Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Altın İğnenin Fayda ve Zararları

Altın İğnenin Fayda ve Zararları

  Altın İğnenin Fayda ve Zararları; Çeşitli cilt problemlerinde etkinliğini gösteren Altın İğne yaşlanma, kırışıklık ve leke gibi cilt problemlerini gideren radyofrekans enerjisinin mikro iğneler ile cilt altına iletildiği tedavi prosedürü olup, Altın İğnenin Fayda ve Zararları Nelerdir? Kimlere Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Altın iğne tedavisi hiçbir cerrahi yöntem kullanılmadan uygulanan ve cilt üzerinde etkisini gösteren bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi yönteminin başarısı yapılan araştırmalar ve deneyler sonucunda kanıtlanmıştır. Tedavi sırasında hasta kendini oldukça rahat ve konforlu hissetmektedir. Tedavi yöntemi birçok hastalığa hitap edebildiği için kliniğimizde en çok yapılan tedavilerden birisi olmaktadır. Bu tedavi yönteminde birçok kişi şifayı bulmuş ve cilt problemleri ile birlikte cilt üzerindeki aktif şikayetleri son bulmuştur.

  Altın İğnenin Fayda ve Zararları

  Tedavi sırasında anestezi alımı pek fazla tercih edilmemek ile birlikte uzmanlarımız tarafından da fazla önerilmemektedir. Ancak kişinin cildinde bulunan sorunlar çok büyükse ve tedavi uzun bir süre devam edecekse anestezi önerilmekte ve kişilere anestezi uygulaması yapılmaktadır. Ancak bu tedavi yönteminde anestezi tercihi çok nadir olmaktadır. Tedavi sırasında hastalarımıza anestezi verildiğinde ya da verilmediğinde hiçbir şekilde hasta ağrı ve acı hissetmeyecektir. Hastalarımızın bu tedavi yönteminden korkmasına gerek yoktur.

  Uygulanan tedavi sırasında mikro düzeyde olan iğneler cilt üzerine uygulanmaktadır. Böylece cilt üzerinde aktif olarak cildi düzeltmekte ve   cilt üzerindeki sorunları giderebilmektedir. Tedavi sonrasında ise hastalarımız sosyal hayatlarına başarılı bir şekilde dönebileceği gibi tüm seanslar bitikten sonra hastalarımızın özgüven eksikliği de başarılı bir şekilde giderilmektedir.

  Cildinize uygulanacak olan özel iğneler cildinizin altında bulunan özel dokuya destek sağlayacak ve başarılı bir şekilde etki edebilecektir. Deri altına gönderilen sıvı ve maddeler hiçbir şekilde size ağrı ve acı vermeyecektir. Böylece uygulama sırasında ve sonrasında da hiçbir şekilde sorun yaşamayarak başarılı bir şekilde tedaviyi sonuçlandırabilmektedir.

  Altın İğne Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Altın İğne Tedavisi
  Altın İğne Tedavisi radyofrekans enerjisinin mikro boyutlu altın iğnelerle cilt altına iletildiği ve onarım sürecinin tetiklendiği bir cilt tedavidir.

  Altın İğne Faydaları Ve Zararları

  • Altın İğnenin Fayda ve Zararları içerisinde dikkat edilmelidir ki; uygulamada hiçbir şekilde ağrı ve acı hissi yaşanmamaktadır,
  • Uygulama öncesinde tüm bilgiler hastaya söylenmektedir,
  • Vücudun çeşitli alanlarına başarılı bir şekilde uygulanması mümkün olabilmektedir,
  • Tedavi hem erkek hem de kadın hastalara başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir,
  • Tedavinin maliyeti oldukça uygundur,
  • Tedavi sırasında kullanılan malzemeler ve ilaçlar tamamen kişilere özeldir,
  • Tedavi kliniğimizde uzman hekimlerimiz, hemşirelerimiz ve alanında tecrübeli diğer sağlık personellerimiz tarafından uygulanmaktadır,
  • Tedavi yapıldığı takdirde, uygulama yapılan bölgede tedavinin sonuçları oldukça hızlı bir şekilde görünmektedir.

  Altın İğne Kimlere Uygulanır?

  Altın iğne tedavisi cilt üzerinde aktif sorunu olan bazı hastalarımıza uygulanmaktadır. Bu hastalar ve hastalıklar arasında;

  • Cilt kırışıklıkları olduğunu düşünen kişilere,
  • Yaşın da ilerlemesine bağlı olarak doku üzerinde deforme olan ciltlere sahip kişilere,
  • Cilt üzerinde sivilce ve akneleri olan kişilere,
  • Cilt üzerinde sivilce ve aknelerin sonucunda oluşan çökmeleri olan kişilere,
  • Su veya farklı içerikler sonucunda yanmış olan ciltleri olan kişilere,
  • Gözaltında ve çevresinde çökme ya da morluğu olan kişilere,
  • Doğum sonrasında karın bölgesinde cilt çatlakları oluşan kişilere,
  • Boyun ve dekolte bölgesinde sorunu olan kişilere,
  • Cildin sahip olduğu pigmentlerde sorun olan ve cilt üzerinde bu sorunları görünen kişilere,
  • Ter bezleri çok fazla çalışan kişilere,
  • Cilt rengi kapalı olan kişilere,
  • Daha önce olduğu ameliyatlardan dolayı cildinde ameliyat izi olan kişilere,

  Maddeleri bulunmaktadır. Bu şikayetleri olan hasta ve hastalarımıza bu tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Ayrıca altın iğne tedavisi yukarıda yazan şikayetlere ek olarak birçok farklı tedavide de tercih edilmektedir. Böylece tedavinin ne kadar kaliteli olduğu hakkında da bilgi tarafımıza gelebilmektedir. Sizlerde başarılı bir şekilde sonuç almak istiyor ve yukarıda yazan şikayetlerden birisine sahipseniz bu tedaviyi olmak için kliniğimize başvuru yapabilirsiniz.

  Altın İğne Tedavisi Seans Süresi

  Altın iğne olarak adlandırmakta olduğumuz özel tedavimiz, başarılı bir şekilde uygulandığı takdirde çok kısa sürelerde sonuç almak mümkün olabilmektedir. Uzmanlarımız kadar net bir seans sayısı söylemek buradan zor olsa da tedavilerin genel olarak seans sayısı 1 ile 6 arasında sürmektedir.

  Altın İğne Tedavisi Ağrılı Mıdır?

  Altın iğne tedavisinde hastalarımızın ağrı ve acı hissetmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca anestezi uygulanmadığı takdirde bile hastalarımızın en ufak bir acı çekmesi mümkün değildir.

  Altın İğne Tedavisi Yaptıranların Yorumları

  Altın İğnenin Fayda ve Zararları başlığı içerisinde belirtilmelidir ki Altın iğne tedavisi yaptıran birçok kişi tedavi sonrasında memnun kalmış ve kliniğimizi çevresinde cilt sorunu olan onlarca kişiye önermiştir. Tedavi yapılan ortam, tedavide kullanılan malzemeler ve tedavi sırasında hastaya uygulanan tedavi ile ilgili olarak her türlü detay uzman ve profesyonel bir şekilde hastalara uygulanmaktadır. Sizlerde bu uzman ortamda bizlere görünmek ve başarılı bir şekilde tedavi olmak istiyorsanız kliniğimize başvuru yapabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Altın İğne Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button