Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Altın İğne ile Leke Tedavisi

Altın İğne ile Leke Tedavisi

  Altın İğne ile Leke Tedavisi; Cilt tedavisinde kullanılan fraksiyonel radyofrekans enejisinin altın iğne ile buluştuğu ve kontrollü olarak cilt altına iletildiği Altın İğne ile Leke Tedavisi pigmentasyon problemlerini hedef alan etkin bir prosedür olup, Altın İğne Nedir? Nasıl Uygulanır? Leke Tedavisindeki Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Zaman içerisinde mevsimsel değişiklikler, yaşın ilerlemesi, hava kirliliği, yaşam koşullarına bağlı olarak etkilenmekte olan cilt yapımız diğer organlardan daha çabuk yaşlanmaktadır. Cilt üzerinde bulunan yaşlanma etkilerine bağlı olarak lekelenmeler ve izler oluşmaktadır.

  Lazer uygulamalarında genç bir görünüm elde etmek amacıyla cildin daha sağlıklı ve dinç gözükmesi adına kullanılan altın iğne olarak bilinen uygulama fraksiyonel radyofrekans radyo dalgaları ile uygulanmaktadır.

  Altın İğne ile Leke Tedavisi

  Cilt yüzeyine etki etmeksizin direk olacak şekilde cildimizin altına entegre edilmektedir. Bu sayede cilt yapısı daha parlak, gergin vede daha sağlıklı bir cilt yapısına dönüşmektedir. Bunun yanı sıra bir çok cilt hastalıkları da yine altın iğne tedavisi ile tedavi edilebilmektedir.

  Cilt Lekesi Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Cilt Lekesi Tedavisi
  Cilt Lekesi Tedavisi sivilce, yaşlılık ve güneş kaynaklı leke problemlerinin enjeksiyon ve teknolojik yöntemlerle giderildiği cilt yenileme işlemidir.

  Altın İğne ile Ameliyatsız Güzellik

  Gerek çevresel faktörler gerekse yaşa bağlı yaşlanmanın meydana geldiği durumlarda fraksiyonel radyo frekans uygulaması baz alınarak en ideal uygulama sağlanmaktadır. Uygulama süresi uygulamanın yapıldığı bölgeye göre farklılık göstermektedir. Ortalama olarak altın iğne ile leke tedavisi uygulama süresi 35-40 dakika arasındadır. Uygulama gün içerisinde yapılmakta ve hasta klinikte bekletilmeden taburcu edilmektedir. Altın iğne ile leke tedavisi sonrasında hasta günlük yaşantısına geri dönebilir. Tabii ki uygulamada bulunulan bölgenin durumuna göre.

  Altın İğne ile Leke Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  İlk olarak uygulama öncesinde işlemin yapılacağı alan temizlenmektedir. Sonrasında ise anestezik krem sürülür ve bireyin uygulama esnasında herhangi bir ağrı sızı duymaması adına 10-15 dakika kremin etkisini göstermesi beklenir. Uygulama küçük küçük iğneler aracılığıyla leke olan bölgeye lazer ışınlarıyla sağlanır. Sonrasında kişinin cildine bakması adına önerilerde bulunulur. Uygulama sonrasında uygulama yapılan bölgede kızarıklıklar ve hafif şişlik söz konusudur. Bu etkiler ortalama olarak 1-2 saatlik bir süre zarfı içerisinde geçmektedir. Kişi bir sonraki gün iş hayatına dönebilir.

  Altın İğne ile Leke Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  İlk seans itibariyle hasta üzerindeki uygulama etkisini göstermeye başlayacaktır. Uygulama sonrasındaki zaman dilimlerinde de uygulamanın etkilerini gözlemlememiz mümkün. Gün geçtikçe cilt yüzeyindeki canlılık ve parlaklık daha da belirgin hale gelecektir. Uygulama sonrasında beklenen etki ilk seans sonrası cilt yüzeyinde kendini gösterecektir. Cilt üzerindeki lekelenmeye bağlı olarak lekenin boyutu, deride kaldığı süre zarfı ve benzeri durumlar da göz önünde bulundurularak seans süreleri belirlenir. Yani uygulama süresi tamamen lekenin durumuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.  Uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden bir tanesi de düzenli olarak yaz kış güneş kremi kullanmak olmaktadır. Güneş koruyucu sayesinde tekrar oluşabilecek bir lekelenmenin daha önüne geçmeniz sağlanmakta.

  Altın İğne ile Leke Tedavisi Uygulama Alanları

  Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki altın iğne ile leke tedavisi hem yüzde hem de tüm vücut üzerinde aktif rol oynayan bir uygulamadır. Uygulama öncesinde yapılacak olan analiz sonrasında herhangi bir problem görülmediği takdirde hem vücudunuzda bulunan lekelenmelere hem de yüzünüzde bulunan lekelenmelere karşı altın iğne tedavisine katılım sağlayabilirsiniz.

  Bunun yanı sıra altın iğne tedavisi;

  • Vücutta bulunan sarkıkların toparlanması
  • Yüzümüzde bulunan ince kırışıkların giderilmesini
  • Cilt gençleştirme işlemi
  • Sivilce izleri, yara izleri ve çukurluklarının giderilmesi
  • Gözaltı morluklarının giderilmesi
  • Hamilelik lekelerinin ve çatlaklarının giderilmesi
  • Akne ve gözenek tedavisi
  • Dekolte ve boyun bölgesindeki toparlanmalar adına altı iğne uygulamasını tercih edebiliriz.

  Altın İğne Tedavisi Avantajları

  • İlk seans sonrasında kişinin cildinde gözle görülür etki sağlamakta
  • Uzun soluklu ve kalıcı sonuçlar meydana getirir
  • Klinik açısında başarılı sonuçlar elde edildiği açıklanmıştır
  • Tüm cilt tiplerinde ve renklerinde aktif olarak uygulanabilmektedir
  • Hasta ertesi gün normal yaşantısına dönebilir

  Altın İğne Uygulaması Sonrasında Kullanıcı Yorumları

  Altın iğne tedavisi kapsamında birçok kişi uygulamadan memnun kalmış olup başarılı sonuç elde edildiğini belirtmiştir. Altın iğne sizlere ameliyatsız bir çözüm olanağı sunarken aynı zamanda genç görünmenin anahtarını sunmaktadır. Tek yapmanız gereken uygulama sonrasında uzman görüşleri doğrultusunda ilerlemek ve önerileri ihmal etmemek olacaktır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Altın İğne ile Leke Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button