Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

  Bölgesel İncelme; Ameliyatsız Zayıflama ve Bölgesel İncelme işlemleri fazla yağ birikiminin ve selülit probleminin azaltılması veya ortadan kaldırılması amacı ile uygulanan yeni nesil teknolojik sistemleri ve enjeksiyon uygulamalarını içeren prosedürler olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Bölgesel Zayıflama Nedir? Hangi Yöntemler Uygulanır? Etkinlikleri ve Seans Sayıları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Günlük alınan besin miktarının harcanan enerjiden fazla olması sonucunda ortaya çıkan kilo problemi, genellikle basen, göbek, kol ve bacak gibi vücut bölgelerinde bölgesel yağlanma şikayetlerine neden olabilmektedir. Bu bölgesel yağlanmalar diyet ve egzersiz programlarına yanıt vermeyen dirençli ya da depo yağların oluşmasına neden olmaktadır.

  Vücut formunun ve fitliğinin bozulmasına neden olan bu bölgesel kilo problemleri, son dönemlerde sık olarak tercih edilen Bölgesel İncelme ve sağlıklı zayıflama yöntemleri ile ortadan kaldırılabilmektedir. Depo yağlar hedef alarak parçalanmasını ve bölgeden uzaklaşmasını sağlayan bu zayıflama tedavileri içerisinde enjeksiyon uygulamalarından yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı tekniklere kadar pek çok tedaviyi görmek mümkündür.

  Bölgesel İncelme

  Depo yağları parçalayan, cilt ve cilt altı dokularını yenileyerek sıkılaştıran ve daha dinamik vücut formunun oluşmasını sağlayan bu bölgesel zayıflama tedavileri öncesinde yağlanma probleminin altında yatan nedenleri, yağlanma derecesini ve problemli bölgelerin incelenmesini sağlayarak ihtiyaca uygun tedavi programının düzenlenmesini sağlamak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Bölgesel kilo problemine yol açan dirençli yağların parçalanmasında uygulanan bölgesel zayıflama tedavileri hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Bölgesel İncelme fiyatlar hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formun kullanabilirsiniz.

  Soğuk Lipoliz
  BENZER TEDAVİLER
  Soğuk Lipoliz
  Soğuk Lipoliz yeni nesil teknolojik sistem olup, depo yağları vakumlama özelliği ile dondurarak parçalayan ve bölgeden uzaklaştıran bir yöntemdir.

  Bölgesel İncelme Tedavileri İçerisinde Kullanılan Teknolojiler

  Bölgesel İncelme, selülit tedavisi, vücut sıkılaştırma ve vücut şekillendirme gibi pek çok alanda kullanılan bu teknolojiler, yağlanma probleminin ortadan kaldırılmasına yönelik uygulanan ve farklı etki mekanizmaları ile çalışan sistemlere sahiptir. Uygulama şekilleri ve metotları birbirinden farklı olan aşağıda listelenmiş olan bu teknolojilerin her birinin hedefi kilo problemine yol açan yağları parçalayarak bölgeden uzaklaştırmakken, aynı esnada cilt, cilt altı dokuları ve bağ dokularını da iyileştirerek istenilen formun yeniden kazanılmasına olanak sunmaktadır.

  • Soğuk Lipoliz
  • Kavitasyon
  • LPG
  • Elektroterapi
  • Lenf Drenaj
  • Velashape

  Soğuk Lipoliz

  Bölgesel İncelme uygulamaları içerisinde en etkili yöntemlerden biri olan Soğuk Lipoliz, yağ hücrelerini dondurarak parçalayan bir çalışma prensibine sahiptir. Yağ hücrelerini kontrollü soğutma sistemi ile donduran ve işlevsiz bir hale gelmesini sağlayan bu sistem sonrasında uygulama bölgesindeki depo yağların yapıları bozularak bölgeden uzaklaşmaktadır.

  Kavitasyon

  Kavitasyon, ultrasonik ses dalgaları ile etki eden bir sistemdir. Bu sistemde cilt altında birikmiş yağ dokusu ultrasonik ses dalgaları ile ısıtılarak parçalanması sonrasında yağlar sıvı bir form alarak bölgeden uzaklaştırılmakta ve Bölgesel İncelme etkisi ortaya çıkarmaktadır. Hem yağ dokularını hem de cilt altı dokularına etki eden bu sistem, yüksek ve ani basınç değişiklikleri ile yağ hücrelerinin duvarlarını tahrip edip sıvılaştırırken aynı esnada doku hücrelerini de aktive ederek hacmi azalan cilt dokusunun sağlığını da iyileştirmektedir.

  LPG

  Bölgesel zayıflama tedavisi içerisinde üstün etkili sonuçlara sahip olan ve pek çok hastada tercih edilen LPG, emme ve dönme haraketlerine sahip olan bir sistemdir. Vakumlama ve masaj etkisi ile cilt altı yağ dokularını hedef alan bu sistem, cilt ve cilt altı dokularına masaj yaparak problemli görünüme yol açan depo yağların yakımını hızlandırmaktadır.

  Elektroterapi

  Medikal estetik alanda ve ameliyatsız incelme tedavilerinde optimum başarı elde eden Elektroterapi, cilt altındaki yağ dokusuna pasif jimtastik etkisi ile ulaşan bir sistemdir. Lenfatik dolaşımı arttıran ve yağ yakım oranını hızlandıran bu işlem, kas noktalarına elektrodlar bağlanarak uygulanmaktadır. Kesintili akım şeklinde verilen elektroterapi, masaj etkisi ile dirençli yağların bölgeden uzaklaşmasını sağlayarak, dokulardaki dolaşımı arttırarak ve kasları güçlendirerek zayıflama tedavisinden istenilen yanıtların alınmasını sağlamaktadır.

  Lenf Drenaj

  Bölgesel İncelme, selülit tedavisi, ödem ve toksinlerin atılması gibi pek çok alanda kullanılan Lenf Drenaj, adından da anlaşılacağı üzere lenfatik sistemi drene eden ve lenf drenaj masajı ile uyarım yapan bir uygulamadır. Dokular arasındaki kanlanmayı arttıran ve yağ yakım hızını arttıran bu işlem, metabolizmayı da hızlandırarak bölgesel kilo problemini ortadan kaldırmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Bölgesel İncelme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button