Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Ameliyatsız Gıdı Estetiği

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği; Cerrahi ameliyatlara alternatif olan ve etkin sonuçlar ortaya çıkaran Ameliyatsız Gıdı Estetiği depo yağları bölgeden parçalayarak uzaklaştıran, sarkmış yada gevşemiş cilt dokusunun yenileyerek sıkılaştıran tedaviler olup, yüz analizi, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Gıdı Estetiği Nedir? Ameliyatsız Yöntemler Nelerdir? ve Nasıl Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Yaşlanma, genetik faktörler, kilo ya da aşırı kilo kayıpları gibi unsurlar yüz formunu şekillendiren çene bölgesinde bir takım estetik sorunların oluşmasına yol açabilmektedir. Özellikle çene bölgesinde yağ birikimi ya da cilt sarkması şeklinde ortaya çıkan bu tip sorunlar gıdı olarak adlandırılan istenmeyen doku olarak ifade edilebilmektedir.

  Gıdı sorununun temelinde bulunan yağ birikiminin bölgeden uzaklaştırılması ve belirgin hatlara sahip bir çene fomunun oluşması amacı ile estetik cerrahi alanında tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Ancak son yıllardan cerrahi operasyonlara ihtiyaç duyulmadan bu bölgedeki yağ birikimi başta olmak üzere cilt sarkması ve elastikiyet kayıpları gibi sorunlar kesisiz, dikişsiz ve iyileşme süreci olmadan ortadan kaldıralabilmektedir.

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği gıdı problemine yol açan birikmiş yağların bölgeden parçalanarak uzaklaştırılması, sarkmış ya da gevşemiş cilt dokusunun yenilenerek sıkılaşması amacı ile uygulanan medikal estetik tedavileri kapsamaktadır. Bu amaçla cerrahi ameliyatlara alternatif olarak uygulanan gıdı estetiği tedavilerimiz öncesinde; gıdı oluşumunun altında yatan faktöre ve derecesine uygun özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Ameliyatsız gıdı toparlama estetiği hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Ameliyatsız Gıdı Estetiği fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Çene Dolgusu
  BENZER TEDAVİLER
  Çene Dolgusu
  Çene Dolgusu yüz konturunu oluşturan ve yüz formunu oluşturan alanlardan olması nedeni ile çene dolgusu,en sık tercih edilen uygulamalar arasındadır.

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği Amaçları

  Çene altı bölgesine; yağlanma, sarkma, cilt elastikiyetinin azalmasına bağlı gelişen gevşemeler ve bunun sonucunda ortaya çıkan cilt katlanmaları gibi yüz ovalini bozan problemlerin ameliyatsız, kesisiz ve dikişsiz olarak medikal estetik tedavileri içerisinde kullanılan yeni nesil teknolojiler ve enjeksiyon uygulamaları ile iyileştirilerek daha estetik bir görünümün kazanılması amacı ile uygulanmaktadır.

  Ameliyatsız Gıdı Estetiğinde Kullanılan Yöntemler

  Gıdı Estetiği içerisinde kullanılan yöntemler ve medikal teknikler, söz konusu gıdı probleminin altında yatan faktörler incelenerek ve analiz edilerek tercih edilmekte ve uygulanmaktadır. Fazla yağ birikimi, gıdı bölgesindeki kas dokusu ve bağ dokusu sorunları, cilt sarkması ve diğer cilt altı sorunları gibi parametreler bu analizde dikkat edilen önemli parametrelerdir. Böylece aşağıda yer alan yöntemler ışığında daha etkin uygulama ile başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

  Yukarıda yer alan bu uygulamalar ameliyatsız gıdı toparlama, gıdı sıkılaştırma, gıdı eritme, gıdı germe ve gıdı düzeltici etkileri olan oldukça konforlu ve basit işlemlerdir. Her bir tedavinin etkinliği, uygulama şekli ve etkinlik süresi birbirinden farklı olup, üstün etkili başarılar ile probleme etki ederek gıdı problemini gidererek yüz ovalinin daha dinamik bir görünüme sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte cilt altı dokularının sağlığını yeniden kazanmasına olanak sunan bu uygulamalar cilt gençleştirici etkisinin yanı sıra gıdı problemini giderirken aynı esnada yaşlanma ile ortaya çıkabilecek deformasyonların da yavaşlamasını sağlamaktadır.

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği Avantajları

  Estetik cerrahi uygulamalara alternatif olarak kullanılan Ameliyatsız Gıdı Estetiği yöntemlerinin en belirgin ve en önemli avantajı cerrahi operasyonların beraberinde getirmiş olduğu kesi, dikiş ya da iyileşme süreci olmamasıdır. Oldukça kısa zamanlarda ve konforlu bir şekilde uygulanabilen bu tedaviler sonrasında sosyal ve profesyonel hayata hemen dönmek mümkündür. Ayrıca yine cerrahi bir işlem olmaması sebebi ile komplikasyon ya da endikasyon riski de taşımaması en belirgin avantajları arasında sayılabilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button