Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Cilt Yenileme

Cilt Yenileme

  Cilt Yenileme; Cilt gençleştirme işlemi olan Cilt Yenileme tedavileri kırışıklıkları gideren, cilde hacim kazandıran, daha parlak bir görünüm ortaya çıkaran ameliyatsız medikal estetik uygulamalar olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Cilt Gençleştirme ve Yenileme Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Kullanılan Yöntemler Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Cilt ve cilt altı dokusunun onarılması ve desteklenmesi amacı ile uygulanan Cilt Yenileme uygulamaları ve tedavileri; mimik çizgileri, kırışıklık, hacim kayıpları, çökme, sarkma, elastikiyet kayıpları ve cilt lekesi gibi yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan deformasyonların çözümlenmesinde kullanılan ameliyatsız medikal estetik uygulamalardır.

  Çökmüş, donuk ve yorgun bir görünüme sahip olan cilt dokusunun cilt ve cilt altı dokularındaki hasarları gidererek hacim kazandıran, yaşlılık belirtilerini hafifleten ve geciktiren bu cilt gençleştirme tedavileri, cildin en üst katmanından en alt katmanına kadar etkinliğini göstererek sıkılaşmış, gençleşmiş ve daha sağlıklı bir cilde sahip olunmasını amaçlamaktadır.

  Cilt Yenileme

  Cerrahi operasyonların risklerini içerisinde barındırmayan ve hızlı uygulama ile maksimum etkilere sahip olan cilt tedavileri öncesinde cilt problemine, yaşa ve uygulama bölgesine göre uygun tedavi yönteminin belirlenmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Genellikle cilt gençleştirme olarak adlandırılan yenileme uygulamaları ve tedavileri hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Cilt Yenileme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  HydraFacial Cilt Yenileme
  BENZER TEDAVİLER
  HydraFacial Cilt Yenileme
  HydraFacial Cilt Yenileme, cilde basınç uygulayan sistem başlığı ile ölü dokuların aspire edilmesini sağlayan bir cilt yenileme ve cilt bakım işlemidir.

  Cilt Yenileme Uygulamaları ve Tedavileri Nelerdir?

  Cilt Gençleştirme ve Yenileme işlemleri içerisinde kullanılan uygulamalar ve tedavi yöntemlerinin her biri farklı etkinliklere sahip olup, farklı cilt sorunlarına yanıt vermektedir. Çeşitli uygulama şekillerine sahip olan bu uygulamalar ve tedaviler, enjeksiyon işlemlerinden yeni nesil teknolojik sistemlere kadar pek çok metodu içerisinde barındırmaktadır. Ancak aşağıda yer alan bu tedavilerinin tümü cildin en alt katmanından en üst katmanına kadar etki ederek cildin eski sağlığına yeniden kavuşmasını amaçlamaktadır.

  PRP ile Cilt Yenileme Tedavisi

  PRP ile Cilt Yenileme tedavisi, kişinin kendi kanından elde edilen kanın santrifüj tekniği ile ayrıştırılmasının ardından plazma sıvısının elde edilmesi ile yeniden kişiye enjekte edilmesi esasına dayanan bir yöntemdir. Bu uygulama kandaki trombositlerden zengin plazma sıvısının sorunlu cilt bölgesine ince uçlu iğneler aracılığı ile enjekte edilmesi sonrasında cilt altı dokularında onarım sürecinin başlatılmasını hedeflemektedir.

  Ultherapy ile Cilt Yenileme Tedavisi

  Ameliyatsız Cilt Yenileme tedavileri içerisinde kullanılmakta olan Ultherapy, yeni nesil teknolojik bir sistemdir. Bu sistemde ses dalgalarından yararlanılmaktadır. Bu ses dalgaları cildin en üst tabakasından en alt katmanına kadar iletilerek doku içerisinde akustik bir enerji oluşturmaktadır. Bu enerji doku katmanları arasında ısı artışına yol açarak doku hücreleri olan elastin ve kollajenlerin aktivitesini hızlandırmaktadır. Ayrıca ısı artışı sonucunda ortaya çıkan doku hasarları ile cildin onarım sürecini hızlandırmakta ve yenilenme etkisi ortaya çıkarmaktadır.

  Mezoterapi – Mezolift ile Cilt Yenileme Tedavisi

  Cilt deformasyonlarının hafifletilmesi, yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesi ve önlenmesi aşamasında en etkili tedavi yöntemlerinden biri olan Mezoterapi ya da bir diğer adı ile Mezolift, bir antiaging işlemidir. Cildin ihtiyacına ve cilt problemlerine göre hazırlanan ürün ve karışımların ince uçlu iğneler aracılığı ile cilt altına enjekte edilmesi esasına dayanan bu işlemde, cilt ve cilt altı dokuları desteklenerek onarılmaktadır. Cilt Yenileme tedavileri içerisinde optimum sonuçlar çıkaran ve cilt kalitesini arttıran bu işlem, yenilenmiş doku hücreleri ile daha parlak ve dinamik bir görünüm elde edilmesine olanak sunmaktadır.

  Fraksiyonel Lazer ile Cilt Yenileme Tedavisi

  Fraksiyonel radyofrekans enerjisinin kullanılmış olduğu bu cilt gençleştirme ve yenileme tedavisi, lazer ışınlarının cilt altına küçük sutunlar haline gönderildiği ve cilt katmanlarında doku hücrelerinin aktive edildiği bir teknolojik uygulamadır. Fraksiyonel lazer sisteminin tedavi edici özelliğinden yararlanılan bu işlem, cilt altında hasar oluşturarak dokunun kendini iyileştirme mekanizmasını aktif hale getirmektedir. Bunun sonucunda da kırışıklık, sarkma, cilt çatlağı, iz ve leke gibi cilt problemlerini çözümleyerek genç ve yenilenmiş bir cilt açığa çıkarmaktadır.

  Kimyasal Peeling ile Cilt Yenileme Tedavisi

  Medikal estetik uygulamalar içerisinde en sık kullanılmakta olan Kimyasal Peeling bir cilt soyma işlemidir. Cildin yüzeyindeki ölü tabakanın soyularak temizlenmesini ve yeni doku hücrelerinin aktive olmasını sağlayan bu Cilt Yenileme tedavisi, ciltte yüzeyindeki problemli dokunun giderilerek daha sağlıklı bir tabakanın oluşmasında oldukça etkili bir yöntemdir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cilt Yenileme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button