Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Cilt Görüntüleme Sistemi

Cilt Görüntüleme Sistemi

  Cilt Görüntüleme Sistemi; Klinik değerlendirme ve kişisel tedavi planlaması öncesinde kullanılan Cilt Görüntüleme Sistemi, cilt ve cilt altı katmanlardaki epidermal düzensizliklerin incelenmesine ve gözlemlenmesine olanak sunan yeni nesil sistem olup, Cilt Testi öncesinde merak edilen Cilt Görüntüleme Sistemleri Özellikleri Nelerdir? Nasıl Yapılır? ve Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Estetik ve kozmetik alanda uygulanan pek çok tedavi ve işlemde cilt dokusunun, cilt katmanlarının ve doku sağlının analiz edilebilmesi için Cilt Görüntüleme Sistemi ve analizinden yararlanılmaktadır. Cilt problemlerinin erken teşhis edilmesi, probleme uygun doğru tedavinin uygulanması ve işlem sonrası etkilerin bilimsel veriler ile kıyaslanarak değerlendirilmesi aşamasında yarar sağlamaktadır.

  Fotoğraflandırılan cildin bilgisayar ortamında bir takım ölçümlere tabii tutularak analiz edilmesi ve cilt kalınlığı, cilt doku hücreleri, cilt genel sağlığı ve cilt yaşı hakkında net ve doğrul değerlendirmelerin yapılmasına olanak sunan cilt analiz sisteminin en önemli avantajı, ciltte meydana gelen hasarların nedenini ve hasarları tespit ederek doğru tedavinin uygulanmasına olanak sunmasıdır.

  Cilt Görüntüleme Sistemi

  Cilt tedavileri öncesinde kliniğimizde kullanmış olduğumuz yeni nesil cilt görüntüleme sistemleri ile cilt sağlığının durumu ve elde edilen veriler doğrultusunda uygulanması gereken tedavi ve işlemler hakkında bilgi almak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak cilt sorunlarının derinliğini ifade eden profesyonel verilere ulaşabilirsiniz.

  Cilt ve cilt altı dokularının kalitesini ve doku sağlığını belirli ölçütler ile analiz eden bu teknolojik sistem hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Cilt Görüntüleme Sistemi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cilt Analiz Testi Nedir Nasıl Yapılır?
  BENZER TEDAVİLER
  Cilt Analiz Testi Nedir Nasıl Yapılır?
  Cilt Analiz Testi, teknolojik sistemle cilt ve cilt altı dokularındaki sorunların tespit edilerek uygun tedavinin oluşturulmasını sağlayan bir işlemdir.

  Cilt Görüntüleme Sistemi ile Cilt Analizi Nasıl Yapılır?

  Cildin tüm katmanlarının analiz edilmesine olanak sunan cilt analizi sistemi, cilt tedavileri ve uygulamaları sonrasında aynı ışık ve pozisyonlar ile alınan fotoğraflar ile gerçekleştirilmektedir. Polarize, çaprazlama ve ultraviyole ışıkları içerisinde barındıran bu sistem, cildi hem yüzeyel hem de derin değerlendirme olanağı sunmaktadır.

  3D cilt analiz sistemi olarak da adlandırılan Cilt Görüntüleme Sistemi içerisinde özel olarak tasarlanmış lensler bulunmaktadır. Bu lensler aracılığı ile sistemde bulunun ışıkların yansıtılması ile cildin fotoğrafı çekilmektedir. Daha sonrasında cilt problemlerinin grafikler ve yüzdeler halinde bir veriye dönüştürülmesi için fotoğraf bilgisayar ortamına aktarılmaktadır.

  Bilgisayar ortamında özel analiz programları ile oluşturulan özel matematiksel grafikler ve yüzdeler cilt kalitesi, cilt yaşı, kırışıklık problemleri, cilt leke sorunları ve cilt altındaki hasarlar hakkında bilgi vererek cilt sağlığının objektif olarak ölçülmesine ve cildin ihtiyacı olan destek tedavilerin planlanmasına yardımcı olmaktadır. Daha sonrasında ise cilt sağlığı ve hasta talebi göz önünde bulundurularak cilt tedavilerine geçilmektedir.

  Cilt Görüntüleme Sistemlerinin Avantajları

  Kliniğimizde kullanmış olduğumuz bu yeni nesil cilt analizi sistemi, cilt tedavileri ve estetik uygulamalar öncesinde cildin durumu ve tedavi sonrasında nasıl bir etki oluşacağı hakkında bilgi vermektedir. Uygulama öncesinde işlemlerin ve seansların planlanmasına olanak sunan bu sistem, tedavi sonrasında görülen etkilerin izlenmesini ve takip edilmesini de sağlamaktadır.

  Özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulmasında önemli bir yere sahip olan bu analiz, işlem sonrası hasta stresini azaltan ve tedavinin etkinliğinin veriler doğrultusunda ispat edilerek hasta stresinin ve kaygısının en aza düşürülmesinde de önemli avantajları bulunmaktadır.

  Elde edilen cilt analizlerinin rapor şeklinde hastaya sunularak en etkili ve en güvenli tedavi planlamasının oluşturulmasında önemli rolü bulunan Cilt Görüntüleme Sistemi, genel görünümü etkileyen tüm unsurları inceleyen bir sistem olması sebebi ile aynı zamanda oluşabilecek doku hasarlarının veya cilt deformasyonlarının önlenmesinde de oldukça avantajlıdır.

  Cilt Analizi Nasıl Yaptırabilirim?

  Kliniğimizde kullanmakta olduğumuz Cilt Görüntüleme Sistemi aracılığı ile cilt sağlığınız hakkında genel bilgi almak ve bu veriler doğrultusunda yaşınıza, cilt sağlığınıza ve cilt kalitenize uygun bir cilt tedavisi yaptırmak için randevu talebinde bulunarak ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cilt Görüntüleme Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button