Shaping Bel Çevresi Yağı Eritme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme seans aralıkları bel çevresindeki yağlanma derecesine depo yağların direncine göre kişisel olarak planlanmaktadır. Tek seansta hedeflenen başarıya ulaştıran bu tedavi yöntemi genellikle 2 ila 3 seans arasında uygulanmaktadır. Seans aralıkları ise 4 haftadır.

  Cool Shaping Bel Çevresi Yağı Eritme Kimler İçin Uygundur?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz kalıcı yağlanma problemi bulunan tüm kadın ve erkeklere uygulanabilir özelliktedir. Her mevsimde işlem yapılmasına olanak sunan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme gebelikten 3 ay sonra ve sezaryen sonrası yara iyileşmesinin ardından güvenle tercih edilebilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button