Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Beslenme ve Diyet

Beslenme ve Diyet

  Beslenme ve Diyet; Kişiselleştirilmiş Beslenme ve Diyet programları uygulanan bölgesel zayıflama tedavilerinin desteklenmesi ve tedavinin etkinliğinin arttırılması amacı ile uygulanmakta olup, vücut analizi ve klinik değerlendirme öncesinde merak edilen Beslenme, Diyet ve Tedavi Planlaması Nasıl Oluşturulur? Kişiye Özel Beslenme Programı Nedir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücutta yanlış beslenme ve hareketsizlik sonucu ortaya çıkan kilo problemleri, günümüzde en yaygın görülen sağlık problemleri içerisinde yerini almaktadır. Günlük alınan enerjinin harcanan enerjiden fazla olması halinde oluşan bu kilo problemi, yağların depolanmasına ve bölgesel kilo problemlerinin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

  Vücut formunun, dinamiğinin ve sağlığının bozulmasına yol açan bu kilo sorunu, birtakım hastalıkların ortaya çıkmasına zemin hazırlarken aynı esnada estetik görünümünde deforme olmasına neden olabilmektedir. Bu aşamada uygulanacak Beslenme ve Diyet programları ile yalnızca vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminlerin, minerallerin, proteinlerin ve yağın alınması sağlanarak ideal forma kavuşulması ya da formun korunması sağlanabilmektedir.

  Beslenme ve Diyet

  Kişilerin en sağlıklı kilolarına kavuşmaları ve ideal kilolarını korumaları için Bölgesel Zayıflama tedavileri içerisinde kullanılan sağlıklı beslenmek için hazırlanan diyet programları öncesinde yağlanma derecesinin belirlenmesi, uygulanacak kombine tedavilere karar verilmesi ve özelleştirilmiş seans sürelerinin oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontör gerçekleştirebilirsiniz.

  Bölgesel kilo problemlerine, yağlanma derecelerine ve uygulanacak bölgesel zayıflama metoduna göre oluşturulan beslenme, diyet ve egzersiz programları hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da bölgesel zayıflama tedavilerinde kombine olarak uygulanan Beslenme ve Diyet fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Sağlıklı Zayıflama
  BENZER TEDAVİLER
  Sağlıklı Zayıflama
  Sağlıklı Zayıflama alanında uygulanan yöntemler bölgesel kiloya neden olan dirençli yağların bölgeden uzaklaştırılması amacı ile kullanılan tedavilerdir.

  Beslenme ve Diyet Programları Nasıl Oluşturulur?

  Bölgesel zayıflama tedavisi içerisinde uygulanan her bir metot yaş, cinsiyet, yağlanma derecesi, metabolizma hızı, kilo ve daha pek çok parametre göz önünde bulundurularak uygulanmaktadır. Uygulanan bu metotların her birinin etkinliğinin arttırılması ve elde edilen optimum sonucun korunması için Beslenme ve Diyet programları ile desteklenmesi gerekmektedir.

  Bölgesel zayıflama tedavilerinden alınacak yanıtların başarısında önemli rol oynayan ve tedaviyi destekleyen bu sağlıklı beslenme programları kişilerin bölgesel kilo problemlerine, yağlanma derecelerine, boy ve kilo indekslerine göre kişiye göre hazırlanmaktadır. Her bir hastanın metabolizma hızından kilo verme hızına kadar incelenerek hazırlanan bu beslenme programları bölgesel zayıflama tedavilerinin etkinliğini arttıran ve hatta seans sayılarını azaltan etkiler ortaya çıkarmaktadır.

  Bölgesel Zayıflamada Kişiye Özel Beslenme Programları

  Bölgesel Zayıflama tedavileri içerisinde önemli bir basamağı oluşturan Beslenme ve Diyet programlarında öğünlerin düzenli ve önerilen oranlarda tüketilmesinin altı çizilmelidir. Vücudun ihtiyaç duymuş olduğu tüm besin öğelerini içerisinde barındıran ve kişilerin sağlıklı beslenmesi için hazırlanan bu programlar ilk olarak yağ yakım hızının arttırılması ve yağların depolanmasının önüne geçilmesi amacı ile uygulanmaktadır.

  Önerilen beslenme programının dışına çıkılması sağlıksız kilo vermeye ve hatta diyet programı sonrasında kişinin daha fazla kilo almasına neden olabilmektedir. Bazı sağlıksız diyet programlarında yağ yakımı yerine kas kaybı da ortaya çıkabilmektedir. Bunun sonucunda da halsizlik ve yorgunluğa eşlik eden sağlıksız bir durum kendini gösterebilmektedir.

  Yağlanma bölgesine ve yağlanma derecesine uygun yani hedefe yönelik uygulanan bölgesel zayıflama tedavisi uygulamalarından daha fit ve sıkı bir görünüm ile olumlu yanıt almak için Beslenme ve Diyet programlarını kombine olarak sürdürmek dirençli yağ olarak adlandırılan bölgesel kiloların yakım hızını da arttırmaktadır. Bu nedenle sağlıklı, formda ve kalıcı bir görünüm için kişiye özel hazırlanan bu diyet programlarına özen gösterilmesi gerekmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Vücut Şekillendirme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button