Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Ameliyatsız Cilt Germe

Ameliyatsız Cilt Germe

  Ameliyatsız Cilt Germe; Cerrahi prosedürlere alternatif olan ve oldukça yaygın olarak tercih edilen Ameliyatsız Cilt Germe, cilt ve cilt altı dokusunun elastikiyetini yeniden kazandırmak ve cildi gergin görünüme kavuşturmak amacıyla yapılan prosedürler olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? ve Kalıcılığı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Cildimiz, yaş almaya başladıkça yer çekimine meydan okuyamaz ve zaman içerisinde cilt sarkmaları oluşmaya başlar. Estetik açıdan kötü bir görünüme sebep olan cilt sarkması, günümüz teknolojileri sayesinde bıçak altına yatmaya gerek kalmadan düzeltilebiliyor. Kliniğimizde de, cilt sarkması problemi yaşayan hastalarımıza Ameliyatsız Cilt Germe imkânlarını sunmaktayız.

  Ameliyatsız Cilt Germe

  Ameliyatsız Cilt Germe işlemleri, herhangi bir cerrahi müdahale yapılmadan deri üzerinde meydana gelen sarkmayı ortadan kaldıran işlemlerdir. Bu işlemler, cilt tipine ve diğer birçok değişkene göre farklı yöntemlerle uygulanmaktadır.

  Kliniğimizde; İple Yüz Germe, Örümcek Ağı Estetiği, Ameliyatsız Burun Estetiği, Ameliyatsız Gıdı Estetiği, İple Burun Kaldırma, Cilt Germe Tedavisi, Fokuslu Ultrasonla Yüz Germe ve Hifu ile Cilt Germe kapsamında uyguladığımız ameliyatsız yüz germe uygulamalarıdır. Cilt tipiniz ve probleminize bağlı olarak, kliniğimizdeki en uygun yöntem belirlenerek tedavinize başlanmaktadır.

  Hifu ile Cilt Germe
  BENZER TEDAVİLER
  Hifu ile Cilt Germe
  Hifu ile Cilt Germe tedavisi odaklanmış ses dalgalarının kullanıldığı medikal estetik bir ameliyatsiz cilt sıkılaştırma, toparlama ve gençleştirme yöntemidir.

  İple Yüz Germe

  Cilt altına yerleştirilen küçük iğneler eşliğinde, özel ipler sayesinde cildin kaldırılmasıdır. Bu işlemde yalnızca cildin sarkma problemi değil, cilt kırışıklıkları problemi de ortadan kaldırılmış olunur.

  Örümcek Ağı Estetiğ

  Cerrahi işlemlerde kullanılan polidiaksanon iplerin, ince ve küçük iğneler eşliğinde derinin uygun bölgelerine örümcek ağı işler gibi takılması prensibine dayanır. Cildin gergin bir görünüme getirilmesi sağlanırken aynı zamanda kaybedilen kolajenin de yeniden yerine getirilmesi sağlanır.

  Ameliyatsız Burun Estetiği

  Ameliyatsız Cilt Germe işlemi içerisinde bulunan burun estetiği, burnunda ufak değişiklikler yapmak isteyen hastalarımız tarafından tercih edilmektedir. Özellikle burun köprüsüne uygulanan dermal dolgudur. Kısa sürede tamamlanan bir işlem olup, birkaç sene sonra tekrarlanması gerekebilen bir uygulamadır.

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği

  Cilt sarkmalarında en çok sorun yaşanan bölgelerden biri de, gıdı bölgesidir. Bu bölgede meydana gelen fazla yağlanma, yaş alma ve ciltte meydana gelen deformelerden dolayı meydana gelir. İçeriğinde deoksikolik asit bulunan iğne, sorunlu bölgeye enjekte edilir. Bu enjeksiyon, o bölgedeki yağların yakılmasını ve gıdı problemi oluşturan yağların azaltılmasını sağlar.

  İple Burun Kaldırma

  İple Burun Kaldırma daha çok burun ucu düşmesi problemi yaşayanlar tarafından tercih edilir. Lokal anestezi ile tamamlanan işlemde, herhangi bir ağrı ya da morarma meydana gelmez. Cilt üzerine özel iğnelerle girilir ve bu iğnelere bağlı olan iplerle burnun kaldırılması sağlanır.

  Cilt Germe Tedavisi

  Cilt germe tedavisi, cilt üzerinde herhangi bir cerrahi işlem uygulanmadan yapılabilir. İple gerdirme ya da askılama dediğimiz yöntemler çok daha büyük bir ilgi görse de, teknolojinin gelişmesi ile birlikte ameliyatsız yüz gerdirme yaptıranlar oldukça kısa sürede çok daha genç bir görünüme sahip olabilmektedir.

  Fokuslu Ultrasonla Cilt Germe

  Bu işlemde kullanılan ultrasound başlık içeren cihaz, cildin farklı derinliklerine inerek o bölgeye fokuslanmış bir enerji gönderir. Bu enerji sayesinde cildin kaybettiği kolajen yenilenirken, deforme olmuş ciltler de onarılmaktadır.

  Hifu İle Cilt Germe

  Cildin en alt katmanına dâhi ulaşabilen ve kontrollü bir ısı gönderen teknolojik Hifu Teknolojisi sayesinde, cildin sarkık bölgeleri toparlanırken aynı zamanda kaybedilen esneklik de cilde yeniden kazandırılır.

  Ameliyatsız Cilt Germe Kalıcılığı

  Yukarıda bahsedilen Ameliyatsız Cilt Germe tekniklerinde, herhangi bir cerrahi müdahale ve cilt üzerinde bir kesi açma ihtiyacı gerektirmez. Birtakım enjeksiyonlar, ısılar, ışınlar ve enerjiler ile yapılan bu işlemler, zaman içerisinde etkilerini kaybedebilir. Cilt yapısına ve cilde gösterilen özene de bağlı olsa da, birkaç yıl sonra yaptırılan işlemlerin yenilenmesi gerekebilir.

  Her cilt tipi ve problemi farklı olduğundan, cilt tipinize ve şikâyetinize en uygun Ameliyatsız Cilt Germe yöntemini bulabilmek için aşağıdaki randevu formunu doldurarak, ücretsiz kontrol ve uygun tedaviyi belirleme seansına başvurabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ameliyatsız Cilt Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button