Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama

Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama; Son dönemde yaygın olarak tercih edilen Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama FDA onaylı non-invaziv bir tedavi prosedür olup lokal yağları hedef alan ameliyatsız zayıflama tedavisi olup, vücut analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Cool Shaping Nedir? Soğuk Lipoliz Seans Sayısı ve Seans Aralıkları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Yağ dokusu bir diğer adı ile adipoz doku vücudun bağ dokusu olarak adlandırılmakta ve yağ hücrelerinden oluşmaktadır. Vücuttaki yağ hücrelerinin yoğunlukları ise değişiklik göstermektedir. Özellikle beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, vitamin ve hormonal düzensizlikler, psikolojik etmenler ve daha pek çok çeşitli faktörler sonucunda tüm vücudu dolaşan bu cilt altındaki tabakanın yoğunluğunda kalınlaşma ve geniş depolar oluşmaktadır.

  Yağ hücrelerinin vücudun belirli bölgelerinde yoğunlaşarak kalınlaşması sonrasında ise bölgesel kilo problemleri ortaya çıkmaktadır. Günümüzde kadınların ve erkeklerin son derece şikayetçi olduğu bu lokal yağlanmalar genel görünümde estetik sorunlar oluşturmasının yanı sıra vücut sağlığını da tehdit eden bir probleme dönüşmektedir.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama

  Beslenme alışkanlıklarında yapılan değişiklikler ve yüksek eforlu egzersiz programları vücuttaki yağ oranının azalmasına yardımcı olurken lokal yağlar direnç göstermektedir. Bu nedenle yağ hücresi yoğunluğunu azaltmak ve dirençli bölgesel kilolardan kurtulmak isteyen kişilere bölgesel zayıflama tedavileri önerilmektedir.

  Cilt altında kalınlaşarak depolar oluşturan yağ hücrelerini hedef alan ameliyatsız bölgesel incelme ve vücut sıkılaştırma arasında Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama yöntemi bulunmaktadır. Yağ hücrelerini kontrollü soğutma ile donduran ve vücut metabolizması ile bölgeden uzaklaştıran Cool Shaping Soğuk Lipoliz tedavisi öncesinde kişisel seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz vücut analizi ve ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Cryo, vakum ve LED teknolojilerini entegre ederek yağ hücrelerini belirli bir dereceye kadar soğutan ve programlı hücre ölümünü gerçekleştiren Cool Shaping hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve ücretsiz vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme
  BENZER TEDAVİLER
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz teknolojisi yağ hücrelerini azaltmak ve lokalize yağ hücrelerinin fonksiyonlarını bozmak için kriyojenik soğutma sunmaktadır.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama Nedir?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama FDA onaylı non – invaziv bir tedavi prosedürüdür. Cryo, LED ve vakum teknolojilerini bir arada bulundurarak yağ hücrelerini donduran ve yok eden bu tedavi dirençli lokalize yağları %20 ila %25 oranında azaltarak vücut şeklinin ve formunun yeniden düzenlenmesini ve cilt dokusunun kalitesini arttırarak sıkılaştırmasını sağlamaktadır.

  Cool Shaping Bölgesel Zayıflama Nasıl Uygulanır?

  Cerrahi işlem gerektirmeyen Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama tedavisi işlem alanının genişliğine uygun aplikatörler ile uygulanan acısız ve ağrısız bir seansa sahiptir. Ortalama 45 ila 60 dakikalık seans süresine sahip uygulama öncesinde anesteziye ihtiyaç duyulmadan tedavi alanına Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel pedi serilmektedir. Özel jel içerikli pedin serilmesinin ardından geniş sistem başlıkları bölgeye yerleştirilerek seans başlatılmaktadır.

  Cool Shaping başlıklarının yerleştirilmesi ile yağ hücrelerinin emilebilmesi için düşük sıcaklıkta vakum masajı uygulanmaktadır. Dokunun vakumlanması ile lokal yağ hücrelerinin vücut sıcaklığından izole edilebilmesi için 45 dereceye kadar ısıtılması ve ani ısı değişimi ile – 10 ila – 5 dereceye kadar soğutulması sağlanmaktadır. Ani ve kontrollü soğutma ile hedef bölgede kriyo reaksiyonu başlamaktadır.

  Kimler Cool Shaping Bölgesel Zayıflama Yaptırabilir?

  Günümüzde pek çok kadın ve erkeğin şikayetçi olduğu lokal dirençli yağları kontrollü soğutma etkinliği ile hedef alan gelişmiş ve çok yönlü Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama tedavisi kalıcı yağlanma problemi olan herkese uygulanabilir özelliktedir.

  Tedavinin en belirgin özelliği ise gebelik sonunda doğumdan 3 ay sonra ve sezaryen sonrasında yara ve dikişlerin iyileşmesi ile kullanılabilir ve tercih edilebilir olmasıdır.

  Cool Shaping Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Cool Shaping kişiselleştirilmiş tedavi protokolleri ile uygulanan bir yöntemdir. Tek bir seans sonunda dahi optimum sonuçlar ortaya çıkaran tedaviden ihtiyaca uygun sonuçların alınabilmesi ve etkinliğin sürdürülebilmesi için 4 hafta aralıklar ile 2 ila 3 seans uygulanması önerilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button