Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Bronz Tene Lazer Epilasyon

Bronz Tene Lazer Epilasyon

  Bronz Tene Lazer Epilasyon: Lazer epilasyon tedavilerinde kullanılan lazer teknolojileri sayesinde her cilt rengine işlem yapılabilmektedir. Ancak lazerin kıl köklerini daha iyi görebilmesi için cilt bronzluğu işlem öncesinde değerlendirilmekte olup uygun cihaz seçimi yapılmaktadır. Farklı ışık boyları ile etkin sonuçlar çıkaran ve Bronz Tene Lazer Epilasyon yapılmasına olanak tanıyan cihazlar ve koyu ciltlerde kullanılan lazer epilasyon cihazları hakkında merak edilen konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Bronz Tene Lazer Epilasyon

  Ağda, ip, cımbız, epilatör, jilet, tıraş makinesi ve kimyasal kıl dökücü kremler istenmeyen vücut kıllarının alınmasında kullanılan klasik yöntemlerdir. Bu yöntemler kılları kökünden koparan ya da kılları cilt seviyesinde kısaltan tekrarlayan, zahmetli ve uğraştırıcı işlemledir. Kalıcı etkili olmayan ve yanlış kullanımda kılları tetikleyerek arttıran, ciltte leke ve iz oluşumuna sebep olan bu yöntemlere alternatif çözüm sunan Lazer Epilasyon uygulamaları son dönemde hem kadınlar hem de erkekler tarafından en sık tercih edilen prosedürdür.

  Yüz ve vücut bölgelerinde işlem yapılmasına olanak sunan yeni nesil lazer epilasyon cihazları ile farklı kıl karakterlerinde ve cilt renklerinde kalıcı etkili epilasyon elde edilebilmektedir. Kıllardan kıl köklerine ulaşarak siyah boya maddesi ya da kılı besleyen kılcal damarlarda çalışan lazer ışınları farklı tip cihazlardan üretilen nanometre cinsinden ışık boyuna sahip olduğu için Bronz Tene Lazer Epilasyon yapma olanağı da tanımaktadır.

  755 nanometre Alexandrite Lazer, 1064 nanometre Nd Yag Lazer Epilasyon, 810 nanometre Diode Lazer Epilasyon ve 3 ışık boylu Buz Lazer Epilasyon teknolojileri ile tüm cilt renklerinde ve kıl karakterlerinde işlem yapılan lazer epilasyon uygulamalarımız öncesinde cilt ve kıl karakterinin değerlendirilmesi ile test atımı yaptırarak; doğru cihaz, doz ve seans takviminin oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Açık ve koyu cilt tiplerinde kalıcı, etkin ve güvenli epilasyon elde etmenin yanı sıra bronz ciltlerde yan etki riskini en aza indiren dozlarda hedeflenen başarıyı sağlayan epilasyon tedavilerimiz ve Bronz Tene Lazer Epilasyon uygulamalarımız hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve test atımı için randevu talebinde bulunmak ya da Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Yazın Lazer Epilasyon Yapılır Mı?
  BENZER TEDAVİLER
  Yazın Lazer Epilasyon Yapılır Mı?
  Kadın ve erkekler tarafından merak edilen Yazın Lazer Epilasyon Yapılır Mı? konu başlığı hakkındaki tüm bilgilere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Bronz Tene Lazer Epilasyon Uygulanır Mı?

  Lazer Epilasyon uygulamalarının ilk aşamasında cihaz seçimi bulunmaktadır. Nanometre cinsinden ışık dalga boyları değişkenlik gösteren cihazlar kıl rengi, kıl kalınlığı, kıl kökünün derinliği, cilt rengi ve cilt hassasiyeti gibi parametrelere göre seçilmektedir. Lazer ışınları kıllardan kıl köklerine ulaşarak köklerdeki siyah boya maddesinde emilerek etki mekanizmasını çalıştırmaktadır. Yani lazer ışınlarının tümü ile renk molekülü yani pigmente duyarlı olduğunu ifade edebiliriz. Bu nedenle ışınlar kıl ve ten rengini algılayamadığı için Bronz Tene Lazer Epilasyon uygulamaları önemli parametrelere sahiptir.

  Doğan bronz yani koyu cilt tiplerinde lazer epilasyon uygulanabilmesi için önemli noktalar bulunmaktadır. Kıl karakteri, cilt hassasiyeti ve en önemlisi cilt rengi değerlendirildiğinde uygun ışık boyunda cihaz seçimi için test atımı yapılarak cildin ve kılların ışına vermiş olduğu yanıt değerlendirilmektedir. Doğru cihaz ve doz seçimi yapıldıktan sonra soğutucu jeller ve soğutma sistemleri ile ciltte tahriş ya da istenmeyen cilt lekesi oluşmadan etkin ve güvenli sonuçlar elde edilmektedir.

  Güneş ve solaryum gibi ciltteki pigment yoğunluğunu arttıran uygulamalar ile cildin koyulaştığı durumlarda Bronz Tene Lazer Epilasyon prosedürleri değişiklik göstermektedir. Yukarıda da ifade edildiği gibi lazer ışınları cilt ve kıl arasındaki farkı ayırt edemediği ve pigmentleri direkt olarak hedef aldığı için doğal bronzluk dışında koyu cilde sahip olan kişilerde cildin açılması beklenmektedir. Ortalama 1 hafta ila 30 günlük süre beklenmesinin ardından cilt tonunun açılması ile doğal cilt rengine ve kıl karakterine uygun cihaz seçimi yapılarak tedavi özelleştirilmektedir.

  Bronz Ciltte Kullanılan Lazer Epilasyon Cihazları

  810 nanometre ışık boyuna sahip Diode Lazer sistemi koyu cilt tiplerinde kullanılan bir teknolojidir. Soğutucu jel ile kullanıldığında yüksek dozlarda dahi hassasiyeti minimize eden bu cihaz tipi ile ciltte oluşabilecek yan etkiler en aza indirilerek kalıcı ve etkin epilasyon elde edilmektedir.

  Bronz Tene Lazer Epilasyon uygulamalarında kullanılan bir diğer sistem ise Nd Yag Lazer Epilasyon’dur. Koyu ciltler için geliştirilmiş bu teknoloji 1064 nanometre dalga boyundadır. Uzun atım süresi olan bu teknoloji renki ve ince karakterli kılları da hedef alabilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Bronz Tene Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button