Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Ameliyatsız Göbek Eritme

Ameliyatsız Göbek Eritme

  Ameliyatsız Göbek Eritme; Son dönemde yaygın olarak tercih edilen Ameliyatsız Göbek Eritme lokalize yağları hedef alan en gelişmiş sistemler ve enjeksiyon uygulamalarının bulunduğu ameliyatsız incelme tedavileri olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Göbek Eritme Tedavileri Nelerdir? Hangi Yöntemler Kullanılır? ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücuttaki yağ oranının artması sonucunda vücudun farklı bölgelerinde farklı yoğunluklarda oluşan bölgesel kilolar vücut şeklinin ve genel görünümün bozulmasına neden olmaktadır. Bölgesel kilo olarak adlandırılan bu artan yağlanmalar vücudun herhangi bir bölgesinde artan kilo olarak ifade edilebilmektedir. Bu farklı yoğunluklardaki yağ hücreleri diyet ve yüksek eforlu egzersiz programları ile azaltılabilirken dirençli depo yağlarda olumlu yanıt alınamamaktadır.

  Yüksek eforlu fiziksel aktivitelere ve beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesine direnç gösteren bu lokalize yağlar genel görünümü ve vücut estetiğini bozarken aynı anda beden sağlığını da tehdit etmektedir. Özellikle göbek bölgesinde oluşan lokalize yağlanmalar ciddiye alınması ve geciktirilmeden çözümlenmesi gereken ciddi hastalıklara ve metabolik sendromlara yol açmaktadır. Bu nedenle bölgesel zayıflama tedavileri tercih edilerek lokalize yağların göbek bölgesinden ulaştırılması sağlanarak hem beden sağlığı hem de estetik görünüm yeniden kazanılabilmektedir.

  Ameliyatsız Göbek Eritme

  Vücutta farklı yoğunluklarda bulunan yağ hücrelerini hedef alarak cerrahi ya da ameliyatsız bölgesel incelme yöntemleri ile göbek bölgesindeki yağlanma problemi çözümlenebilmektedir. Ancak cerrahi müdahalelerin ve anestezinin taşımış olduğu riskler nedeni ile bölgesel kilo problemi yaşayan pek çok kadının ve erkeğin Ameliyatsız Göbek Eritme tedavileri ve metotlarını tercih ettiğini ifade edebiliriz.

  Lokal kilolar için kullanılmakta olan ameliyatsız bölgesel zayıflama tedavileri yeni nesil teknolojik sistemlerden enjeksiyon uygulamalarına kadar pek çok teknolojiyi ve tekniği içerisinde bulundurmaktadır. Dirençli depo yağlarını derecelerine ve dirençlerine göre hedef alarak lenfatik dolaşımla vücuttan atılımını gerçekleştiren bu tedaviler öncesinde en etkin ve kişisel metodun oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi yaptırabilirsiniz.

  Vücutta yağ tabakasının ve fazla kilonun yoğunlaştığı bölgeyi hedef alarak yağ hücrelerinin ölümünü gerçekleştiren ve cilt altı katmanlarında fibroblastik aktiviteyi hızlandırarak cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirme etkinlikleri gösteren göbek eritme tedavileri hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Ameliyatsız Göbek Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Bölgesel İncelme
  BENZER TEDAVİLER
  Bölgesel İncelme
  Bölgesel İncelme fazla yağ birikiminin ve selülit probleminin azaltılması veya ortadan kaldırılması amacı ile uygulanan yöntemleri içeren uygulamalardır.

  Ameliyatsız Göbek Eritme Tedavileri

  Cerrahi kesi, dikiş, yatış süreci ya da anestezinin içerisinde barındırdığı komplikasyon risklerini taşımayan Ameliyatsız Göbek Eritme tedavileri tek seans ya da seanslar halinde işlem olanağı sunan en gelişmiş teknolojik cihazların ve enjeksiyon yöntemlerinin bulunduğu tedavi protokolleridir. Özelleştirilmiş planlamalar ile somut, ölçülebilir ve kalıcı etkili sonuçlar ortaya çıkaran ameliyatsız bölgesel incelme yöntemleri aşağıda yer almaktadır.

  Mezoterapi ile Ameliyatsız Göbek Eritme

  Ameliyatsız Göbek Eritme tedavisi içerisinde kullanılan Mezoterapi akupunktura benzeyen bir teknikle uygulanan mikroenjeksiyon işlemidir. Vitamin, mineral, aminoasit, enzimler, yağ yakıcı ilaçlar ve daha pek çok etken maddenin göbek bölgesindeki lokalize yağların direncine ve yağlanma derecesine göre tasarlanması sonucunda cilt altına ince uçlu mikroenjeksiyon iğneleri ile enjekte edilmesi esasına dayanan bir prosedürdür.

  Enjekte edildiği bölgelerde yağ hücrelerinin yapılarını bozarak yakımını sağlayan gösteren bu işlem, aynı anda cildin ihtiyaç duyduğu etken maddelerin de kullanılması nedeni ile kollajen ve elastin hücrelerinin aktivitesini da hızlandırmaktadır. Bağ ve destek dokuların onarılmasını da sağladığı için bölgesel incelme sonrasında cilt elastikiyetini yeniden kazandırarak sıkılaşma sağlamaktadır.

  Soğuk Lipoliz ile Ameliyatsız Göbek Eritme

  Dondurarak zayıflatma olarak adlandırılan Soğuk Lipoliz teknolojisi göbek bölgesinde direnç gösteren kilolarda tercih edilen en popüler yöntemlerden bir tanesidir. Göbek bölgesindeki fazla kiloları sistemdeki özel başlık sayesinde vakumlayarak ani sıcaklık değişimi ile düşen ısı ile yağların kristalleşmesini ve yağları apoptoza (programlanmış hücre ölümü) uğratarak lenfatik drenaj ile atılımını sağlamaktadır. Ayrıca ani ısı değişimi cilt katmanlarında hücresel düzeyde onarım mekanizmasını çalıştırdığı için göbek bölgesinde çökme oluşmadan incelme ve vücut şekillendirme etkisi oluşturmaktadır.

  LPG ile Ameliyatsız Göbek Eritme

  Ağrısız acısız Ameliyatsız Göbek Eritme tedavisi yöntemlerinden biri olan LPG teknolojisi, cilt ve cilt altı katmanlarında negatif basınç etkisi oluşturan bir vakumlu masaj tekniği ile uygulanmaktadır. Vakumlama sistemi ile göbek bölgesinde derinlemesine bir masaj etkisi yaratarak yağ yoğunluklarının hareketlenmesini sağlayan bu işlem, emme ve dönme hareketleri ile lokalize yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı olmaktadır. Aynı anda motorize rulmanların ciltteki hareketliliği ile ciltte fibroblastik uyarılımı aktive etmektedir. Lenf drenaj aracılığı ile göbek bölgesinin incelmesi sonrasında bu aktivite gevşek cilt dokusunu toparlamakta ve sıkılaştırmaktadır.

  Kavitasyon ile Ameliyatsız Göbek Eritme

  Bölgesel zayıflama, selülit tedavisi ve vücut şekillendirme etkinliği bulunan Kavitasyon sistemi, göbek bölgesindeki yağlanma problemlerinde ölçülebilir ve gözlemlenebilir sonuçlar ortaya çıkaran başarılı bir Ameliyatsız Göbek Eritme yöntemidir. Ultrasonik ses dalgalarının kullanıldığı bu tedavi yağ hücrelerinin kontrollü olarak hasara uğratılmasını sağlamaktadır. Böylece güçlü ultrason dalgaları ile cerrahi bir prosedür olmadan bölgesel kilo problemlerini çözüme kavuşturmaktadır. Aynı zamanda ultrasonik ses dalgalarının cilt katmanlarındaki olumlu aktivitesi ile cilt yenileme etkinliği açığa çıkmakta ve gevşeyen cildi sıkılaştırarak şekillendirmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ameliyatsız Göbek Eritme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button