Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme

Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme; Ameliyatsız basen zayıflatma tedavisi olan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme bölgesel kilo ve yağları LED, vakum ve soğutma ile hedef alarak donduran tedavi olup, vücut analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Cool Shaping ile Zayıflama Nedir? Basen İnceltme Etkileri ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücuttaki yağ dokusu cilt altında tüm vücudu saran bir tabaka halindedir. Yağ hücrelerinden oluşan ve adipoz doku olarak adlandırılan bu katman bir bağ dokusu olup; beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, genetik yatkınlık, vitamin ve hormonal düzensizlikler gibi çeşitli etmenler sonucunda kalınlaşarak geniş yastıkları ve depolar oluşturmaktadır. Özellikle kadınların şikayetçi olduğu basen ve baldırlar ise geniş yastık ve depo oluşumuna eğilimli olması nedeni ile burada kalınlaşarak bölgesel kilo problemlerine zemin hazırlamaktadır.

  Genellikle kadınlar için büyük bir problem olan basen bölgesindeki lokalize kilolar diyet ve egzersiz programlarına direnç göstermektedir. Bu bölgedeki yağ hücrelerinin yoğunluğunu azaltmak amacı ile kullanılan cerrahi ve ameliyatsız bölgesel tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Cerrahi işlemlerin ve anestezinin beraberinde getirdiği komplikasyonlar nedeni ile ameliyatsız basen inceltme tedavileri alternatif olarak tercih edilmektedir. Bu alternatif ve üstün etkili yöntemler arasında da Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme bulunmaktadır.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz basen bölgesindeki lokalize yağları kriyojenik soğutma ile hedef alan, yapılarını ve fonksiyonlarını bozan güvenli ve etkin bir non – invaziv tedavi prosedürüdür. Cerrahi işlem gerektirmeden ve iyileşme süreci olmadan basen kilolarını azaltan ve vücut kıvrımlarını yeniden şekillendiren Cool Shaping tedavisi öncesinde klinik muayene gerçekleştirerek vücut analizi doğrultusunda kişisel tedavi planlamanızı oluşturmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Criyo, vakum ve LED teknolojilerini entegre olarak kullanan özel aplikatör başlıklarla kontrollü emiş ve soğutma sağlayarak etki mekanizmasını çalıştıran Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu almak ya da Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme
  BENZER TEDAVİLER
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme düşük sıcaklıkta vakum masajı sonrası bölgenin soğutulması ile yağ hücrelerinin yıkımını başlatmaktadır.

  Cool Shaping Basen İnceltme Nasıl Uygulanır?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme tedavisi uygulama alanının genişliğine uygun vakum başlıklar ile uygulanmaktadır. Acısız ve ağrısız işlem olanağı sunan tedavi öncesinde anesteziye gerek yoktur. Basenlerdeki yağlanma derecesine ve direncine göre vakum seviyesi ve soğutma sıcaklığı ayarlanarak seans başlatılmaktadır.

  Vakum başlıkların basen bölgesine yerleştirilmesinden önce özel içerikli Cool Shaping Soğuk Lipoliz pedi serilmektedir. Daha sonrasında başlıklar ped üzerine yerleştirilerek 45 derecelik sıcak doku masajı başlamaktadır.

  Basenlerin kontrollü sıcaklıkla diğer vücut bölgelerinden izole edilmesinin ardından ani ısı değişikliğ uygulanarak bölge – 5 ila – 10 dereceye kadar kontrollü ve hassas bir şekilde soğutulmaktadır. 45 ila 60 dakika süren kontrollü ve hassas soğutma ile kriyojenik reaksiyon başlamaktadır.

  Cool Shaping – Basen İnceltme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme yağlanma probleminin derecesine ve depo yağların tedaviye vermiş olduğu yanıta göre seans şeklinde uygulanmaktadır. Tek seansta optimum sonuçlar veren basen inceltme tedavisi genellikle 4 hafta aralıklar ile 2 ila 3 seans önerilmektedir.

  Kimler Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme Yaptırabilir?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme FDA onaylı ve oldukça güvenli bir yöntemdir. Basen bölgesinde kalıcı yağlanma problemi bulunan tüm kadın ve erkeklere uygulanabilir özelliğe sahip olan Cool Shaping cerrahi yağ aldırma operasyonlarını istemeyen kişiler için ideal çözüm sunmaktadır.

  Cool Shaping Basen İnceltme Sonrası Görülen Etkiler

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme tedavilerinden sonra ilk iki hafta içerisinde etkiler görülmeye başlamaktadır. Kriyojenik reaksiyon ile yağ hücrelerinin kristalleşmesi ve apoptoza yani hücre ölümüne girmesi ile vücut tarafından atık olarak elimine edilmeye başlamaktadır.

  Basenlere lokalize olmuş dirençli yağ hücrelerinin ölümü sonrasında lenfatik dolaşım ile vücuttan atılırken 4 ila 12 hafta içinde net sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Tüm bunların yanı sıra uygulama alanında ani sıcaklık değişimleri doku hücrelerini de aktive ettiği için vücudu şekillendirerek sıkılaştırmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button