Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Lazer Epilasyon Fiyatları

  Merhaba EsmerLife Polikliniği Fiyat Talep Formunu Doldurarak Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

  ADINIZ SOYADINIZ(gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefon (gerekli)

  Bayanlar İçin

  Tüm Vücut Bayan
  Tüm Bacak Bayan
  Alt Bacak Bayan
  Üst Bacak Bayan
  Tüm Kol Bayan
  Yarım Kol Bayan
  Kol Altı Bayan
  Genital Bölge Bayan
  Bikini Bayan
  Göbek Bayan
  Sırt Bayan
  Göğüs Arası Bayan
  Göğüs Ucu Bayan
  Yüz Bayan
  Bıyık Bayan
  Çene Bayan

  Erkekler İçin
  Sakal Üstü Erkek
  Kulak Erkek
  Boyun Erkek
  Ense Erkek
  Kaş Erkek
  Tüm Sakal Erkek
  Tüm Kol Erkek
  Yarım Kol Erkek
  Göğüs Erkek
  Sırt Erkek

  Ek Olarak Eklemek İstedikleriniz Varsa

  Her türlü estetik tedaviyi vermeye tam yetkisi olan Özel EsmerLife Polikliniğimiz tarafından hem erkek, hem kadın hastalara bir takım tedaviler uygulanmaktadır. Uygulanmakta olunan bu tedaviler arasında belirli bölgeleri etkileyen veya belirli hastalığa sahip kişiler için özel olarak oluşturulmuş tedaviler bulunmaktadır. Bu tedaviler genel olarak uzman ekibimizin yoğun çalışmaları sonucunda oluşturulmuş ve uygulanıp test edilmiştir.

  Kliniğimizde uygulanmakta olunan hiçbir tedavinin çok büyük bir yan etkisi olmamaktadır. Ayrıca kliniğimizde uygulanan tedaviler arasında bulunan tedavilerden hiçbirinde cerrahi girişim işlemi de olmamaktadır. Cerrahi girişim olmadan uygulanmakta olunan tedaviler hem daha güzel görünmekte hem de daha hızlı bir etki göstermektedir. Ayrıca cerrahi girişim olmadan uygulanmakta olunan tedavilerde hiçbir büyük sorun yaşanmamaktadır. Kişilerin psikolojik olarak da korkmasını gerektirecek hiçbir durum olmamaktadır. Kişiler tedavilere gelirken çok daha bilinçli ve korkusuz gelmekte ve seansları bittikten sonra da sosyal yaşamlarına başarılı bir şekilde geri dönebilmektedir.

  Kliniğimizde uygulama yaptırmak isteyen ve fiyat almak isteyen hastalar için bu sayfamızda yer alan formlar yeterli olmaktadır. Ancak en net geri dönüş muayene sonrasında verilecek olup, kişilerin daha hızlı şikayetlerinden kurtulmaları için işlemler yapılmaktadır. Fiyat belirlenirken birçok farklı madde incelenmekte ve ona göre bir sonuç hastalara söylenmektedir. Aşağıda bulunmakta olan formlardan yeterli bilgiyi almak ve sorunsuz bir şekilde tedavinizi olmak için doldurulması gereken yerleri eksiksiz doldurmalı ve hastalıklarınız hakkında detaylı bir şekilde bilgi vermeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemler sonucunda ise sizin iletişim adreslerinize aynı gün içerisinde fiyat bilgisi ve tedavi bilgileri iletilecektir. Fiyat formunda birçok tedavinin ismi verilmiştir. Sizlerde bu tedavilerden ihtiyacınız olanları seçerek fiyat belirtme işlemlerimizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

  Örneğin Lazer Epilasyon Fiyatları; Bu tedavide asıl amaç istenmeyen tüy ve kılları ömür boyu kalıcı olacak şekilde vücuttan uzaklaştırmaktadır. Vücuttan ayrılan kıl ve tüylerin bir daha çıkmaması için ise kıl köklerine bir takım zararlar verilmektedir. Böylece vücutta bir daha tüy ve kıl gibi istenmeyen olaylar asla seyretmemektedir. Fiyat sorma formumuzda bulunan bu konunun altında başta kadınların hangi bölgelerine işlem yaptıracakları sorulmaktadır. Lazer epilasyon oldukça geniş bir tedavi olmasından dolayı bu tedavi; tüm vücuda, sadece bacaklara, alt ve üst bacaklara ayrı ayrı olarak, tüm kola ya da yarım kola, koltuk altına ,genital bölgeye, bikini bölgesi ya da göbek bölgesine, sırta veya göğüs arasında kalan bölgeye, göğüs uçlarına, yüze, bıyık ve çene bölgesine uygulanabilmektedir. Bu kadar geniş olan bu tedavi yönteminde hastalar ya küçük bir bölgeyi seçebilir ya da tüm vücudu seçerek işlemi yaptırabilmektedir. Bu nedenle de fiyatlar arasında gerek seans sayısı gerekse de kullanılacak malzeme sayısı etkilendiğinden dolayı fiyatlarda yükselme ya da alçalma olabilmektedir.

  Yukarıda saymış olduğumuz tedaviler kadınları etkileyen tedavilerden sadece birisiydi. Fiyat almak amacıyla örnek olması için oluşturduğumuz bu formlarda erkekler için de özel bir alan oluşturduk. Erkek hastalarımızdan da lazer epilasyon yaptırmak isteyen oldukça fazla hastanın olduğunu ve bu güne kadar yüzlerce erkek hastaya uygulama yapıldığını söylemek oldukça normal olacaktır. Birçok erkek tüylü ve kıllı olmanın onlara bir zararı olmadığını düşünseler de hiç azımsanmayacak bir kesimde tüy ve kıllarından şikâyetçi olabilmektedir. Bu durumda gayet normal olmaktadır. Kişilerin iş yaşamları ve bakımlı olmalarına göre lazer epilasyon yaptırıp yaptırmayacakları arasında değişiklikler olabilmektedir. Lazer epilasyon tedavisi ile birlikte erkek hastalar; sakal üstü, kulak, boyun, ense, kaş, tüm sakal, tüm kol, yarım kol, göğüs ve sırt bölgelerine lazer epilasyon yaptırabilir ve sonsuza dek kıl ve tüylerinden kurtulabilir.

  Sizlerde kendinize bakmayı seviyor, daha modern ve güzel gözükmek istiyorsanız EsmerLife hizmetlerini tercih edebilir ve çok daha kaliteli bir yaşam için ilk adımı atabilirsiniz. Daha kaliteli ve güzel bir yaşam için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve bizden yardım almak olacaktır. Aşağıda bulunmakta olan formları doldurarak sizlerde başarılı ve sorunsuz bir şekilde fiyat tekliflerini alabilir ve ona göre kararınızı verebilirsiniz. Fiyat teklif formunu doldurduktan çok kısa bir süre sonra bizlere vermiş olduğunuz iletişim adreslerinden bilgilendirilmek üzere aranacaksınız.

   

  Call Now Button