Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği

Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği

  Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği; Cerrahi herhangi bir prosedür gerektirmeyen ve en sık tercih edilen Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği cilt yenileme ve gençleştirme etkinliğiyle kaş düşüklüğünü ortadan kaldıran cilt germe tedavilerini içermekte olup, cilt analizi, yüz analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Ameliyatsız Kaş Kaldırma Yöntemleri Nelerdir? Hangi Yöntemler Kullanılır? ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genetik faktörler, iç ve dış etkenler ile birlikte kronolojik yaşlanma yüzün üst bölümünde belirginleşen cilt sorunları gözlemlenmektedir. Alın, göz çevresi ve kaşlarda oluşan bu cilt sorunları K-kaşların doğal formunun yanı sıra yaşlanma etkileri ile daha yorgun, mutsuz ve yaşlı bir ifade oluşmasına neden olmaktadır. Estetik açıdan sorun oluşturan bu ifade kaybı kişilerin psikolojik sorunlar yaşamasına da zemin hazırlamaktadır.

  Kaşlarının genel formunun beğenilmemesi ya da zamanla oluşan cilt sarkması sorununun eşlik ettiği kaş düşüklüğü problemini gidermek için pek çok cerrahi ve medikal estetik uygulama bulunmaktadır. Ancak cerrahi cilt germe operasyonlarının beraberinde getirdiği anestezi ve komplikasyon riskleri olmadan Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği ile daha pratik ve minimal iyileşme süreci ile sonuç alınabilmektedir.

  Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği

  Ameliyatsız kaş kaldırma yöntemleri herhangi bir cerrahi prosedüre ihtiyaç duyulmadan ve sosyal yaşamı etkilemeden maksimum etkiler ortaya çıkaran teknikleri ve uygulamaları içermektedir. Kaş formunun ve şeklinin neden olduğu estetik kaybı ve ifade bozukluklarını düzenleyen bu işlemler öncesinde etkin ve ideal tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak klinik muayene gerçekleştirebilirsiniz.

  Enjeksiyon uygulamalarından minimal invaziv işlemlere hatta yeni nesil teknolojik cihazların kullanıldığı kaş kaldırma ve cilt germe yöntemleri hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fransız Askısı
  BENZER TEDAVİLER
  Fransız Askısı
  Fransız Askısı diğer adı ile Dinamik Yüz Askılama kırışıklık ve sarkma gibi problemlerde esnek medikal iplerin kullanıldığı bir cilt germe tedavisidir.

  Ameliyatsız Kaş Kaldırma Tedavileri Nelerdir?

  Cilt yenileme ve gençleştirme etkinliği ile kaş düşüklüğü problemini germe etkisi ile ortadan kaldıran Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği yöntemleri içerisinde pek çok metot ve teknik bulunmaktadır. Enjeksiyon uygulamaları, minimal invaziv işlemler ve yen nesil teknolojik cihazların kullanıldığı bu ameliyatsız kaş kaldırma tedavileri cildin ihtiyacına ve tedaviden beklenilen etkiye göre kişisel planlanarak tek başına ya da kombine olarak uygulanmaktadır.

  Ameliyatsız İple Kaş Kaldırma Yöntemi

  Günümüzde en çok tercih edilen iple kaş kaldırma estetiği bir cilt germe tedavisidir. Çözünebilir özellikteki iplerin cilt ve cilt altında oluşturmuş olduğu lifting etkisi sayesinde kaşlar istenilen gerginlikte asılırken göz çevresi ve alın bölgesindeki kırışıklıklar da belirgin seviyede azalmaktadır.

  Herhangi bir cerrahi kesi ya da dikişin bulunmadığı bu pratik iple cilt germe tekniğinde kullanılan iplikler cilt yüzeyinde germe ve sıkılaştırma etkisi gösterirken cilt altında kollajen üretimini tetiklemektedir. Kalıcı etkili bir işlem olmamasının yanı sıra iplerin çözünmesi ile birlikte dokunun kendi onarım sürecini aktive etmeye devam etmektedir. Bu aktivite ile doku hücrelerinde onarım ve iyileşmeyi destekleyerek cildi yenilemektedir.

  Botoks ile Ameliyatsız Kaş Kaldırma Yöntemi

  Botoks ile Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği en sık tercih edilen işlemlerden bir tanesidir. Kişinin kaş formunun tasarlanması ile doğru ve küçük dozlarda uygulanan bu enjeksiyon işlemi, kaşlardaki bozulmayı ve düşüklüğü etkin bir şekilde gidermektedir. Minimal dozlarda ifade kaybı oluşturmadan cilt problemlerine neden olan kasları hedef alarak uygulanan bu enjeksiyon uygulaması kaşın düşmesine neden olan alanlara ince uçlu iğneler aracılığı ile yapılan botoks enjeksiyonu ile gerçekleştirilmektedir. Kalıcı etkili bir işlem olmayan botoks tedavisi sonrasında kaşların konumunun ve şeklinin korunması için enjeksiyonun etkinlik süresi sonunda tekrar edilmesi önerilmektedir.

  Fokuslu Ultrason Hifu ile Ameliyatsız Kaş Kaldırma

  Ultherapy Hifu yani Fokus Ultrason teknolojisi yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrasound enerjisinin bulunduğu yeni nesil bir teknolojik sistemdir. Cilt germe tedavilerinde ve Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği işlemlerinde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran Fokus Ultrason ile Cilt Germe sistemi, cildin 4.5 mm derinliğine ulaşarak herhangi bir komplikasyon etkisi oluşturmadan doku hücrelerini yenilemekte ve aktive etmektedir. Sistemde kullanılan elektronik ses dalgaları sayesinde cilt altında kontrollü ısı artışı sağlayan bu teknoloji seanslar sonunda dokuların kendi kendini iyileştirme mekanizmasını çalıştırarak germe ve sıkılaştırma etkisi göstermektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button