Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Cilt Germe Tedavisi

Cilt Germe Tedavisi

  Cilt Germe Tedavisi; Ameliyatsız Cilt Germe Tedavisi cilt ve cilt altı dokusundaki hacim eksiklikleri, ince kırışıklıklar ve elastikiyet kayıplarını önleyen uygulamaları ve tedavi prosedürlerini içeren teknikler olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Cilt Germe Tedavileri Nelerdir? ve Hangi Yöntemler Kullanılır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Ameliyatsız Cilt Germe Tedavisi, cilt ve cilt altı dokusundaki zaman ve yer çekimine bağlı gelişen hacim eksiklikleri, ince kırışıklıklar ve elastikiyet kayıpları gibi deformasyonların önlenmesini ve daha sıkı bir cilt ile bağ dokusunun güçlendirilerek korunmasını sağlayan tekniklerdir. Doku hücrelerinin tetiklenmesini sağlayan ve onarım süreci sonrasında daha sağlıklı bir cilt yüzeyinin oluşmasına olanak sunan bu teknikler ile yaşlanma izleri hafifletilebildiği gibi, yaşlanmaya karşı da önlem alınmış olmaktadır.

  Herhangi bir cerrahi müdahaleye ve bu estetik cerrahi işlemlerinin beraberinde getirdiği kesi, dikiş, iyileşme süreci, komplikasyon riski ya da yan etkileri içerisinde barındırmayan bu teknikler aracılığı ile cilt ve cilt altı dokularında ortaya çıkmış olan doku hasarlarına bağlı volüm kayıpları giderilerek, daha dinamik ve genç bir ifadenin ortaya çıkarılması sağlanmaktadır.

  Cilt Germe Tedavisi

  Kırışıklık, ince çizgi, sarkma ve gevşeme gibi cilt problemlerinde tercih edilmekte olan ameliyatsız cilt germe teknikleri öncesinde yaşa, cildin ihtiyacına ve tedavi bölgesine uygun yöntemin belirlenebilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir; yapılan cilt analizi eşliğinde tercih edilen teknik ile daha sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz.

  Medikal estetik uygulamalar içerisindeki ameliyatsız cilt germe teknikleri hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Cilt Germe Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Ameliyatsız Yüz Germe
  BENZER TEDAVİLER
  Ameliyatsız Yüz Germe
  Ameliyatsız Yüz Germe kırışıklık, sarkma ve gevşeme gibi problemlerin hafifletilmesi ve giderilmesi amacı ile yapılan medikal estetik uygulamalardır.

  Cilt Germe Tedavisi Yöntemleri

  Cilt Germe Tedavisi içerisinde kullanılan pek çok yöntem ve teknik bulunmaktadır. Bu yöntemlerin ve tekniklerin asıl hedefi hacim kayıplarının, elastikiyet kayıplarının ve kırışıklıkların bulunduğu bölgelerdeki dokunun onarılması ve görünümün iyileştirilerek yaşlanma etkilerinin geciktirilmesidir. Bu amaçla uygulanmakta olan aşağıdaki yöntemler ile cilt doku hücreleri tetiklenerek daha sıkı ve canlı bir cilt dokusu elde edilmektedir.

  Cerrahi estetik uygulamalar olmayan, cildin ihtiyacına göre belirlenen ve etkisini kısa süreler içerisinde gösteren cilt germe yöntemleri;

  İple Ameliyatsız Cilt Germe

  İple Ameliyatsız Cilt Germe Tedavisi, cilt germe yöntemleri içerisinde en sık kullanılan teknikler arasındadır. PDO olarak adlandırlan medikal iplerin cilt altına yerleştirilerek gevşemiş cilt dokusunun kaldırıldığı bu yöntem, bir sıkılaştırma ve germe tedavisi olarak üstün etkilere sahiptir. Vücudun pek çok bölgesinde herhangi bir yan etki geliştirmeden kullanılan bu işlem; başta yüz bölgesi, kol, ve bacak bölgelerindeki sarkmalarda daha sık tercih edilmektedir.

  Fokuslu Ultrason ile Ameliyatsız Cilt Germe

  Fokuslu Ultrason ile Cilt Germe Tedavisi, ultrasonik ses dalgalarının kullanıldığı ve cilt altına inan bu ses dalgaları aracılığı ile dokular arasında küçük ısı hasarları oluşturarak onarım sürecini başlatan bir yeni nesil germe tedavisidir. Cilt yüzeyi üzerinde herhangi bir yan etki oluşturmadan yalnızca cilt altı dokularına odaklanmış ses dalgalarının iletildiği bu yöntem; boyun, göz, ağız kenarı ve çene gibi yüzün pek çok bölümündeki sarkma ve gevşemelerde tercih edilmektedir.

  Altın İğne ile Ameliyatsız Cilt Germe

  Fraksiyonel radyofrekans enerjisinin kullanılmış olduğu Altın İğne ile Cilt Germe Tedavisi, mikro boyutlu iğneler aracılığı ile cilt altı dokularına radyofrekans enerjisinin iletildiği yeni nesil bir cilt germe tedavisidir. Cilt üzerinde iğneler aracılığı ile açılan mikro kanallar aracılığı ile enerjinin direkt olarak cilt altına iletilmesini sağlayan bu tedavi ile dokudaki pek çok hasar onarılarak tedavi edilmektedir. Bunun sonucunda da ciltte gergin ve sıkı bir görünüm oluşmaktadır.

  Dolgu Enjeksiyonu ile Ameliyatsız Cilt Germe

  İnce uçlu iğneler aracılığı ile dolgu maddesinin cilt altına enjekte edilmesi esasına dayanan Dolgu Enjeksiyonu ile Cilt Germe Tedavisi zaman ve yer çekiminin etkisi ile ortaya çıkan hacim kayıplarındaki kırışıklık, gevşeme ve sarkma gibi problemi olan bölgelerin hyalüronik asit içerikli dolgu maddeleri ile uygun dozlarda doldurulduğu bir cilt germe tedavisidir. Cildin yukarı toparlanmasını sağlayan bu işlem, tekrarlanabilir özelliğe sahip olup; herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cilt Germe Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button