Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Antiaging Tedavileri

Antiaging Tedavileri

  Antiaging Tedavileri; En yaygın tercih edilen cilt uygulamalarından Antiaging Tedavileri genetik ve çevresel faktörlerin yol açtığı cilt ve cilt altı problemlerinin önlenmesi ve geciktirilmesi için yapılan prosedürler olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Antiaging İşlemler Nelerdir? Nasıl Uygulanır? Etkinlikleri ve Kalıcılığı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Koruyucu ve önleyici Antiaging Tedavileri; genetik ve çevresel faktörlerin neden olduğu cilt ve cilt altı deformasyonlarının önüne geçilmesi ve yavaşlatılması amacı ile uygulanan medikal estetik tedavileri kapsamaktadır. Yaşlanma karşıtı bu tedaviler, cildin ihtiyacı olan etkiyi sağlayarak cilt dokusunun tüm katmanlarını desteklemektedir.

  Mimik kırışıklıkları, cilt lekeleri, renk tonu eşitsizlikleri, matlık, göz altı morlukları, elastikiyet kayıpları, gevşeme ve sarkma gibi pek çok cilt probleminde etkinliğini gösteren bu antiaging uygulamalar, yaşa ve cildin ihtiyacına göre uygulanmaktadır. Bunun sonucunda da görülen bir cilt problemine karşı koruyucu önlem alınmış olunmaktadır.

  Antiaging Tedavileri

  Yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesi, cilt katmanlarındaki hasarların onarılması ve cilt dokusunun desteklenmesi amacı ile uygulanan antiaging tedaviler öncesinde cilt problemlerinin tespit edilmesi ve özelleştirilmiş tedavi planlaması ile maksimum sonuçların elde edilebilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Cilt sağlığını yeniden kazandırarak yaşlanma karşıtı önlem alınmasına olanak sunan tedavilerimiz hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Antiaging Tedavileri fiyatlarını öğrenmek için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Mantis MR ile Antiaging
  BENZER TEDAVİLER
  Mantis MR ile Antiaging
  Mantis MR ile Antiaging fibroblastik aktiviteyi arttırarak hücreleri uyarıp daha sağlıklı cilt dokusu ortaya çıkaran bir cilt gençleştirme tedavisidir.

  Anti – Aging Tedavi Yöntemleri

  Genetik ve çevresel faktörlerin cilt ve cilt altı dokusunda oluşturmuş olduğu hasarların önlenmesi, cilt ve doku hücrelerinin sağlının yeniden kazandırılarak daha dinamik bir cilt formunun oluşturulması amacı ile uygulanan anti aging uygulamalar, yaşlanmayı geciktirici etkilere sahip olmakla birlikte elde edilen optimum sonucun korunmasını sağlamaktadır.

  Bu amaçla uygulanan Antiaging Tedavileri, farklı etkenler ve farklı etkiler ile farklı cilt problemlerinde maksimum sonuç alınmasına olanak sunmaktadır. Her hastaya ve her cilt problemine farklı tedavi planlaması yapılmasına olanak sunan bu tedaviler içerisinde aşağıda da görüldüğü gibi yeni nesil teknolojik sistemlerden enjeksiyon uygulamalarına kadar pek çok işlemi görmek mümkündür.

  PRP Tedavisi ile Cilt Yenileme ve Antiaging

  Kanın trombositten zengin plazma sıvısının kullanılmış olduğu PRP enjeksiyon tedavisi, anti – aging tedaviler içerisinde en yaygın ve en sık kullanılan işlemdir. En doğal antiaging tedavisi olarak adlandırılan bu işlem, hasarları dokuların onarım sürecini başlatan ve yaraların iyileşme sürecinde rolü olan büyüme faktörlerinin cilt altına enjekte edilmesi esasına dayanmaktadır.

  İnce uçlu iğneler aracılığı ile cilt altına enjekte edilen plazma sıvısı ile cilt hasarlarının onarıldığı bu tedavi uzun ve kalıcı etkiler ile cilt ve cilt altı dokularını doğal bir yolla yeniden yapılandırarak, canlandırmaktadır. Bunun sonucunda da yenilenmiş ve gençleşmiş bir cilt ile yaşlanma karşıtı önlem alınmasına olanak sunmaktadır.

  Gençlik Aşısı ile Antiaging

  Gençlik aşısı serumu olarak da adlandırılan ve Antiaging Tedavileri içerisinde maksimum etkilere sahip olan bu tedavide, cildi gençleştirme etkisine sahip olan hyalüronik asitten yararlanılmaktadır. Bir enjeksiyon uygulaması olan bu işlemde, cildin ihtiyacı olan ürün ve formülasyonların cilt altına enjekte edilerek kaybedilen besinlerin, vitaminlerin ve diğer minerallerin yeniden kazanılması ve doku hücrelerinin aktive edilmesi sağlanmaktadır.

  Fokuslu Ultrason ile Antiaging

  Yeni nesil teknolojik sistemler içerisinde yer alan ve Antiaging Tedavileri içerisinde etkinliğini kanıtlayan Fokuslu Ultrason teknolojisi, taşıyıcı cilt dokularına odaklanmış ses dalgaları göndererek cildin en alt katmanından en üst katmanına kadar uyarıcı etkisi bulunan bir sistemdir.

  Ultrason ile elde edilmiş ses dalgalarının cilt katmanlarında oluşturmuş olduğu ısı etkisi ile odaklanmış doku hasarları oluşturan ve dokunun kendi kendini iyileştirme mekanizmasını harekete geçiren bu işlem sonrasında cilt yüzeyinde belirgin bir toparlanma ve yukarı kalkma etkisi oluşmaktadır. Ayrıca doku hücrelerini aktive etmesi nedeni ile yeni hücrelerin üretimini de tetikleyerek cilt kalitesini arttırmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Antiaging Tedavileri Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button