Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği

  Ameliyatsız Burun Estetiği; Cerrahi herhangi bir prosedür gerektirmeyen Ameliyatsız Burun Estetiği kesi, dikiş, tampon veya iyileşme süreci olmadan burun görünümünün iyileştirildiği medikal estetik uygulamaları içermekte olup, yüz analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Ameliyatsız Burun Tedavileri Nelerdir? Hangi Estetik Uygulamalar Kullanılır? ve Etkinliği gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kalıcı ve cerrahi olmayan Ameliyatsız Burun Estetiği yöntemleri, burun fonksiyonları dışında kalan estetik problemlerin giderilmesi amacı ile uygulanan tedavileri kapsamaktadır. Burun estetiği için enjeksiyon tekniklerinin herhangi bir cerrahi işlem olmadan kullanıldığı bu tedaviler burnun yapısında belirgin derecede düzelmeler ortaya çıkararak iyi sonuçlar alınmasına olanak sunan oldukça hızlı, güvenli ve kolay işlemlerdir.

  Burundaki şekil bozukluklarının hyalüronik asit içerikli dolgu maddeleri ile ya da medikal ipler kullanılarak düzeltildiği ameliyatsız ve cerrahisiz burun estetiği uygulamalarının diğer estetik cerrahiye oranla oldukça avantajlı ve iyileşme süreci gerektirmeyen tedaviler olduğunu ifade edebilir ve bu nedenle cerrahiye kıyasla daha sık tercih edildiğini söyleyebiliriz.

  Ameliyatsız Burun Estetiği

  Burun ucu, burun kemeri, burun sırtı ve burun delikleri asimetrileri gibi pek şekil bozukluğunun giderilmesinde ve düzeltilmesinde tercih edilen bu medikal estetik uygulamalar öncesinde burundaki estetik sorunların tespiti ve uygulanacak yöntemin belirlenmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Ameliyatsız ve cerrahisiz burun estetikleri hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene ile ön kontrol için randevu talebinde bulunmak ya da Ameliyatsız Burun Estetiği fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği
  BENZER TEDAVİLER
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği depo yağları bölgeden parçalayarak uzaklaştıran, sarkmış yada gevşemiş cilt dokusunun yenileyerek sıkılaştıran uygulamalardır.

  Ameliyatsız Burun Estetiği ile Hangi Problemler Giderilir?

  Ameliyatsız Burun Estetiği tedavileri, aşağıda yer alan nefes alma, burun polipleri, burun eti büyümesi ve burun orta hattındaki eğrilik gibi fonkisyonel sorunlar dışında kalan problemlerin giderilmesi amacı ile uygulanmaktadır. Ayrıca burun küçültme ve ileri derecedeki burun kemiği problemlerinde cerrahi burun estetiği operasyonlarına başvurulması önerilmektedir. Bu amaçla;

  • Burun sırtındaki, burun ucundaki ve burun yan kısımlarındaki hacim eksikliklerinin giderilmesinde
  • Burun sırtındaki ve kemerindeki çöküntülerin doldurulmasında
  • Burun deliklerindeki asimetri sorunlarının eşitlenmesinde
  • Burun ucu düzeltmelerinde ya da düşük burun ucu tablolarında burun ucu kaldırma

  gibi pek çok burun estetiği ile ilgili problemlerde burnun görünümündeki soruna bağlı uygun teknikler tercih edilerek düzeltmeler yapılabilmektedir.

  Ameliyatsız Burun Estetiğinde Kullanılan Yöntemler

  Ortalama 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde burundaki şekil bozukluklarının giderilerek yüz formuna uygun kusursuz bir görünümün oluşmasına olanak sunan bu Ameliyatsız Burun Estetiği yöntemleri, burundaki probleme ve tedaviden beklenilen sonuca uygun bir şekilde tercih edilerek uygulanmaktadır. Aşağıda yer alan bu medikal estetik uygulamalar sonrasında ise iyileşme süreci, morarma, kesi, dikiş ya da tampon uygulaması olmadan istenilen görümü elde etmek mümkündür.

  • Botoks ve Dolgu Uygulamaları Ameliyatsız Burun Estetiği
  • İp – Askılama Yöntemi ile Ameliyatsız Burun Estetiği

  Botoks ve Dolgu Uygulamaları Ameliyatsız ile Burun Estetiği

  Burun dokusundaki çökme, asimetrik sorunlar ve diğer hacim kayıplarında tercih edilen botoks enjeksiyonu ve dolgu enjeksiyonu ile burun estetiği işlemleri, burun cilt altı dokusunun doldurulması esasına dayanan bir işlemdir. Ortalama 30 dakika içerisinde ön kontrol esnasında belirlenen alanlara botoks ya da dolgu maddelerinin enjekte edilmesi şeklinde uygulanan bu medikal estetik tedavi, burunda estetik açıdan önemli bir düzelme sağlamaktadır.

  Basit bir enjeksiyon yöntemi ile az miktarda dolgu maddesinin cilt altına verilmesi sonrasında arzu edilen şeklin kazanılmasına olanak sunan bu tedaviler tekrarlanabilir özellikte olan yan etkisiz ve kalıcı olmayan işlemlerdir. Yani işlem geri dönüşümü olan bir uygulamadır. Böylece elde edilen sonuçtan memnun kalınmaması durumunda burun eski görünümünü alabilmektedir.

  İp – Askılama Yöntemi ile Ameliyatsız Burun Estetiği

  Genellikle burun ucu düşüklüğü gibi burun ucu şeklindeki problemlerde tercih edilen İple ya da Askılama Yöntemi ile Ameliyatsız Burun Estetiği, lokal anestezi eşliğinde ortalama 15 ila 30 dakika süren bir tedavidir. Kesi, dikiş ve tampon gibi uygulamalara ve iyileşme sürecine ihtiyaç olmadan burun ucu düşüklüğü ve şekil bozukluklarında ideal bir çözüm sunan bu tedavi, dikey planda yapılan asma esasına dayanmaktadır.

  Cilt altında herhangi bir komplikasyon riski oluşturmayan medikal iplerin kullanıldığı ve ince uçlu iğneler aracılığı ile iplerin cilt altına yerleştirildiği bu yöntem ile burun dokusunda değişiklik yapmadan estetik sonuçlara ulaşmak mümkündür.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ameliyatsız Burun Estetiği Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button